DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
  • Strona 20 z 71
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 71

 #735068  autor: mcore
 25 lip 2014, 17:40
Od dzisiaj jest też HD VOICE także w NJU MOBILE.

Jak masz telefon któryś z poniższych i zasięg 3G to będzie działać

lista telefonów z HD VOICE

 #735102  autor: orson_dzi
 25 lip 2014, 21:11
Braymer pisze:Może ktoś rozwieje moje wątpliwości :D
Logo będzie tylko na karcie nju.
Jak Orange na karcie nju, tego nie wiem.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #735119  autor: Braymer
 25 lip 2014, 23:42
Dziwne,
zaraz po starcie nju było coś o tym logo, być może coś nie doczytałem.
Tylko w sumie po co wysyłają smsy ,, włącz i wyłącz telefon a otrzymasz nasze logo".
(U mnie przyszły na 2 z 4 przenosin do nju na różnych kartach). Nie rozumiem tego.

Właściwie to chyba każda w miarę nowa karta obsługuje zmianę nazwy operatora, czy ta z czarnej koperty czy z kiosku.
Czyli nie ma loga nju i tyle.

Dzięki za info orson_dzi

 #736896  autor: d12
 01 sie 2014, 17:34
Oferta nju z rachunkiem - tu się nic nie doładowuje tylko jak w przypadku abonamentu gadam i płacę za wszystko na okresu rozliczeniowego prawda?
Tylko mnie nie zbluzgajcie ;)

 #736908  autor: amigo007
 01 sie 2014, 17:59
Braymer na karcie sim z nju jest logo. Jak tak ci na tym zależy, to kup starter nju za 5pln w kiosku.

 #736914  autor: macc
 01 sie 2014, 18:08
d12 pisze:Oferta nju z rachunkiem - tu się nic nie doładowuje tylko jak w przypadku abonamentu gadam i płacę za wszystko na okresu rozliczeniowego prawda?
Tylko mnie nie zbluzgajcie ;)
zgadza się.....

 #736950  autor: buba1234
 01 sie 2014, 19:24
Z tego co jest napisane na stronie nju z rachunkiem, to też jest opcja opłaty abo ze zdrapki.

________________________________

 #737084  autor: Eryk42
 02 sie 2014, 07:52
Z tego co jest napisane na stronie nju z rachunkiem, to też jest opcja opłaty abo ze zdrapki.
Nie działa to w ten sposób. Gdy nie zapłacisz faktury w terminie blokują konto. By dzwonić doładowujesz konto zdrapką tak zwaną skarbonkę. Ale to nie wpływa w żaden sposób na zaległą fakturę do opłacenia.

 #738696  autor: Micho
 07 sie 2014, 20:39
Czy podpisując umowę w Nju podawało się numer dowodu osobistego? Bo wymieniłem dowód i nie wiem czy muszę im podać nowy jego numer.

 #738700  autor: Kryniczanin
 07 sie 2014, 20:55
Micho, Oczywiście

 #738763  autor: ahmed
 08 sie 2014, 09:16
Eryk42 pisze:
Z tego co jest napisane na stronie nju z rachunkiem, to też jest opcja opłaty abo ze zdrapki.
Nie działa to w ten sposób. Gdy nie zapłacisz faktury w terminie blokują konto. By dzwonić doładowujesz konto zdrapką tak zwaną skarbonkę. Ale to nie wpływa w żaden sposób na zaległą fakturę do opłacenia.
tzn. blokują konto z automatu ? jak opłacisz fakturę odblokują po kilku dniach czy trzeba słać pisma ?
i jeszcze jedno RBM czy NJU według Was jest lepsze ?

 #738766  autor: Liquid
 08 sie 2014, 09:36
ahmed pisze:RBM czy NJU według Was jest lepsze ?
Zależy dla kogo. Jeżeli ktoś rozmawia mało lub dużo (nieregularnie) i nie korzysta z netu to lepsze będzie nju - jest bardziej elastyczne - rachunek od 9 do 29 zł jeżeli tylko się rozmawia. Jeżeli ktoś rozmawia dużo to nie ma znaczenia która sieć - koszty są takie same bo 29 zł. Jeżeli dochodzi do tego wykorzystanie netu, zdecydowanie lepsze będzie RBM ze względu na pakiet 2 GB.

 #738776  autor: Eryk42
 08 sie 2014, 10:39
ahmed pisze:tzn. blokują konto z automatu ? jak opłacisz fakturę odblokują po kilku dniach czy trzeba słać pisma ?
i jeszcze jedno RBM czy NJU według Was jest lepsze ?
Tak blokują z automatu po kilku dniach. Jak opłacisz i kasa zostanie u nich zaksięgowana to odblokowują automatycznie.

 #738798  autor: Vero
 08 sie 2014, 11:51
ahmed pisze: RBM czy NJU według Was jest lepsze ?
W RBM masz 29 zł za rozmowy no limit do wszystkich i w tej cenie pakiet internetowy 2 GB.

W Nju nie ma internetu w cenie (trzeba osobno dokupić), ale za to można rozbić rozmowy na komórkowe i stacjonarne: za 19 zł i 10 zł. Jeżeli więc dzwonisz tylko na komórkowe to w Nju zapłacisz tylko 19 zł za no limit na komórki, czego nie ma w RBM.

Jakość rozmów obie sieci chyba mają podobną, więc wybór należy do ciebie :wink:

 #738816  autor: KA
 08 sie 2014, 13:42
Dla mnie lepsze RBM (net), ale nju bardziej elastyczne, właśnie przez rozdzielenie komórkowych i stacjonarnych. Zastanawia mnie to podawanie zawsze jako przykład "jeśli dzwonisz tylko na komórkowe, zapłacisz 19zł". Znam dwie osoby, które dzwonią z nju prawie wyłącznie na stacjonarne i płacą tylko 10zł - skąd to założenie u wielu komentujących, że większość dzwoni (prawie) tylko na komórki?
PS OK, komentarz o bylejakości O zniknął - umówmy się, że był nie na temat. Jednak "fobia" nie zniknęła...
Ostatnio zmieniony 08 sie 2014, 15:07 przez KA, łącznie zmieniany 1 raz.

 #738821  autor: Ruben
 08 sie 2014, 14:36
==== ciach ===

Tak jak napisał kolega KA, RBM jest lepszy jak korzystamy z netu a nju jest bardziej elastyczne jeżeli ktoś nie wydzwania tysięcy minut.
Ostatnio zmieniony 08 sie 2014, 16:06 przez Ruben, łącznie zmieniany 3 razy.

 #738823  autor: Micho
 08 sie 2014, 14:40
Kryniczanin pisze:Micho, Oczywiście
Ech no to lipa. Pewnie trzeba będzie kserować dowód, wysyłać pocztą. W banku to wystarczyło się zalogować i zmienić numer a z telekomami zawsze biurokracja.

 #739165  autor: molibden
 09 sie 2014, 20:45
Ech no to lipa. Pewnie trzeba będzie kserować dowód, wysyłać pocztą. W banku to wystarczyło się zalogować i zmienić numer a z telekomami zawsze biurokracja.
Nie trzeba. Ja też musze ojcu zmienić numer i jeszcze tego nie zrobiłem, ale dowiedziałem się w nju ze taką dyspozycję składasz po prostu w panelu użytkownika. Czyli inaczej niż np w t-m gdzie musiałem biec do salonu i wysłuchiwać o tym ze niepotrzebnie odchodzę bo pojawią sie nowe swietne oferty a w nju zapłacę tyle samo ile teraz :-)
Znam dwie osoby, które dzwonią z nju prawie wyłącznie na stacjonarne i płacą tylko 10zł
Jakbym nie miał ummowy terminowej na stacjonarny w orange to chyba bym babci jeszcze wziął nju tylko kwestia jest taka że w przypadku starszych osób wchodzą w grę dwie sprawy. Raz ze obsługa komórki może być po prostu fizycznie utrudniona mimo że moja spokojnie obsługuje jeszcze wszystkie urządzenia i nawet ma prawo jazdy na motocykl (85 lat :-). A dwa to to że koleżanki/ koledzy starszych osób mają zwykle jeszcze telefony stacjonarne i pozbywając się samemu takowego narażamy ich na koszty wiec u mnie stanęło że jej zostawimy jednak stacjonarny choc z finansowego pkt widzenia to absurd (49zł).

 #739176  autor: buba1234
 09 sie 2014, 21:06
A dwa to to że koleżanki/ koledzy starszych osób mają zwykle jeszcze telefony stacjonarne i pozbywając się samemu takowego narażamy ich na koszty wiec u mnie stanęło że jej zostawimy jednak stacjonarny choc z finansowego pkt widzenia to absurd (49zł).
To niech jej puszczają strzałki.

________________________________

 #739180  autor: Micho
 09 sie 2014, 21:21
molibden pisze:Nie trzeba. Ja też musze ojcu zmienić numer i jeszcze tego nie zrobiłem, ale dowiedziałem się w nju ze taką dyspozycję składasz po prostu w panelu użytkownika. Czyli inaczej niż np w t-m gdzie musiałem biec do salonu i wysłuchiwać o tym ze niepotrzebnie odchodzę bo pojawią sie nowe swietne oferty a w nju zapłacę tyle samo ile teraz
Wczoraj wieczorem napisałem do NJU jak ten numer zmienić i czekam na odpowiedź :)
  • Strona 20 z 71
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 71
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 71