DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #742129  autor: marcodevil
 20 sie 2014, 23:08
Witam, który z telefonów w tytule wątku wybrać ? Czytałem że HTC ma dostać najnowszego androida pod koniec tego roku (Android L), LG oferuje za to bardzo dużą personalizację telefonu i bardzo dobry wyświetlacz i dobry aparat, natomiast M2 jest z nich wszystkich najładniejsza ale za to ma bardzo cienki aparat. Ktoś mi doradzi ?

 #742136  autor: Maniiiek
 20 sie 2014, 23:17
M2 ma paskudny ekran a to na niego będziesz patrzył głównie. Na obietnice aktualizacji od HTC bym nie patrzył. Nawet urządzeń z WP nie chce im się aktualizować.

B-brand - unikaj jeśli nie znasz prawdziwego producenta.

 #742137  autor: marcodevil
 20 sie 2014, 23:20
Więc sugerujesz LG G2 mini ? A Ty tak obiektywnie którego byś wybrał ? W cenie różnica tylko 50 zł więc tym też się nie sugeruję. Może wielkością? HTC wydaje się być strasznie duży jak na ekran 4.7 cala (chyba taka sama rozdizelczość jest w LG).

 #742148  autor: Maniiiek
 21 sie 2014, 00:12
A ja bym wybrał na Twoim miejscu LG L90 - większa bateria od G2 mini a do LTE nie mam nawet odpowiedniej karty. Poza tym to urządzenia bliźniacze.

B-brand - unikaj jeśli nie znasz prawdziwego producenta.

 #742161  autor: marcodevil
 21 sie 2014, 08:42
Ale za to w G2 mini mozna sobie dostosowac te klawisze do siebie . ( rozmieszczenie oraz ich ilosc.) Po drugie o wiele bardziej podoba mi sie G2 mini niż L90. Tamten strasznie upodabnia sie do Samsunga. Ale dzieki za pomoc. Jeszcze to przemysle. Nie mniej nadal mam miszunek ktory telefon kupic. Zadna opinia tak do konca mnie nie przekonuje bo kazdy z tych telefonow ma swoje zalety.

EDIT : Wybrałem Xperię M2, gdyż udało mi się wynegocjować w x-kom darmową kartę pamięci ;). Wątek można zamknąć. pozdrawiam.