DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 22 z 168
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 168

 #712210  autor: martin76
 23 kwie 2014, 10:37
NokiaUser pisze:Ciekawe, czy te problemy z batonowym Internetem - zamrażanie, rozłączanie - ustąpiłyby, gdybyśmy korzystali z technologii LTE. Jak myślicie?
W Orange maja jakis problem z konfiguracja sieci. Sam mam OFnK w telefonie i nieraz mam tak ze w miejscu zamieszkania laczy sie, ale nic nie odbiera. Strzalka nadawania miga a odbioru szara. Jade w inny rejon miasta i wszystko jest ok. Wracam i problem rowniez. Jak pojawi sie znow to przeloze z telefonu bez LTE do modemu z LTE i sprawdze czy pomoglo. Mi czasem pomagalo wlasnie przejscie na 2G z 3G, wiec moze zmiana na LTE da podobny efekt.
To samo zaobserwowalem z rozmowami, gdy problem wystepuje z netem to w czasie rozmowy po jakis 30-60 sek rozmowy wszystko milknie (nikt mnie nie slyszy i ja rowniez) po czym po kilkunastu sekundach jest normalnie na kolejne 30-60 sek. Tu rowniez przejscie na 2G pomagalo, rozmowy nie cielo. BOK Oranga mi to tlumaczyl ze mieszkam miedzy dwoma nadajnikami 3G i telefon sie miedzy nimi przelacza, ale mysle, ze to cos innego bo problem wystepuje dosc rzadko. A nie sadze zeby nadajniki czy moje mieszkanie sie jakos przesuwaly wzgledem siebie ;)

 #712248  autor: Flash999
 23 kwie 2014, 12:54
Gdyby naprawdę chcieli, to by to naprawili. W abo wszystko chodzi jak w zegarku, specjalnie ograniczają karciarzy. To jest właśnie powód, który przekreśla Orange jako operatora do korzystania z Internetu.

Stacje bazowe w województwie podlaskim

 #712296  autor: manyaky
 23 kwie 2014, 15:08
NokiaUser pisze:Ciekawe, czy te problemy z batonowym Internetem - zamrażanie, rozłączanie - ustąpiłyby, gdybyśmy korzystali z technologii LTE. Jak myślicie?
U mnie na LTE mroziło i rozłączało. :?

 #712374  autor: trecik
 23 kwie 2014, 18:23
mn9 pisze:@up u mnie to samo , mój rekord to 25 sekund filmu na YouTube i restart i tak w kółko .
U mnie od 23 do 14 zero problemów, potem losowo wyłącza - czasami jak pobieram, a czasami bez powodu...
mn9 pisze:w Orange Online dzisiaj pojawił mi się pakiet miesięczny 3 GB i w nim do wykorzystania ok.25MB .
Mi dzisiaj przyszedł sms, że upłynął limit 3GB/3zł/30dni...

 #712376  autor: kaspeed
 23 kwie 2014, 18:39
Błedy systemu??Jak by co to może ktoś ma kod orange;) na wydanie;p?

 #712384  autor: goral2099
 23 kwie 2014, 18:57
NokiaUser: Takie problemy (brak transmisji mimo pełnego zasięgu i połączenia z siecią) w OFnK występują i w LTE i w 3G. Miałem tak jak korzystałem z pakietu batonowego jak i z normalnej kasy na koncie głównym. Czasem cały dzień działa bez problemu, a czasem co chwilę "zamarza". Nie widzę żadnej reguły.

 #712795  autor: NokiaUser
 24 kwie 2014, 22:40
Do tej pory miałem ustawione automatyczne wybieranie częstotliwości, a połączenia były tak zamrażane, że musiałem je restartować, żeby Internet znowu działał. Wczoraj z ciekawości wymusiłem pracę modemu na częstotliwości 900 MHz i jestem pozytywnie zaskoczony. Teraz połączenia również są zamrażane na kilka/kilkanaście sekund, ale nie muszę już restartować połączenia i mam takie wrażenie, że te zamrożenia występują trochę rzadziej. :)

 #712796  autor: martin76
 24 kwie 2014, 22:42
Przetestowalem u siebie na LTE i problem wystepuje nadal.
W ogole zauwazylem, ze jak uzywam telefonu jako punktu dostepowego to praktycznie natychmiast jest problem z siecia. Tak samo w MiFi. Jedno urzadzenie w miare dziala, kolejne i jest ten sam problem. Polaczenie trwa a nie odbiera pakietow.

Przy testowaniu speedtestem, problem wystepuje juz przy drugim tescie.
Do tego ciekawe spostrzezenie. Zaczyna test z predkoscia do 23Mbit a konczy na 4-7Mbit. Tak samo upload poczatek do 20Mbit koniec 2-3Mbit.

 #712802  autor: kaspeed
 24 kwie 2014, 23:02
Sztucznie ograniczają prędkosć;)? jak stacja przeciązona.

 #712826  autor: Karlos20
 25 kwie 2014, 00:30
Spokojnie drodzy :) Wcale nie trzeba jeść tego batona, żeby mieć internet nawet na max 47h 59m.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #712828  autor: manyaky
 25 kwie 2014, 00:30
Dajcie spokój wreszcie z tymi syropami. Temat zakończony bodajże na 4 stronie, a mamy 30.

//drobny edit :mrgreen:

 #712838  autor: ja.michal
 25 kwie 2014, 00:50
Chyba forum pomyliliście.
Karlos20, zasugerowałbym coś, ale ty tutaj jesteś moderatorem.

 #713054  autor: darek638
 25 kwie 2014, 19:01
Po kod zapraszam na PW :mrgreen:

Nigdy więcej Play.

 #713097  autor: trecik
 25 kwie 2014, 21:23
NokiaUser pisze:...Wczoraj z ciekawości wymusiłem pracę modemu na częstotliwości 900 MHz i jestem pozytywnie zaskoczony. Teraz połączenia również są zamrażane na kilka/kilkanaście sekund, ale nie muszę już restartować połączenia i mam takie wrażenie, że te zamrożenia występują trochę rzadziej. :)
Ten twój trick chyba działa. Co prawda nie mam jak sprawdzić na pełnej prędkości, bo zostało mi za mało kodów do końca miesiąca, ale dzisiaj żadnego zacięcia przy YT i normalnym przeglądaniu. Chwilami zwalnia strasznie, ale cały czas działa.

Tylko trzeba zaznaczyć W900, a nie GSM900, bo będzie tylko EDGE :P

//edit:

No tak... Jak to zwykle bywa - cały dzień działało i o 22 przestało :)
Ale to i tak lepiej. Zobaczymy jak będzie jutro.

 #713132  autor: 3G
 25 kwie 2014, 23:41
Nie wiem co Wy macie z tym Orange - nigdy mi nie zamrażało połączenia ani nie rozłączało i prędkości po kilka Mb/s, a na modemie LTE do dwudziestu paru - może nie powala jak na LTE, ale ogólnie przyjemnie się z tego korzysta.

 #713140  autor: juniper
 26 kwie 2014, 01:27
Proponuję podawać miasta w których mrozi, a nawet konkretne CID-y.

 #713161  autor: NokiaUser
 26 kwie 2014, 09:13
trecik pisze:No tak... Jak to zwykle bywa - cały dzień działało i o 22 przestało
Ja też wczoraj musiałem dwa razy restartować połączenie na częstotliwości 900 MHz, a tak ładnie to do tej pory działało :( Ale lepsze to niż zamrożenia na częstotliwości 2100 MHz, bo tam zdecydowanie częściej musiałem restartować.

 #713163  autor: 3G
 26 kwie 2014, 09:20
juniper pisze:Proponuję podawać miasta w których mrozi, a nawet konkretne CID-y.
Piaseczno i pogranicze Warszawy/Raszyna nie mrozi na 2100.

 #713170  autor: parasite
 26 kwie 2014, 09:38
Ja wczoraj zrobiłem trasę Świdnica-Legnica-Zielona Góra-Świebodzin-Szczecin-Mielno i praktycznie przez całą trasę słuchałem radia internetowego korzystając z tego pakietu. Chyba tylko 4 razy zerwało mi transmisję, ale po chwili telefon łączył się ponownie. Jestem na prawdę miło zaskoczony. Telefon to LG GT540 ustawiony aby preferował 3g, teraz siedzę w Sarbinowie z wymuszonym 3g i szczątkowym sygnałem ale dalej mam stabilne połączenie. Teraz będę chyba wracał przez Poznań to zobaczę jak na tamtej trasie się net sprawuje :)

 #713197  autor: martin76
 26 kwie 2014, 11:13
parasite pisze:Ja wczoraj zrobiłem trasę Świdnica-Legnica-Zielona Góra-Świebodzin-Szczecin-Mielno i praktycznie przez całą trasę słuchałem radia internetowego korzystając z tego pakietu. Chyba tylko 4 razy zerwało mi transmisję, ale po chwili telefon łączył się ponownie. Jestem na prawdę miło zaskoczony. Telefon to LG GT540 ustawiony aby preferował 3g, teraz siedzę w Sarbinowie z wymuszonym 3g i szczątkowym sygnałem ale dalej mam stabilne połączenie. Teraz będę chyba wracał przez Poznań to zobaczę jak na tamtej trasie się net sprawuje :)
A sprobuj ustawic tel w tryb hotspotu, podlacz sie kompem, a najlepiej dwoma i odpal speedtesta i youtuba. U mnie orange praktycznie natychmiast wylacza polaczenie danych.
Czy w warunkach uzytkowania oferty OFnK jest cos o tym ze telefon nie moze dzialac w tybie hotspotu ? Bo to by dyskwalifikowalo ne oferte przy zastosowanich w routerach czy modemach mifi jesli by podlaczalo sie wiecej niz jedno urzadzenie odbiorcze.
  • Strona 22 z 168
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 168
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 168