DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 24 z 45
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 45

 #741834  autor: Duskhorizon
 19 sie 2014, 22:51
Mam pytanko czy jak zmienie taryfę z Nowe Orange Go na PoP-a to strace pakiet wakacyjny? I czy zachowam kasę na koncie głównym?

 #741859  autor: darkangel
 20 sie 2014, 02:46
W Wołowie pakiet działa pięknie, w środku dnia na speedteście wyszło 7-8Mbitów/s

 #741870  autor: bazooka
 20 sie 2014, 07:19
Calm7 pisze:Dusk, a co Ty tam masz w tym Popie, że zmieniasz z Go?
Choć to offtop to każdy pomarańczowiec mógłby w zasadzie zapytać się o to samo Ciebie, mordeczko - co takiego masz w GO? ...podam Ci możliwe powody przejścia do POP,ONE z GO:
-możliwość obniżenia odpowiednimi pakietami stawek do połączenia poza sieć oraz przede wszystkim na połączenia ze stacjonarnymi, bez konieczności pilnowania 2minut połączenia
-1000minut po Orange dla co niektórych / 14dni - choć tego nie polecam
W zasadzie, komu szkoda ładować 25+100 i nie zamierza się bawić w Minuty na Minuty to w zasadzie nic ciekawego w tym NGO nie ma :)
...a ja mając duala zdecydowałem się przejść do YES (9zł no limit po Orange) - wyjaśnienie w mojej stopce :)

...i tu pytanie nawiązujące do tematu, czy ktoś się orientuje na 100% z tym pakietem wakacyjnym czy zostanie jak przejdę do YES - pisze się, że zostaje wszystko co jest w nowej taryfie... (?)
pozdro

 #741892  autor: Luks
 20 sie 2014, 09:21
divhashmorex pisze:Luks,
Wyloguj się, odczekaj kilka minut i zaloguj ponownie. Orange online to jakiś syf jest...
Pomogło, dzięki ;) Jednak trzeba było poczekać prawie pół dnia aż zaskoczyło.

 #741899  autor: Niezgodna7
 20 sie 2014, 09:44
Sebusy. Cóż, taka moja ciekawość - dlatego zapytałem.. a może nie warto?
:- D
Co do Yes, to trudno powiedzieć co się stanie z pakietem 6GB, ponieważ ta taryfa ,,sądzi" się swoimi prawami, i jest NIEDOPRACOWANA, niechlujna, zrobiona na tzw. ,,odwal się".
Migracje Pop Go, Go Pop - są pewne.

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis

 #741931  autor: hdfunpack
 20 sie 2014, 11:31
Ja kiedy przeszedłem z aktywnym pakietem do Orange Yes, to chyba pakiet się skasował, bo mi zostało 0zł na koncie po minucie przeglądania internetu. Więc nie polecam :D

 #742116  autor: Braymer
 20 sie 2014, 22:33
Nie wyświetlał mi się stan konta i pakietów na Orange Online (,,informacje niedostępne").

1) Karta Orange One z pakietem 6 GB:
Odpowiedź BOK:
http://zapodaj.net/b85fadfd0bce6.jpg.html

Rozbawili mnie słowami w stylu ,, to i tak dobrze, że masz Pan Orange Online, ta strona wcale nie musi działać, to nasza dobra wola".

2) Karta Orange Free Net
Tekst w stylu:
,,Przepraszamy za niedogodności, strona właśnie została naprawiona, w ramach rekompensaty otrzyma Pan dodatkowe 5 GB transferu".

Reklamacje napisane tego samego dnia w tej samej sprawie.

Prepaida mają gdzieś.

 #742120  autor: darkangel
 20 sie 2014, 22:43
Braymer, próbowałeś sprawdzić kodem *110*65*1# ilość MB?

 #742122  autor: bazooka
 20 sie 2014, 22:50
Braymer pisze:Prepaida mają gdzieś.
Nie demonizuj...
Ja się przekonałem z kolei, że wszystko zależy na kogo trafisz...
Oni wszyscy mogą, ale jeden chce a drugi nie chce Ci rozpatrzeć pozytywnie...
Jednemu nie spodoba się treść tego co piszesz, drugiemu zrobi się Ciebie żal...
Jeden lubi jak twardo stąpasz "po klawiaturze", inny woli jak ktoś gra głupa albo faktycznie tak zamydlisz, że się zlituje...
Nie uogólniajmy - konsultanci to nie stanowisko pracy tylko u jednego operatora, u innych wszyscy też nie są tacy słodcy... kiedyś dostałem taki bonus od Pani konsultant O., że prawie z krzesła spadłem, ale tak jej głowę wysuszyłem, że wycofała mi pewnego mojego byka i jeszcze dodała ma konto główne dychę - może Oni tam w niektórych działach piją czy co :?: :lol:

 #742127  autor: Braymer
 20 sie 2014, 23:04
Kodem też właśnie nie działało, teraz już jest OK, na Orange Online też.

Sebusy,
Nie demonizuję, tylko mówię jak jest :) chociaż to też zależy na kogo się trafi, jak mówisz.

 #742142  autor: Blank
 20 sie 2014, 23:31
Braymer,
Nie demonizuj. To nie jest tak, że maja gdzieś prepaida. Po prostu jakimś cudem trafiłeś w Orange Free net na w miarę kompetentnego konsultanta, a z tym w Orange jak na lekarstwo (ostatnio zresztą nie tylko w Orange).
Większość konsultantów Orange będzie prezentować poziom tego pierwszego. Podobnie u innych operatorów.

Po prostu, klienci piszący reklamację wprawiają pracowników operatora w osłupienia - jak oni śmią zawracać mi d**ę. Kompleks starożytnych bogów.

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament

 #742143  autor: Braymer
 20 sie 2014, 23:35
Dobra, macie rację - wkurzyłem się :)

Napiszę jeszcze raz i zobaczę co zrobią.

 #742349  autor: Niezgodna7
 21 sie 2014, 19:55
Czy komuś udało się włączyć ten pakiet poprzez menu Orange? Widnieje tam takowy, wysyłam żądanie (1), i guzik...

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis

 #742371  autor: Flash999
 21 sie 2014, 21:16
Calm7 pisze:Czy komuś udało się włączyć ten pakiet poprzez menu Orange? Widnieje tam takowy, wysyłam żądanie (1), i guzik...
Próbowałem i mi się nie udało, zadziałało dopiero kodem.

Stacje bazowe w województwie podlaskim

 #742380  autor: bazooka
 21 sie 2014, 22:02
Podejrzewam, że wprowadzenie możliwości włączenia Pakietu w orange-on-line jest dla pomarańczowych informatyków nieopłacalne. Usługę można było/będzie włączyć przez niecałe 2 miesiące - pilnowanie tego, usuwanie z systemu itp jest widocznie pracochłonne, albo wygodniej i szybciej jest usunąć działanie kodu.

Przeżywam podobne rozczarowanie w temacie możliwości włączenia Pakietu Minut (60min po Orange i stacj. w taryfie ONE) poprzez aplikację Mój Orange... Wysłałem 3 zgłoszenia do BOKu, za każdym razem odpowiedzi są wymijające a w ostatniej, z lutego dali mi info, że Pakiet da się włączyć i czego jak chcę?
Niestety, ale chyba potwierdza się co pisałem wyżej, że Oni tam wszyscy często nieźle żłopią, bo możliwe jest włączenie nie Pakietu Minut, tylko Profilu Minut a tamtego ani w ząb... :)
Pisanie do moderatorów forum Orange nie pomogło, próbowali, ale po 10 dniach od zapewnień, że włączą już nie wierzę w cuda.

 #742426  autor: Duskhorizon
 22 sie 2014, 00:29
Calm7 pisze:Dusk, a co Ty tam masz w tym Popie, że zmieniasz z Go?
Do trzech z Orange numerów bardzo tanio :) Akurat dokładnie tego potrzebuje. w tej chwili :)

Czyli mówisz że można zmieniać bez straty pakietu?

 #742443  autor: bazooka
 22 sie 2014, 07:33
Duskhorizon pisze:Do trzech z Orange numerów bardzo tanio
Jeśli zależy Ci tylko na rozmowach! z 3 numerami w Orange to wtedy lepsze ONE, opcja Wybrane Numery (alternatywa dla Ty i 3 w POPie) daje za te samą kaskę (6zł) całkowicie darmowe po tych 3 numerach, w Ty i 3 płacisz 6zł + 3gr/min.
Wybierz POP, i Ty i 3, jeśli jeden z tych numerów jest numerem stacjonarnym i/lub gdy często wysyłasz do nich SMSy (1gr).

Pamiętaj o opcji nowej alternatywnej, droższej jednak bardziej elastycznej:
Usługa Twoje numery daje wybór 1, 2 lub 3 numerów ze wszystkich sieci komórkowych, Za każdy z osobna kasują 3zł, ale....
...nie gryzie się ona ze wspomnianym przeze mnie wyżej Pakietem Minut po Orange, lub Wygadanym Pakietem:
- ten pierwszy to 60minut/30dni po Orange i STACJONARNE, za 10gr/min (opłata 6zł)
- ten drugi to obniżenie kosztów poza sieć do 18gr/min - pakiet 50min/30dni
Każde dokupienie drugiego pakietu w czasie trwania obecnego, sumuje środki i przedłuża o 30dni.

Podsumowując:
Jeśli zależy Ci na 3 numerach w tym jednym stacjonarnym wraz z SMSami => Ty i 3
Jeśli bez SMSów => 2 Wybrane numery = 6zł + Pakiet Minut 60 (w tym na stacjonarne) + Wygadany Pakiet 50 poza sieć - chyba, że tylko dzwonisz i na numery komórkowe Orange to wtedy ONE i 3 Wybrane Numery :)
Dla wątpiących w opłacalność: przewaga dla mało dzwoniących nad nolimitem jest taka, że nie musisz wydzwonić tego w 30dni, możesz przedłużyć (zsumować) jeśli jest dla Ciebie opłacalne - więc realnie płacisz za to co wydzwonisz, a nie nadpłacasz za coś czego nie wykorzystujesz w całości.
Np w założeniu, że dziennie nie przegadujesz zawsze 5,5minuty to nju na kartę nie jest opłacalne, bo 6zł/60dni za "tylko do komórkowych" - oznacza stałe 3zł, a każdego dnia 99gr x 30 dni =prawie 33zł... po co jeśli wiemy, że dużo dzwonimy po Orange, i po 3 numerach (6zł Wybrane numery w ONE).
No limit po Orange to tylko YES (9zł/30dni), a i tak 3 numery poza sieć można dołożyć w Twoich numerach :) = 18zł :)
Opłacalność tego wszystkiego warunkuje fakt nie wysyłania SMSów lub umiejętne korzystanie z zalet MultiBoxa na stronach orange.

Sorki za laborat, ale trochę się tego naanalizowałem (wyjaśnienie w mojej stopce + fakt, że kontroluje kilka numerów w Orange, które maja podobne sytuacje - wyszło na to, że przy pilnowaniu nie opłaca się przechodzić do nju, przy pewnych założeniach.

koniec OT

Przy przejściu do YES na pewno pakiet 6GB znika - co prawda wg założeń nie powinien, bo w tej taryfie działa pakiet wakacyjny, ale zależało mi na darmówkach po sieci (9zł) i machnąłem ręką na te parę dni i nie będę składał reklamacji....i tak do ok 29sierpnia trzeba włączyć nowy pakiet wakacyjny by cieszyć się netem za 6zł do prawie końca października - teraz pojadę na Lionach parę dni :)

 #742446  autor: Golarz Filip
 22 sie 2014, 07:51
sebusy pisze:....i tak do ok 29sierpnia trzeba włączyć nowy pakiet wakacyjny by cieszyć się netem za 6zł do prawie końca października - teraz pojadę na Lionach parę dni :)
Jest szansa,że po 1 września uda się ten pakiet dalej przedłużać :-)

 #742448  autor: Niezgodna7
 22 sie 2014, 08:19
Golarz.
A w której taryfie najlepiej być, aby zwiększyć prawdopodobieństwo utrzymania 6GB?

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
  • Strona 24 z 45
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 45
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 45