DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #742611  autor: Semioleq
 22 sie 2014, 17:48
Witam, proszę o opinie na temat tych 2 telefonów, który jest lepszy, symbian czy android.

Moje główne wymagania to:
- darmowa navigacja
- flash
- wi-fi
- aby telefon nie był jak delikatny jak papier
- malo wadliwy

Proszę o wasze opinie z góry dziękuje ;) Pozdrawiam!

 #742621  autor: kamil1221
 22 sie 2014, 18:17
Jeśli tylko będziesz szukał telefonu dobrze wykonanego C7 jest dobrym wyborem. W sumie nawigacje ma darmową, wi-fi jest. Tylko czy w obecnych czasach jest jeszcze sens pakować się w umarłego Symbiana ? :cry:

 #742624  autor: Semioleq
 22 sie 2014, 18:25
A nie wiesz jak jest z LG czy tez ma darmową nawigację? Mówisz że jednak myśląc przyszłościowo lepiej jest wybrać androida?

 #742637  autor: Maniiiek
 22 sie 2014, 19:12
Semioleq pisze:A nie wiesz jak jest z LG czy tez ma darmową nawigację?
Nie. Ale w Google Play jest darmowa nawigacja Offline na 10 wybranych krajów. Niestety, nie miałem okazji jej wypróbować.

B-brand - unikaj jeśli nie znasz prawdziwego producenta.

 #742638  autor: hdfunpack
 22 sie 2014, 19:14
Przyszłościowo patrząc lepiej androida, bo ma wsparcie od google. Ale do Twoich wymagań lepiej pasuje Nokia.

 #742646  autor: Semioleq
 22 sie 2014, 19:28
Aha czyli więc dalej jestem w kropce, właśnie wiem że Nokia bardziej mi odpowiada, bo od zawsze miałem tylko nokie, i darmowa nawigacja i wytrwałe, LG nigdy nie posiadałem, lecz patrząc po sprzęcie to LG jest sporo lepsze, poczytam o tym google play, być może to było by rozwiązaniem do navi

 #742647  autor: Maniiiek
 22 sie 2014, 19:32
Semioleq pisze: poczytam o tym google play
Źle mnie zrozumiałeś. To taki Ovi Store na Androidzie. A nawigacją o której pisałem jest OsmAnd

B-brand - unikaj jeśli nie znasz prawdziwego producenta.

 #742675  autor: kamil1221
 22 sie 2014, 21:39
W takim razie szukaj lumii na WP8.1 np. 630

 #742727  autor: Semioleq
 23 sie 2014, 10:11
Lumia 630 nie posiada flasha :( jak większość lumii ( nie wiem czy nie wszystkie)

Poczytałem o tej nawigacji, w teorii całkiem fajnie to wygląda, dzięki ;)

 #742733  autor: darase
 23 sie 2014, 10:53
Kolego co rozumiesz przez darmową nawigację?

Jeśli do androida dokupisz pakiet np. 500MB to masz Yanosika niezastąpionego w trasie i nawigację od google.
W/w są darmowe gdy masz mały pakiet internetowy.

Nawigacji offline nie polecam.
Jak jadę to wiem co się dzieje na trasie np. gdzie policja suszy lub gdzie nieoznakowany łapie :D

eCoal i nie ma problemu :-)

 #742968  autor: bazin111
 23 sie 2014, 21:30
Jeśli masz kupić Nokie C7 to zdecydowanie lepszą alternatywa jest jest jej "nowsza wersja" czyli Nokia 701. Prawie ten sam wygląd a o wiele lepsze podzespoły. Bardzo dobry telefon