DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #734246  autor: MiszczuD
 22 lip 2014, 14:57
Witam wszystkich.

Jako, że moja Xperia P doprowadza mnie powoli do szału (słabiutka bateria, która potrafi spaść z 40% do 0 w ciągu sekundy, problemy z przyciskami na szklanym panelu, brak płynności) to stwierdziłem, że czas rozejrzeć się za czymś nowym.

Mój budżet to 1000zł, no maksymalnie 1200zł, ale ani złotówki więcej.
Z wymagań to:
-Android (ale coś czytałem, że na BB działają aplikacje na androida więc też może być)
-Dobra bateria (ładowanie Xperii P, dwa razy dziennie przy intensywnym użytkowaniu mnie już denerwuje)
-Dobry aparat (cudów nie oczekuje, ale chcę żeby zdjęcie nie wyglądały jak robione "kalkulatorem"
-Przyda się LTE :)
-Wyświetlacz minimum 4.2"
-Płynne działanie telefonu (w gry prawie nie gram, a jak już to żadne GTA czy FIFY)
Ostatnio zmieniony 22 lip 2014, 16:20 przez MiszczuD, łącznie zmieniany 1 raz.

 #734267  autor: Koczkodan
 22 lip 2014, 16:16
no to Galaxy s3LTE

 #734271  autor: MiszczuD
 22 lip 2014, 16:27
Samsungi do mnie jakoś nie przemawiają. Mogę prosić o jakieś opinie na temat BB Z10 LTE?

 #734285  autor: Koczkodan
 22 lip 2014, 17:19
Kolego mam dziwne przeczucie że ty to ta sama osoba od Xperii Z. Bo te same edytowanie postów

 #734308  autor: MiszczuD
 22 lip 2014, 19:02
Edytowałem post, ponieważ stwierdziłem, że ekran troszkę większy niż w w mojej Xperii P wystarczy.

 #734314  autor: arus082
 22 lip 2014, 19:11
Masz do mnie jakiś problem Koczkodan ?

 #734316  autor: Koczkodan
 22 lip 2014, 19:20
Ja Ci powiedziałem że Ty tutaj jesteś największym problemem.

 #734379  autor: MiszczuD
 22 lip 2014, 23:13
Dzięki za wyczerpujące odpowiedzi związane z moim pytaniem...

 #734391  autor: Doradca LG
 23 lip 2014, 00:18
Witam,

Chciałbym Ci polecić LG G2 http://www.lg.com/pl/telefony/lg-G2 spełnia on Twoje wymagania. Bateria to aż 3000 mAh, więc czas pracy jest naprawdę spory, aparat - 13 mpx z OIS czyli optyczną stabilizacją obrazu, robi naprawdę piorunujące zdjęcia. Ekran 5.2 cala z bardzo cienkimi ramkami, dzięki którym telefon mieści się w dłoni.

Pozdrawiam,
Doradca LG

 #734405  autor: KA
 23 lip 2014, 07:16
BB Z10 godne polecenia za płynność, aplikacje z androida, wykonanie, ekran. Jednak bateria i aparat nie są topowe.
S3 LTE ponoć świetne, jednak pomyślałbym o WP8 i Lumii 925 w tej kasie (choć bateria też nie powala). Gdybyś się "nawrócił" z androida, wtedy sporo o niej tu znajdziesz i coś jeszcze napiszemy.

 #734446  autor: MiszczuD
 23 lip 2014, 11:06
Doradca LG pisze:Witam,

Chciałbym Ci polecić LG G2 http://www.lg.com/pl/telefony/lg-G2 spełnia on Twoje wymagania. Bateria to aż 3000 mAh, więc czas pracy jest naprawdę spory, aparat - 13 mpx z OIS czyli optyczną stabilizacją obrazu, robi naprawdę piorunujące zdjęcia. Ekran 5.2 cala z bardzo cienkimi ramkami, dzięki którym telefon mieści się w dłoni.

Pozdrawiam,
Doradca LG
Jeżeli załatwisz mi LG G2 za kwotę którą chce przeznaczyć (1000zł) to biorę od ręki :)