DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z Androidem
Wszystko, co związane z Androidem

Moderator: Moderatorzy

 #734182  autor: plok
 22 lip 2014, 11:10
Witam. Mój problem z telefonem wygląda następująco: rano przy próbie wyłączenia alarmu telefon zrestartował mi się. Po restarcie przestał wyświetlać się ekran blokady a dzwonki ustawiły się na te domyślne. Kolejna dziwna rzecz, to gdy przytrzyma się przycisk włączania wyświetla się tylko opcja "wyłącz" (wcześniej była jeszcze możliwość zrobienia zrzutu ekranu, włączenia trybu samolotowego, czy wyciszenia telefonu). Nie działa też przycisk "Home". Największy problem jest jednak taki, że jak ktoś próbuje do mnie dzwonić to słyszy "abonent jest chwilowo niedostępny", przy czym ja mogę normalnie dzwonić i wysyłać smsy. Mogę odbierać smsy, ale nie dostaję powiadomienia dźwiękowego. Po próbie nawiązania ze mną połączenia mogę sprawdzić w historii połączeń kto dzwonił, ale nie dostaję żadnego powiadomienia, czy sygnału o tym. Restartowałem telefon kilka razy, wyjąłem i włożyłem baterię i kartę sim, a na koniec użyłem opcji - resetowanie ustawień. Nic nie pomogło. Poza tym co opisałem nie zauważyłem innych usterek. Aplikacje działają, mogą normalnie połączyć się z internetem. A, i jeszcze jedno - telefon upadł mi 5 dni temu, ale do dzisiaj działał normalnie.
Liczę na jakąś pomoc. Z góry dzięki.