DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #734814  autor: L3l0
 24 lip 2014, 17:58
Witam. Szukam telefonu dual sim od 2 tygodni ogólnie jestem zainteresowany:

kruger &matz Live - narazie za tm lecz przeraża mnie opisy ze bateria trzyma 1 dzień podobno
Kruger soul
Kruger drive 2

Z droższych co widziałem do samsung s4 mini
Myphone , lenovo lub inne nie są mi znane i cieżko mi wybrac .
Bateria , 4 całe ekran min , aparat, android , nowy , cena do 600zl chyba ze naprawdę cos lepszego dużo to do 1000zl moge przeznaczyć .

Z góry dziękuje za odpowiedzi :)

 #734843  autor: Niezgodna7
 24 lip 2014, 20:21
Weź tego Pentagrama Monstera prześwietl.
Chyba do 600zł.
PS. Tak, Drive więcej wytrzyma, czy 1, czy 2.

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis

 #734849  autor: L3l0
 24 lip 2014, 21:01
Chodziło ci o model x5 ? Trochę duży ten 5 calowy ekran . Byłem niedawno w sklepie miałem kruger&matz soul w ręku całkiem pozytywne wrażenia system czysty jaka prawda z ta bateria ? Wytrzyma 2 dni bez problemu normalnie SMS jakieś telefony bez gier lub bardzo abardzo rzadko i sporadycznie nagi ale tel każdy mam pod zasilanie podpiete. Ten Live mi jakoś siedzi tez że względu na opinie pozytywne jedynie ta bateria....

 #734859  autor: Niezgodna7
 24 lip 2014, 21:24
Nie, nie, o model 1, czyli P-430-1.
4,3
Bat.4100
PS. Wiem, bateria ważna rzecz, ale jak nie ma nic ciekawszego? Jedną wadę może mieć ten k&m.. Ewentualnie dokupisz drugą, na zmianę?

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis

 #734880  autor: L3l0
 24 lip 2014, 21:59
Coraz bardziej mnie przekonuje en telefon ale jest troszkę stary ... Mój ma więcej pamięci ram itd a ma3 lata ....co jeszcze warto kupić na 2 sim ? Aha dodam ze obowiązkowo GPS musi byc

 #735316  autor: gramacz
 27 lip 2014, 09:57
L3l0, A dlaczego nie chcesz jakiegoś Lepszego Dualsima kupić tylko szukasz jakiś najmniej popularne marki. Szukaj w takich markach jak Lenovo, Xiaomi, ZTE, Huawei, IOcean, JiaYu. Jak dalej nie wiesz jaki telefon kupić to poczytaj opinie ich użytkowników. To ci rozjaśni umysł.

 #735621  autor: L3l0
 28 lip 2014, 17:20
Podajcie mi linki do tych telefonow albo dane powiem tak nabyłem Live ale ... godzina 18 tel odpiety od ładowania 2 telefony nie odebrane z 3 sms wstaje rano bateria godzina 8.30 - 59 procent -----masakra jade oddac telefon poki moge i cos innego chce ogolnie :

-4 cale do 4,5
-bateria zeby z 2 dni trzymala
-gps
- dual sim
- aparat dobry wmiare z 8 mpx

Cena juz do 1 tys wzrosła .... a co z samsung galaxy 4S mini ? na dualu ?

 #735860  autor: marxxx
 29 lip 2014, 12:50
Xiaomi Redmi note ma baterię 3200mAh i pzostałe parametry dobre.