DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #735239  autor: numer1
 26 lip 2014, 18:40
Czy ktoś mógłby wyjaśnić jak działa multi max?
Zawieram umowę umowę w multi max na 24 mies. Po roku (jeśli rozumiem przez trzy miesiące, tj. w 13, 14 i 15 miesiącu umowy) mogę kupić nowy telefon i co dalej?
Jak rozumiem umowa przedłuży mi się o kolejne 12 mies., tj zakończy się po trzech latach od podpisania, na jakich warunkach mam te dwanaście miesięcy? Czy przedłużam umowę w dowolnym abonamencie, czy dalej "jadę" w multi max?
Czy podpisując aneks po 12 mam szanse wytargować jakieś rabaty na abonament, czy będzie to podstawowy abonament? Jeśli tak, to czy od kiedy wejdą te rabaty?
Co z rabatem -30%, który można dostać posługując się kodem np. od pracownika orange?
Czy biorąc telefon po 12 miesiącach zachowam ten rabat na pozostały okres? Co z rabatem w dodatkowych 12 miesiącach?

Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.

 #735376  autor: seba65310
 27 lip 2014, 17:31
Rozmawiam z konsultantem i prawdopodobnie rabat masz tylko rok, a abonament multi max przez całe 3 lata. W gruncie rzeczy oferta staje się już mało atrakcyjna.

HTC DESIRE => HTC DESIRE HD => HTC EVO 3D => HTC ONE V => Samsung Note II => Samsung Galaxy S4 => Apple iPhone 5s