DAJ CYNK
  • Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
    :?:
Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
:?:
Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
  • Strona 72 z 136
  • 1
  • 70
  • 71
  • 72
  • 73
  • 74
  • 136

 #735759  autor: cyanoone
 29 lip 2014, 08:12
sebusy, kamil1221, Chłopaki z tego co pisze autor tematu można wnioskować, że starczy mu lejek. Po co mu jakieś 6 GB i drogie smsy. Na tej samej zasadzie można mu dać jakiś no limit.
Pozdrawiam ;)

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)

 #735780  autor: mi80
 29 lip 2014, 09:30
divhashmorex pisze:naliczanie sekundowe (co powoli przestaje być standardem).
Twierdzenie oparte na jednym czy kilku niszowych MVNO. Nie oni wyznaczają standardy.

 #735788  autor: perdos1
 29 lip 2014, 10:24
Nołnejm pisze:Na stronie Play'a wyczytałem, że po "wyzerowaniu" konta (tj. stanie 0.00 zł) nielimitowane smsy i rozmowy dotyczą tylko Play'a (chyba, że się mylę - wtedy nie było pytania).
Gdzie tak wyczytałeś? Rozmowy i smsy do Play masz zawsze za darmo (póki konto jest ważne)
Nołnejm pisze:Czy gdybym doładował za 40zł, a więc finalnie po wykorzystaniu 29zł na rozmowy oraz 9zł na smsy zostałoby mi na koncie 2zł, to wtedy w dalszym ciągu można by korzystać z nielimitowanych smsów i rozmów do wszystkich sieci, do zakończenia miesiąca kalendarzowego?
Można taniej, doładowujesz za 34 zł, dostajesz 15% bonusu za doładowanie, w rezultacie dostajesz 39,10 zł, po wykorzystaniu 38 zł zostaje ci 1,10 zł i do końca miesiąca masz no limit do wszystkich.

 #735796  autor: perdos1
 29 lip 2014, 10:38
Ja mimo wszystko polecę Virgin, kupujesz w necie doładowanie 10 za 8,50 zł, dostajesz 15 zł+100MB danych z lejkiem 32Kb/s. Wychodzi wtedy 10,77 gr/min, 3,4gr/sms, 6,8 zł za pakiet 1GB, który możesz przedłużać doładowaniem lub pakietem 25MB za 2 zł (efektywnie 1,14 gr). Gdybyś ładował co miesiąc wyjdzie ci w sumie 102 zł/rok, ale przy twoim użytkowaniu myślę, że będziesz ładował rzadziej.

 #735811  autor: kukuryn
 29 lip 2014, 11:01
Jak już mówiłem, przeważnie gadam mało; mniej niż pół godziny miesięcznie.
Co do Mobile Vinikgs to również słyszałem, że opłacało by mi się być tam gdybym wysyłał naprawdę wiele smsów.

Chyba zdecyduję się na Virgin. Czy trzeba jednak zamawiać kartęprzez neta czy może można kupić startówki w jakich miejscach? Doładowania działają tylko te ze swojego konta internetowego czy można mieć wydruk z terminala?
Ostatnia rzecz: ta sieć przez inne jest traktowana jako Play czy jako niezależna? Ile kosztują do niej połączenia? Czy jak ktoś ma rozmowy za darmo do Play to do Virgin Mobile też ma?

 #735820  autor: Sig
 29 lip 2014, 11:17
Sieć jest traktowana jako Play i połączenia są płatne jak do Play. Mając nieogracznione połączenia z Play do Play ma się je również do Virgin, jak i Red Bulla itd. Nie wiem jak jest z doładowaniami, ja swoje kupowałem i tak przez Allegro.


Co do reszty pytań - masz przecież stronę internetową operatora, możesz do nich napisać o doładowania i się spytać, ale pewnie to w FAQ jest...
https://virginmobile.pl/pytania-i-odpow ... wsze-kroki

I'll touch you in any way or manner that my professional judgment indicates.

 #735826  autor: Blank
 29 lip 2014, 11:25
kukuryn,
Mobile Vikings się nie opłaca przy twoim profilu korzystania, gdyż - jak sam zresztą zauwazyleś - musiałbyś wysyłąć duuuużo SMSów.
Przejście do Orange jest tak samo dobrym pomyslem, jak kupienie no limitu... co też zostalo zauważone.

Kartę SIM można zakupić w wielu sklepach. Jeśli masz w pobliżu kiosk Kolportera, sklep zreszony w grupie ABC, lub Żabkę, szanse znalezienia karty rośnie do niemal 100%.
Doładowania z terminalu sa dostępne - praktycznie wszędzie, gdzie takie doładownia są oferowane. Część sprzedawców może jednak o tym nie wiedzieć, wiec w razie czego nakłoń ich do sprawdzenia.
Virgin Mobile to operator wirtualny działający w oparciu o umowę z P4, czyli wszystkie połączenia z dowolnej sieci do VM są traktowane jak połączenia z P4 (Play).
Połączenia z Play do VM są traktowane jako wewnątrzsieciowe, czyli np. z Play na kartę 0gr [lub Minimaxa] rozmowy, SMSy i MMSy do VM są bezpłatne. Z Play Fresh, rozmowy do VM są także rozliczane z pakietu 100 minut do sieci stacjonarnych i Play.
Ostatnio zmieniony 29 lip 2014, 11:27 przez Blank, łącznie zmieniany 1 raz.

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament

 #735829  autor: DanielR
 29 lip 2014, 11:26
kukuryn pisze:Czy trzeba jednak zamawiać kartęprzez neta czy może można kupić startówki w jakich miejscach? Doładowania działają tylko te ze swojego konta internetowego czy można mieć wydruk z terminala?
Startery można kupić w sklepach taki jak np. "Żabka". Papierowe wydruki z terminala (a w tym te za 5 zł) powinny być dostępne bez problemu. Piszę powinny, bo w mojej miejscowości są w kilku sklepach. Od "Znajomego" (dawny PSS "Społem"), po kiosk na terenie centrum handlowego, "Żabka" w moim miasteczku też jest. Nie wiem jak będzie u Ciebie, radziłbym najpierw się rozejrzeć po sklepikach (tych osiedlowych też) i dokładnie popytać.

Z sieci komórkowych korzystam począwszy od 2004 roku.
Aktualny numer:
Era Tak Tak -> Play Fresh / Play na Kartę (MNP) -> Virgin Mobile (MNP)

 #735845  autor: perdos1
 29 lip 2014, 12:05
Ja kupuję przez stronę
Kod: Zaznacz cały
http://www.ladowarka.net/
taniej nie znalazłem.

 #735868  autor: darek638
 29 lip 2014, 13:03
perdos1, pewni są? Długo od nich bierzesz?

Nigdy więcej Play.

 #735875  autor: Nołnejm
 29 lip 2014, 13:42
Bardzo dziękuję za całą pomoc. Najlepszym wyjściem dla mojej dziewczyny będzie Play Mini Max, i na tę opcję najprawdopodobniej się zdecyduje :) Temat do zamknięcia ;)

 #735877  autor: kukuryn
 29 lip 2014, 13:50
Na mapie https://virginmobile.pl/oferta/mapa-zasiegu w zakładce "virgin mobile - internet w telefonie" moja miejscowość nie jest zaznaczona na ciemny fiolet, jest tylko tym najbledszym. Czy to oznacza że mogę nie mieć neta z komórki?
Jak wygląda sprawa rejestracji w Klubie Virgin? Wiem że kiedyś trzeba było podawać pesel, ale niektórzy wpisywali same zera i działało. Nie wycwanili się przypadkiem i nie chcą teraz dodatkowego zabezpieczenia w postaci skanu dowodu czy czegoś innego? Wolałbym osobiście by nie posiadali moich wrażliwych danych.

 #735880  autor: Blank
 29 lip 2014, 14:17
Dane nie sa weryfikowane.
Co do zasięgu, blady kolor teoretycznie oznacza, iż zasięg będziesz mieć na zewnątrz budynków, a w budynkach, może być z tym krucho.
Warto popytać, czy ktoś ze znajomych nie ma telefonu w sieci Play.

Virgin w razie czego umożliwia korzystanie z nadajników sieci T-Mobile.

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #735892  autor: fanatyklech
 29 lip 2014, 15:51
Witam
Proszę o pomoc w wyborze najlepszej przyszłej oferty dla mnie. Zostało mi 8 doładowań w MIX Plusie (36 doładowań po 40zł)z informacji które uzyskałem w salonie Plusa mogę w tym momencie przejść na abonament oferta bez telefonu- nie chcę telefonu.( z anulowaniem pozostałych 8 doładowań) :
Za 49,99zł brutto z e-fakturą nielimitowane smsy i rozmowy oraz 0,5GB Internetu umowa na 24 miesiące
Z innych forów internetowych wiem że niektórzy klienci „wyrwali” tą ofertę za 29zł brutto
W tym nielimitowane smsy i rozmowy oraz pakiet internetowy Non Stop 1GB bezpłatny przez 1 m-c na próbę, późniejsza opłata 10zł i co najważniejsze dla mnie umowa na 18 miesięcy.
Jakie wymagania muszę spełnić aby powyższa oferta została mi zaproponowana? Czy jest w ogole możliwość zaoferowania mi tej propozycji przy 8 doładowaniach które mi zostały.
A druga opcja która również świta w mojej głowie to doładowanie jednorazowo 8 razy mojego mix i przeniesienie numeru do Plusa na kartę. Czy wtedy środki zgromadzone na moim koncie również zostaną przeniesione??
Nie ukrywam że być może wyjadę za granice i opcja Plus na kartę byłaby dla mnie zdecydowanie atrakcyjniejsza niż abonament.
Drodzy forumowicze proszę o porady jaką oferta będzie dla mnie najkorzystniejsza Plus na kartę czy abonament . Dodam że nie chcę wydawać na telefon więcej niż 50zł miesięcznie, a chciałbym za to otrzymać jak najwięcej :) Z ważnych informacji większość znajomych do których dzwonię ma telefony w innych sieciach niż Plus, 0,5GB to minimalny pakiet Internetu jaki potrzebuję. Jeżeli już Plus na kartę to jaka taryfa najkorzystniejsza dla mnie?
Proszę o skonfigurowanie jakieś fajnej propozycji dla mnie. Dzięki za pomoc wszystkim:)

 #735905  autor: bazooka
 29 lip 2014, 16:47
cyanoone pisze:sebusy, kamil1221, Chłopaki z tego co pisze autor tematu można wnioskować, że starczy mu lejek. Po co mu jakieś 6 GB i drogie smsy. Na tej samej zasadzie można mu dać jakiś no limit.
Pozdrawiam ;)
Czytaj jeszcze raz dokładnie mojego posta - widzę z Twojej stopki do czego pijesz i dlaczego, ale naprawdę postarajmy się swoje subiektywne uprzedzenia czasem zostawić gdzieś obok klawiatury :)

kukuryn, zrobisz jak będziesz chciał, ale naprawdę radzę Ci kup se starter i potestuj parę dni tego Virgina u siebie... jeśli nic się nie zmieni / -iło to po przeniesieniu numeru można wybrać se roaming Plusa, więc będziesz miał jak po staremu :) ...ale gdy zmienią, tak jak usunęli orange z roamingu i część ludzi na to narzeka - to po co się potem denerwować...

 #735909  autor: cyanoone
 29 lip 2014, 16:51
Plus na kartę więcej przez rok
>rok ważności konta.
>1 GB za 13 zł.
>29 gr za minutę.
>19 gr za smsa.

Klucz mobile (działa na zasięgu Plusa i doładowania też z Plusa, znajomi dzwoniąc do Ciebie płacą jak do Plusa)
>rok ważności konta.
>19 gr za minutę.
>9 gr za smsa.
>0 gr za smsa w sieci.
>pakiety minut w sieci po doładowaniu.
>od 31 lipca pakiet 500 MB za 5 zł.

Pozdrawiam

[ Dodano: 2014-07-29, 16:54 ]
PS podaj ile minut i SMS używasz :)

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)

 #735920  autor: perdos1
 29 lip 2014, 17:41
darek638 pisze:perdos1, pewni są? Długo od nich bierzesz?
Od 4 miesięcy. Największym problemem był czas oczekiwania, bo musiało im zaksięgować kasę na koncie, nie było płatności natychmiastowych, więc trzeba było zawsze czekać około 24H, a w weekend do poniedziałku. Od 4 sierpnia ten problem zniknie, ponieważ wprowadzają płatności natychmiastowe.

 #735921  autor: darek638
 29 lip 2014, 17:48
Bo nie kumam. Można im płacić przez internet? Z konta lub kartą?

Nigdy więcej Play.

 #735922  autor: sa
 29 lip 2014, 17:52
kukuryn pisze:Jak już mówiłem, przeważnie gadam mało; mniej niż pół godziny miesięcznie.
Co do Mobile Vinikgs to również słyszałem, że opłacało by mi się być tam gdybym wysyłał naprawdę wiele smsów.

Chyba zdecyduję się na Virgin. Czy trzeba jednak zamawiać kartęprzez neta czy może można kupić startówki w jakich miejscach? Doładowania działają tylko te ze swojego konta internetowego czy można mieć wydruk z terminala?
Ostatnia rzecz: ta sieć przez inne jest traktowana jako Play czy jako niezależna? Ile kosztują do niej połączenia? Czy jak ktoś ma rozmowy za darmo do Play to do Virgin Mobile też ma?
Startówki kupisz normalnie w Ruchu, kolporterze czy in medio,dostępne też w niektórych sklepach ze sprzętem gsm. ale uwaga jednak nie wszędzie mają wiec się najpierw pytaj .
Spokojnie można kupić kupon- ticet(ja tak kupuje) najlepiej w Ruchu bo bez prowizji choć ponoć w in medio też nie ma prowizji, są i tacy co robią to elektronicznie,przez np.stronę i bank są i tacy co przez alegro.A i najważniejsze jak już będziesz mieć numer i aktywujesz go to zarejestruj się na stronie wirgin w klubie wirgin i dopiero jak dostaniesz meilowe potwierdzenie rejestracji i członkostwa w klubie wirgin to doładuj będziesz mieć 50% więcej od kwoty doładowania ważne tyle co konto czyli rok..

 #735937  autor: fanatyklech
 29 lip 2014, 18:46
około 1100 sms i 400 minut
  • Strona 72 z 136
  • 1
  • 70
  • 71
  • 72
  • 73
  • 74
  • 136
  • 1
  • 70
  • 71
  • 72
  • 73
  • 74
  • 136