DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
  • Strona 22 z 71
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 71

 #740141  autor: ciekawy
 13 sie 2014, 13:55
to te większe pakiety będą dostępne tylko w zasięgu LTE, a na np 2G, 3G nie ?

 #740161  autor: karolina22
 13 sie 2014, 14:32
Ja mam w tej sieci i korzystam z internetu jestem bardzo zadowolona.

 #740410  autor: Marjo
 14 sie 2014, 09:24
ciekawy pisze:to te większe pakiety będą dostępne tylko w zasięgu LTE, a na np 2G, 3G nie ?
Bez względu na zasięg.
Jak nie masz usim to musisz wymienić.

 #740485  autor: Micho
 14 sie 2014, 14:47
Marjo pisze:Jak nie masz usim to musisz wymienić.
Ciekawe czy gratis czy w/g ich cennika 25zł :)

 #740493  autor: Marjo
 14 sie 2014, 15:13
w/g cennika. Nie chcesz LTE nie wymieniasz chcesz wymieniasz, płacisz i masz.

 #741251  autor: andi4444
 17 sie 2014, 20:20
Witam wszystkich,
od jakiegoś czasu tu i tam czytam o njumobile,
mojej córce we wrześniu upływa umowa czasowa w Orange, a że ma w miarę nowy telefon i nie chce innego myślę o "przeprowadzce" z zachowaniem numeru do NJU
stąd moje pytania:
1. Rozumiem, że działa to na infrastrukturze Orange?
2. zasięg taki sam jak zasięg Orange?
3. czy z przeniesieniem numeru są jakieś kłopoty, czy na coś muszę zwrócić umowę?
4. Czy jesteście zadowoleni, innym słowem, czy z czystym sumieniem polecicie tego operatora?
5. Podoba mi sie przede wszystkim bram zobowiązania w umowie, w sumie max koszty mies ok 60 zł, rozumiem, że jak córka mniej wydzwoni czy esemesuje to koszty są mniejsze?
dzięki za sugestie

.......---> Nokia N95 8GB -> SPV M650 -> Samsung Omnia 2 -> HTC HD2 -> iPhone 4S 16 GB -> iPhone 5 16GB -> iPhone 5S 16GB -> iPhone 6 Plus 64 GB -> iPhone 7 Plus 128 GB -> iPhone 8 Plus 64 GB

 #741258  autor: macc
 17 sie 2014, 20:30
1. tak
2. tak
3. nie
4. tak
5. tak

 #741290  autor: Pietro_EU
 17 sie 2014, 22:37
Hmm ostatnio na profilu na facebooku njumobile duzo ludzi skarzy sie na blokade mozliwosci wykonywania polaczen/smsowania, odpowiedz operatora to prosimy o cierpliwosc, rekordzisci sa juz 4-5 dni bez dzialajacych uslug (przy oplaconych fakturach w opcji z rachunkiem).

 #741336  autor: Marjo
 18 sie 2014, 09:45
Już ponad rok jestem w nju i ani razu nie zablokowali mi konta. Regularnie opłacam faktury i wydzwaniam nie mało.
Co trzeba robić by przy opłaconych w terminie fakturach mieć zablokowane konto, bo po mojemu to giąć pałę.

 #741591  autor: adaxos
 18 sie 2014, 23:55
I jak działa LTE w nju? Wrzuci ktoś jakiegoś speedtesta?

Nokia 3310 -> Motorola T722i -> Siemens C65 -> Sony Ericsson K500i -> Nokia 6670 -> Nokia 6120 Classic -> Nokia N78 -> Nokia N95 -> Motorola Defy -> Samsung Galaxy S2 -> LG L9 -> iPhone 5s

 #742040  autor: bolek2004
 20 sie 2014, 19:28
Mam takie pytanie bo jedna osoba w rodzinie ma nju no i jest problem bo rachunek przyszedł na 60zł bo się okazało że jakieś smsy premium przychodziły, a wcześniej na konto online nie zaglądałem i nie wiem czy jeśli są naliczone jakieś dodatkowe opłaty to widać to w zakładce stan konta na www tam gdzie pokazuje ile zł na co idzie na bieżąco?
Czyli dodatkowa kwota do rachunku?
Albo ewentualnie gdzie można to sprawdzić w trakcie okresu rozliczeniowego. Zablokowałem odbieranie sms premium i mms, ale nie wiem czy już w obecnym okresie rozliczeniowym coś nie naliczyło dodatkowo, a w zakładce stan konta nic poza standardowymi paskami z rozmowy/smsy/internet nie ma.
Czy jeśli włączę blokady na www na wszystkie usługi premium to te subskrypcje które są aktywne też przestaną przychodzić czy mimo nałożenia blokad jak subskrypcja jest aktywna to dalej będzie przychodzić?

 #742463  autor: Vero
 22 sie 2014, 09:33
molibden pisze:Nie tylko starszych. Wielu ludzi wokół którzy dobijają ledwo 60 trzyma telefon stacjonarny. Nie wiem po co skoro mają komórki?
Jak też musiałem przeprowadzić taką potyczkę o pozbycie się stacjonarnego na rzecz komórki. Trudno było przekonać do nowego, ale się udało :-)

 #742489  autor: garfield-
 22 sie 2014, 11:03
ja rozwiązałem ten problem przez zamontowanie najpierw bramki voipowej a obecnie już gsm'owej, właśnie z karta nju. A numer stacjonarny przekierowałem na ten nju jakby kto jeszcze dzwonił.

 #742607  autor: tomulus
 22 sie 2014, 17:28
Nju na abonament. Korzystam od pół roku. Wszystko bardzo dobrze funkcjonuje, zero problemów.

 #742705  autor: buba1234
 23 sie 2014, 01:19
Vero pisze:
molibden pisze:Nie tylko starszych. Wielu ludzi wokół którzy dobijają ledwo 60 trzyma telefon stacjonarny. Nie wiem po co skoro mają komórki?
Jak też musiałem przeprowadzić taką potyczkę o pozbycie się stacjonarnego na rzecz komórki. Trudno było przekonać do nowego, ale się udało :-)
Jak faszysta z Kremla zaatakuje, to lepiej mieć coś po kablu :D

________________________________

 #742708  autor: sa
 23 sie 2014, 01:58
buba1234 pisze:
Vero pisze:
molibden pisze:Nie tylko starszych. Wielu ludzi wokół którzy dobijają ledwo 60 trzyma telefon stacjonarny. Nie wiem po co skoro mają komórki?
Jak też musiałem przeprowadzić taką potyczkę o pozbycie się stacjonarnego na rzecz komórki. Trudno było przekonać do nowego, ale się udało :-)
Jak faszysta z Kremla zaatakuje, to lepiej mieć coś po kablu :D
Niewiele to pomoże bo i tak na dziś coraz więcej stacjonarek to faktycznie voipy...

 #742711  autor: molibden
 23 sie 2014, 07:32
Niewiele to pomoże bo i tak na dziś coraz więcej stacjonarek to faktycznie voipy...
O przepraszam... Moja babcia olscholowo korzysta z analogowej stacjonarki na kablach wiszących jej przed oknem na słupach. Telefon też ma jeszcze w bakelicie. I działa. W orange do voipa każą sobie oczywiście doliczyć 30kilka złotych za utrzymanie linii. Dlatego ja w październiku żegnam się z neo i nie wrócę póki nie zniosą tej bandyckiej opłaty lub nie odejmą jej od ceny neostrady czy innej netowej usługi

 #742730  autor: Vero
 23 sie 2014, 10:46
Dlatego ja w październiku żegnam się z neo i nie wrócę póki nie zniosą tej bandyckiej opłaty lub nie odejmą jej od ceny neostrady czy innej netowej usługi
Ja właśnie z tego powodu nie wszedłem w neostradę.

Obecnie Nju reklamuje 3 GB LTE za 19 zł, "jak wykorzystasz mnie, to mniej płacisz", trzeba będzie przetestować 8)

 #742739  autor: molibden
 23 sie 2014, 11:35
chcesz zastąpić neostradę trzema gb :shock: ? 3gb to u mnie idzie na samo oglądanie tvpinfo przez kilka godzin. Normallnie legalnie ze źródła tvp a nie po kradzionych streamingach

 #742807  autor: sa
 23 sie 2014, 14:49
molibden pisze:
Niewiele to pomoże bo i tak na dziś coraz więcej stacjonarek to faktycznie voipy...
O przepraszam... Moja babcia olscholowo korzysta z analogowej stacjonarki na kablach wiszących jej przed oknem na słupach. Telefon też ma jeszcze w bakelicie. I działa. W orange do voipa każą sobie oczywiście doliczyć 30kilka złotych za utrzymanie linii. Dlatego ja w październiku żegnam się z neo i nie wrócę póki nie zniosą tej bandyckiej opłaty lub nie odejmą jej od ceny neostrady czy innej netowej usługi
Ale ja nie mam na myśli zwykłych ludzi jak Twoja Babcia Tylko Firmy i Instytucje...Ot szczegół.Np.mój operator netowy ma numer stacjonarny i to ze starej z puli numerów na moje miasto ale jak mi net padł to zadzwoniłam by się zapytać jak długo potrwa awaria i nie mogłam się połączyć bo po kontakcie z automatyczną sekretarką rozłączało mnie ,ponieważ blisko mieszkam poszłam tam i okazało się że ,a.awaria potrwa jeszcze 2 godziny ,b. telefon mają przez Internet czyli Voipa i skoro neta nie ma to nie Dodzwonisz się do nich i pytanie zagadka ile instytucji i firm o zasięgu krajowym ma stacjonarny z Voipa?A niech no się coś poważnego wydarzy....Babci Twojej tradycyjny kablowy nie pomoże jak nie będzie mogła dodzwonić się o pomoc bo pomoc może mieć ..Voipa w ramach oszczędności i redukcji zbędnych kosztów jakim jest utrzymanie tradycyjnej kablowej linii...
  • Strona 22 z 71
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 71
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 71