DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #734016  autor: hafcio
 21 lip 2014, 18:42
Jak w temacie, szukam czegoś do 600 zł. Najlepiej, android chociaż inne systemy również mogą być. Telefon ma mieć dobrą jakość dźwięku, spory wyświetlacz i niezłe podzespoły. Póki co zastanawiałem się nad moto g i l9 II o ile wady i zalety moto g raczej znam bo byłem pewien tego zakupu, o tyle lg niedawno mnie zainteresowało i prosiłbym o wymienienie jego zalet i wad (oraz czy ma gorille glas?)

 #734183  autor: boskylolo
 22 lip 2014, 11:12
m.youtube.com/watch?v=MRo4cZDzbFA&ctp=CDkQpDAYACITCOGbqZTJ2L8CFSm-wgodmDcAmFIQbGcgbDkgMiBtb2J6aWxsYQ%3D%3D&client=mv-google&gl=PL&guid=&hl=en Polecam obejrzeć, mam nadzieję że dobrze Ci wytłumaczy wady i zalety tego telefonu. Ja bym na twoim miejscu się nie zastanawiał i go brał. Kupiłem włś wczoraj LG L9 II i jestem z niego zadowolony.
PS. Telefon ma gorillas glass :)

 #734188  autor: dan7
 22 lip 2014, 11:37
boskylolo - jednak kupiłeś lg l9 ll.

Sok przecierowy z Orange, Play, Virgin i T-Mobile

 #734191  autor: boskylolo
 22 lip 2014, 11:45
No tak tak. Moja siostra kupiła Samsunga S III z LTE. :) Czasem się wymieniamy. Hehe :)

 #734192  autor: arus082
 22 lip 2014, 11:46
Masz gorszy telefon hehe to się wymieniasz :D

 #734194  autor: boskylolo
 22 lip 2014, 11:55
Oj taam :) każdy jest dobry telefon, zależy jakie wymagania dana osoba ma. :) mi tam starcza LG :) może nie jest baardzo głośny, Samsung jest wiele lepszy co do głośności i oglądania filmów. :)

 #734241  autor: Sferis
 22 lip 2014, 14:44
Jeżeli nie jest potrzebny slot na pamięć to Motorola Moto G, w przeciwnym wypadku: LG L9 II

 #734333  autor: hafcio
 22 lip 2014, 20:35
Witam ponownie. Z racji moich uprzedzeń co do firmy LG z rywalizacji odpada model L9 II. W grze zostaje Motka 8GB nowa/16GB używana i Lumia 920 używana. Czy do tych 600 +-50zł da się wyrwać coś lepszego? Czy jakość muzyki w Lumii 920 jest wystarczająca by słuchać jej w autobusie/podróży?

 #734337  autor: KA
 22 lip 2014, 20:47
Uprzedzenia do LG obecnie niesłuszne, ale sprowadziły Cię na dobrą drogę, czyli do Lumii 920. Muzyka nie jest w niej świetna, ale w tym modelu da się jej już słuchać bez potrzeby bycia głuchym (w niższych nie).

 #734344  autor: dan7
 22 lip 2014, 21:27
KA - pojechałeś po bandzie :mrgreen:

Sok przecierowy z Orange, Play, Virgin i T-Mobile

 #734392  autor: Doradca LG
 23 lip 2014, 00:38
hafcio, skąd te uprzedzenie do LG? :] LG od lat robi postępy w produkcji telefonów i w obecnej chwili jest to ścisła światowa czołówka. Wystarczy poczytać opinie internautów na temat telefonów LG. Sam model L9 II cieszy się niegasnącą sympatią i jest w swojej klasie zdecydowanie jednym z najbardziej opłacalnych zakupów.

Pozdrawiam,
Doradca LG

 #734544  autor: hafcio
 23 lip 2014, 16:37
Moglibyście polecić jeszcze jakąś używkę do ok. 600 zł?

 #734580  autor: orson_dzi
 23 lip 2014, 18:16
Wg mnie uprzedzenia mogą wychodzić z przeszłości LG.
Zacytuję Wam zdanie z testu CAT-a B100, który pojawi się w przyszłości na portalu:
Pamiętam jak jeszcze nie tak dawno na pytanie o telefony LG padała odpowiedź – „LG? Pralka działa, lodówka też, ale telefon? Kup Nokie”. Tę samą Nokie, która zaczynała od produkcji obuwia gumowego.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #734747  autor: Stavsky
 24 lip 2014, 13:37
hafcio pisze:Moglibyście polecić jeszcze jakąś używkę do ok. 600 zł?
Dwie litery i wszystko wiadome: SP :wink:
Xperia SP to aktualnie najmocniejszy sprzęt jaki można kupić do 600zł (używka) i chyba ten soniek Tobie bardziej podpasi niż wspomniany LG L9II.

 #734839  autor: 3echo
 24 lip 2014, 20:12
A powiecie na temat LG L70?czy jest wart rozważenia w tym przedziale cenowym?

 #734869  autor: Forest
 24 lip 2014, 21:39
Moja siostrzyczka ostatnio kupiła sobie LG L9 II za dokładnie 600 zł nówkę. Ogólnie muszę powiedzieć, że niezły telefonik. Jak za tą cenę ekran niczego sobie HD IPS, kolorki i rozdzielczość na prawdę spoko. Szybkość działania też w sumie nieżla a spodziewałem się masakry po opiniach na necie, w rzeczywistości jak za tą cenę to nie ma się czego bać. Oczywiście nie jest tak sprawnie jak na moim HTC One bo tu nie dość, że mam Snapa 600 to jeszcze nakładkę Sense, ale tak jak mówię za 600 zł to zdecydowanie jeden z najlepszych telefoników na dzień dzisiejszy.

HTC U12+ Black + Goodram 64GB USH-I U3 95/90MB

 #734870  autor: Doradca LG
 24 lip 2014, 21:45
Widzisz hafcio. Naprawdę nie ma czego się obawiać kupując telefon formy LG :). Tak jak większość osób tutaj mówi, warto spróbować zakupić L9 II i się samemu przekonać.

Pozdrawiam,
Doradca LG

 #734875  autor: darase
 24 lip 2014, 21:54
Teraz jeśli Ktoś kupuje tel. z androidem to jedynie z KitKat. :)
Dużo poprawiono.

eCoal i nie ma problemu :-)