DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #736209  autor: lAJTOWY
 30 lip 2014, 14:32
Witam , kończy mi się umowa i chcę przedłużyć umowę i wziąść nowy telefon . I w tym już jest problem bo nie wiem co wybrać . To co patrzałem w liste ofert mam takie telefony :
-Sony xperia m2 lte - 599 zł
-htc desire 816 -879
-Apple Iphone 4s 8gb - 899 zł
-Lg g2 mini 679
-Samsung galaxy s4 mini - 659/348
-Nokia lumia 1320 - 749

Telefon chce używac do wszystkiego . Głównie gry , APARAT ! (przód i tył ) , sms , facebook , portale społecznościowe itp. Chciałbym żeby telefon robił bardzo dobre zdj i się nie zacinał oraz były częste aktualizacje . Proszę doradźcie mi co do ceny , czy warto dopłacić itp . Najbardziej interesowały by mnie m2 , desire 816 , iphone i bardzo słabo lumia .
:)

 #736594  autor: orson_dzi
 31 lip 2014, 19:55
Przede wszystkim żaden, bo są zwyczajnie za drogie. Niedużo drożej kupisz je na wolnym rynku.

Jak aparat, to zostanie HTC i w sumie iPhone, ale 8 GB to dużo za mało. Nie widziałem zdjęć z małego G2.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #736595  autor: Arlon
 31 lip 2014, 19:58
G2 Mini ma bardzo dobry aparat. Jedna z lepszych "ósemek" jakie widziałem. Można śmiało porównać nawet do "trzynastek", np z Xperii T przy dobrym oświetleniu ;)


Ale tak jak mówi orson_dzi w tych cenach żaden nie jest opłacalny. Na wolnym rynku można je kupić w podobnej cenie bez żadnej umowy.

 #736608  autor: KA
 31 lip 2014, 20:17
Bardzo polecałbym Ci właśnie Lumię, ale 1320 odpada jeśli chodzi o aparat, bo jest zwyczajnie przeciętny.
Jednak na podstawie jej ceny chcę również odradzić (jak zawsze zresztą) kupowanie od operatora - przy tak niskim abo (lub co gorsza mixie) nie ma to kompletnie sensu. Moją Lumię 1320 kupiłem miesiąc temu nową od człowieka przedłużającego w Plusie za 730zł - teraz to sobie przemyśl...

 #736612  autor: patryk1_9_9_1
 31 lip 2014, 20:22
Gdzie są tak wysokie ceny? Na stronce T mobile są dużo niższe ceny nawet przy tej tańszej wersji oferty JUMP czyli 49,99zł ok 349zł a przy wersji 69,99 są po 99zł bądź nawet taniej 9zł chyba M2...

 #736629  autor: Niezgodna7
 31 lip 2014, 21:16
Ceny są wysokie, bo Lajtowy ma zapewne mały abonament, 30zł?
PS.
Są dwa wyjścia:
Zwiększyć abonament (ale to chyba odpada, skoro w tak niskim się mieścił).
Przejść na kartę, kupić fon w sklepie.

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis

 #736769  autor: lAJTOWY
 01 sie 2014, 11:22
abonament bd brał 49 zł albo 69 w t-mobile .
Szczerze myślę najbardziej nad
Htc desire 816
iphone 4s 8gb
Sony xperia z
Sony xperia t3
doradźcie mi , cena nie jest ważna . !