DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 12 z 16
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 16

 #733607  autor: wiosnalato
 19 lip 2014, 11:06
Witajcie
Czy jest szansa, aby rok wcześniej przedłożyć umowę, bądź imigrować do jump ale z telefonem ?
wiem, że w czerwcu był taki czas....

 #733608  autor: zszalbot
 19 lip 2014, 11:09
wiosnalato pisze:Witajcie
Czy jest szansa, aby rok wcześniej przedłożyć umowę, bądź imigrować do jump ale z telefonem ?
wiem, że w czerwcu był taki czas....
Nie ma. Przedłużyć umowę można na 6 miesięcy przed zakończeniem obecnej. Migrować, póki co, można tylko bez brania nowego urządzenia. Nie sądzę, by to miało się zmienić.

 #733650  autor: Kryniczanin
 19 lip 2014, 14:43
macc, A figa z makiem. Dawniej były ograniczenia na 3 miesiące np, w taryfie x zapłata za zmianę taryfy w dół i mogłeś zejść. Wiem bo wtedy zaczynała się moja zabawa z komórkami. Chyba 36,60 za zmianę w dół było w Erze w 2000.

 #734010  autor: zszalbot
 21 lip 2014, 18:02
Ze zdumieniem zauważam, że w przypadku migracji traci się NL do sieci stacjonarnych... Możliwe to? W przypadku nowych aktywacji NL na stacjonarne jest, ale nie mogę znaleźć analogicznej opcji dla migracji. Czy ja źle patrzę? Dziękuję!

 #734109  autor: user_delete21
 22 lip 2014, 01:33
zszalbot pisze:Ze zdumieniem zauważam, że w przypadku migracji traci się NL do sieci stacjonarnych... Możliwe to? W przypadku nowych aktywacji NL na stacjonarne jest, ale nie mogę znaleźć analogicznej opcji dla migracji. Czy ja źle patrzę? Dziękuję!
Skąd ten wniosek? No limit w kraju jest zarówno na komórki, jak i stacjonarne. Jedynie SMS/MMS są ograniczone do komórek, ale to oczywiste.

Jedynym wyjątkiem od no limitu z tego co widzę jest numeracja 39 (VoIP).

 #734120  autor: zszalbot
 22 lip 2014, 07:40
Skąd ten wniosek? No limit w kraju jest zarówno na komórki, jak i stacjonarne. Jedynie SMS/MMS są ograniczone do komórek, ale to oczywiste.

Jedynym wyjątkiem od no limitu z tego co widzę jest numeracja 39 (VoIP).
Ano stąd, że dwa razy zadzwoniłem na stacjonarne i widzę naliczoną opłatę. :( Byłem pewien, że na stacjonarne nadal jest za darmo. Do tego widzę też opłatę za dwa wysłane MMS-y. Trudno to zrozumieć. Muszę to zgłosić do BOA.

Pozdrawiam

ZS

[ Dodano: 2014-07-22, 10:24 ]
OK. Sprawa wyjaśniona z BOA. Faktycznie wszystko jest NL. Naliczone opłaty zostały anulowane. Powstały w okresie zmiany jednej taryfy na drugą. Pewnie błąd systemu.

 #734682  autor: pazera
 24 lip 2014, 09:28
Czapki z głów. T-szwaby będą podwyższać abonamenty o 5 zł dla starych taryf i każdy kto ma bezterminówkę lub abonament z samą simką może rozwiązać umowę bez płacenia kary. W obliczu nowej oferty play-a mówie T-Mobile "a takiego Ch*ja" :D

 #734955  autor: nevada92
 25 lip 2014, 10:27
pazera pisze:Czapki z głów. T-szwaby będą podwyższać abonamenty o 5 zł dla starych taryf i każdy kto ma bezterminówkę lub abonament z samą simką może rozwiązać umowę bez płacenia kary. W obliczu nowej oferty play-a mówie T-Mobile "a takiego Ch*ja" :D
Jak to będą podwyższać abo o 5zł dla starych taryf? Skąd takie informacje?

 #734965  autor: tarinQ
 25 lip 2014, 11:06
Witam!
Moja Ma umowę w T-Mobile w ofercie Taryfa Rodzina 40, płaci za to łącznie
Należność w wysokości 39.90 zł (kwota faktury 4.90 zł + kwota rat 35.00 zł)

Czy może przejść na tą nową ofertę? Aby nie zmieniać wysokości miesięcznych opłat?
Rozumiem, ze dostanie nowy telefon, i bieg umowy zacznie obowiązywać od daty podpisana a stara umowa wygaśnie?

 #735023  autor: roger00
 25 lip 2014, 14:55
nevada92 pisze:
pazera pisze:Czapki z głów. T-szwaby będą podwyższać abonamenty o 5 zł dla starych taryf i każdy kto ma bezterminówkę lub abonament z samą simką może rozwiązać umowę bez płacenia kary. W obliczu nowej oferty play-a mówie T-Mobile "a takiego Ch*ja" :D
Jak to będą podwyższać abo o 5zł dla starych taryf? Skąd takie informacje?
Tak będzie, ale na razie dla osób które mają bezterminówkę lub brały sam sim. Póki co nie wiadomo co z ludźmi, którzy brali telefon.
Od września podwyżka ma obowiązywać.

 #735024  autor: pazera
 25 lip 2014, 15:03
nevada92 pisze:
pazera pisze:Czapki z głów. T-szwaby będą podwyższać abonamenty o 5 zł dla starych taryf i każdy kto ma bezterminówkę lub abonament z samą simką może rozwiązać umowę bez płacenia kary. W obliczu nowej oferty play-a mówie T-Mobile "a takiego Ch*ja" :D
Jak to będą podwyższać abo o 5zł dla starych taryf? Skąd takie informacje?
Przeczytaj wczorajszego newsa.

Ciekawe czy ta zmiana dotyczy wszystkich starszych taryf czy tych prehistorycznych sprzed 2 i więcej lat?

 #735045  autor: Kryniczanin
 25 lip 2014, 16:04
Dostałem pismo taryfa R20. Marketingowy bełkot jakich mało. Wypowiedzenie już wysłane dwa miesiące z umowy urwane będą. Sprawa może też się otrzeć o UKE jak będą próbować moje wypowiedzenie wpędzić w uranie tylko jednego miesiąca. Wysłałem dzisiaj poleconym mój okres to 28 do 27 dnia miesiąca wyraznie im w wypowiedzeniu napisałem żeby nie kombinowali z tym że list dotrze do nich 31 sierpnia. Liczy się data nadania.

 #735048  autor: uki83
 25 lip 2014, 16:10
Kryniczanin pisze:Dostałem pismo taryfa R20. Marketingowy bełkot jakich mało. Wypowiedzenie już wysłane dwa miesiące z umowy urwane będą. Sprawa może też się otrzeć o UKE jak będą próbować moje wypowiedzenie wpędzić w uranie tylko jednego miesiąca. Wysłałem dzisiaj poleconym mój okres to 28 do 27 dnia miesiąca wyraznie im w wypowiedzeniu napisałem żeby nie kombinowali z tym że list dotrze do nich 31 sierpnia. Liczy się data nadania.
Liczy sie data doręczenia :(-lub awizowania ( to nie urząd skarbowy czy administracja publiczna tylko prywatna firma)

 #735050  autor: Kryniczanin
 25 lip 2014, 16:17
uki83, To zaraz wyślę skan mailem dodatkowo :-)

 #735058  autor: pulp
 25 lip 2014, 16:52
A może ktoś z serwisu mógłby podjąć temat z T-M dlaczego nie chcą zaoferować LTE wszystkim abonentom tak po prostu jak robią to inni operatorzy, tylko wymyślili migrację, której warunków nie da się zaakceptować? Wręcz jest to próba wyłudzenia… bo jak inaczej można powiedzieć o "ofercie" LTE za 249,99 zamiast obecnej opłaty 99,90… (w moim przypadku, ale pewnie nie jestem jedyny).

 #735062  autor: Kryniczanin
 25 lip 2014, 17:02
pulp, Ja podejrzewam kwestie techniczne. Np. zaskoczony jestem tym że od 3 miesięcy w T-Mobile nie ma HLR tzn. jest jednak teraz można wydać byle jaką kartę do duplikatu bez zgodności jak kiedyś. Podobnie z przenoszonymi jak jakiś nr był w T musiał wrócić do starego HLR teraz już nie.

 #735156  autor: tarinQ
 26 lip 2014, 09:59
Witam!
Moja Ma umowę w T-Mobile w ofercie Taryfa Rodzina 40, płaci za to łącznie
Należność w wysokości 39.90 zł (kwota faktury 4.90 zł + kwota rat 35.00 zł)

Czy może przejść na tą nową ofertę? Aby nie zmieniać wysokości miesięcznych opłat?
Rozumiem, ze dostanie nowy telefon, i bieg umowy zacznie obowiązywać od daty podpisana a stara umowa wygaśnie?
Orientuje się ktoś?

 #735158  autor: user_delete21
 26 lip 2014, 10:12
tarinQ, obecnie migracje możliwe są wyłącznie BEZ nowego telefonu. Z R40 można najniżej przejść na Jump M za 49.99, ale na niektórych numerach dostępne są wyłącznie jeszcze wyższe taryfy. Koniec umowy przy takiej operacji nie zmienia się.

Chyba, że masz mniej niż 6 miesięcy do zakończenia obecnego kontraktu, wówczas zamiast migracji można normalnie aneksować umowę i brać z telefonem.

 #737502  autor: qura12
 03 sie 2014, 22:12
U mnie wyglądało to jeszcze inaczej. Pod uwagę była brana średnia ze wszystkich rachunków za dany numer, a że średnia ta w moim przypadku wynosiła ponad 140zł to dostałem możliwość przejścia na abonament (bez telefonu i wydłużania okresu umowy) za ponad 200zł Natomiast drugą opcją był abonament z 2GB internetu, minutami w UE, internetem w UE itd itp za 146zł + HTC One M8 za 780zł i z tego skorzystałem, umowa jest na dwa lata od daty podpisania aneksu. Aby to załatwić konsultant musiał pytać kierownika o zgodę na wcześniejsze rozwiązanie starej umowy.

 #737614  autor: ahmed
 04 sie 2014, 12:28
jakbyś dopłacił 5zł po podwyżce i kupił telefon w mediamarkt, nie wyszłoby taniej ? Mam na myśli premium za 50zł z 2gb netu i no limit. Poza tym umowa nie na 2 lata tylko do końca obecnego okresu ?
  • Strona 12 z 16
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 16
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 16