DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #711015  autor: dzesi
 17 kwie 2014, 18:56
Witam interesuje mnie oferta play internet sim za 19,99 na 12 mcy Play Online 4G LTE Tylko SIM
czy ten internet będzie działał w 3g bo nie posiadam tabletu ani tele z lte oraz czy jest możliwość uzyskania jakiegoś bonusu dodatkowych gb przy zamowieniu on line lub call ?

 #711017  autor: pakierhakierxd
 17 kwie 2014, 19:02
Będzie działać :),czasem można coś dostać dodatkowo przy zamówieniu online,zobacz na stronie.

Pozdrawiam :)

 #712799  autor: lukaszrobert
 24 kwie 2014, 22:48
To ja się podepnę nie zakładając nowego tematu, bo moje pytanie dotyczy również internetu SIM only, ale w Orange.

Chciałbym podpisać umowę na max. 12-18 m-cy na abo w Orange FreeNet. Numer chce zmigrować z karty prepaid. Kwota max. 20zł / m-c. Coś słyszałem w komentarzach, że dają 5gb za 9,95zl, ale to chyba dla przedłużających.

Może ktoś coś polecić? Oczywiście interesuje mnie jak najwiecej GB ;) Z góry dzia.

 #712801  autor: kaspeed
 24 kwie 2014, 22:55
Przez www play daje 5gb;) 1gb extra w sim tylko 20zł mieś za 5gb działa na 3g i lte ( w pracy mam służbowy net z takim pakietem)

 #712804  autor: lukaszrobert
 24 kwie 2014, 23:09
kaspeed pisze:Przez www play daje 5gb;) 1gb extra w sim tylko 20zł mieś za 5gb działa na 3g i lte ( w pracy mam służbowy net z takim pakietem)
Dzięki za propozycję, ale...

Jest mały problem, bo nadajnik, który mój modem sięga (z anteną 12dB - sygnał około 40%) jest w pomarańczy.
Niestety w miejscu w którym się znajduje, Play nie postawił nadajnika (najbliższy mam 10km od siebie, sygnał z w/w anteną jest szczątkowy - 1-2%, ciężko złapać).
Plus odpada - EDGE, T-mobile - dziękuję.

Z powyższych względów zależy mi umowie bez zmiany operatora, a także ze wzg. na mój staż w pomarańczy.

Oferta na kartę (OFnK zwykła na doładowania czy z batonami Lion) mnie ehm... lekko mówiąc irytuje, ponieważ rozłącza mnie co kilkanaście minut, no i ta kompresja nieszczęsna. Stąd też myśl o abo.

 #712830  autor: ja.michal
 25 kwie 2014, 00:35
lukaszrobert, generalnie nie migrują numerów z prepaida internetowego do abonamentu internetowego. Odmówią na 99%, ale możesz zapytać.
W Orange bez modemu na 18 miesięcy będzie 6 GB za 29,90 zł miesięcznie. Aktywacja 29 zł. Niższa opcja to 9,90 zł za 0,5 GB. ;)
Taniej jest w opcji na 24 miesiące bez modemu - 19,95 zł 5 GB, 24,95 zł 10 GB.
Kompresję trzeba wyłączyć w BOK (*800), a dokładniej włączyć APN vpn.

Nie wiem dlaczego odrzucasz T-Mobile. Rejon masz po modernizacji (jeśli mowa o Płocku) więc sieciowo praktycznie to samo co Orange. Oferty bez modemu na 12 miesięcy są w dobrej cenie i nie ma kompresji - 3GB za 19,99 zł i 8 GB za 29,99 zł. Aktywacja 19 zł.