DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #734556  autor: zoltan666
 23 lip 2014, 17:19
Obecnie mam internet w Netii po LLU na łączach Orange. Za prędkość do 20Mbit/s płacę 45,90zl. w umowie na czas nieokreślony. Telefon mam w Orange, ale za 3 miesiące kończy się na niego lojalka i planuje go zawiesić. Wtedy za całość płaciłbym miesięcznie około 67zł. Wczoraj zadzwonili do mnie z Netii z propozycją, aby przenieść do nich telefon i płacić za telefon 10zł. miesięcznie. Powiedzieli, że wystarczy, że podpiszę umowę na telefon na 2 lata, a internet może niby pozostać bez zmian w co nie do końca chce mi się wierzyć. Zacząłem szukać tej oferty w internecie i znalazłem coś takiego http://www.internet-promocje.pl/dla-dom ... et-telefon Z oferty wynika, że za internet w Netii 20 Mbs + Lepszy Telefon 30 wychodzi 59,90zł. przy łączu na LLU. Czy ktoś z Was z tej oferty skorzystał i może ją potwierdzić, bo jakoś na stronie Netii tej oferty nie widzę.

 #734990  autor: Netia
 25 lip 2014, 12:50
Witamy,

Zachęcamy do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 801 802 803. Nasi konsultanci z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania, pomogą dobrać usługę, a wszelkie podawane przez nich informacje są zgodne z naszą ofertą.

Pozdrawiamy!

 #734996  autor: Sig
 25 lip 2014, 13:07
Netia pisze:Witamy,

Zachęcamy do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 801 802 803. Nasi konsultanci z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania, pomogą dobrać usługę, a wszelkie podawane przez nich informacje są zgodne z naszą ofertą.

Pozdrawiamy!
Z waszym BOK jest sens kontaktować się tylko pisemnie, bo dzwoniąc dwa razy można usłyszeć dwie różne odpowiedzi...
Ponadto po co podajesz taki numer telefonu, jeżeli działa bez problemu numer stacjonarny infolinii, jak i Skype?

Napisz do nich przez formularz.

I'll touch you in any way or manner that my professional judgment indicates.