DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #712773  autor: bartoszek534
 24 kwie 2014, 21:30
Witam. Obecnie posiadam Samsunga Galaxy S5, kupiłem go zaledwie kilka dni temu, ale jest trochę za duży, żeby brać go wszędzie ze sobą, dlatego chce coś mniejszego i jak najtańszego.
Zastanawiałem się nad Wavem i Wavem3. Oba mam szansę dostać za 100zł, z tym, że ten drugi w średnim stanie. Wyglądają dobrze, ich wada to brak androida (w sumie najbardziej zależy mi na aplikacjach, takich jak messenger, instagram). W tej kwocie chciałbym się zamknąć, może niewiele więcej.
Kupiłem z allegro defy, ale od początku bardzo się zacinała mimo tego, że było zawsze wolne 150-250mb RAM. Przy próbie wgrania CM11 (miałem jakiś całkiem inny rom) telefon po prostu się wyłączył. Usterka to uszkodzenie płyty głównej i naprawa to 100zł. Opłaca się? Nie wiem, na jakim systemie będzie wtedy, zależy mi na nowszym andku, chociaż priorytetem jest STABILNOŚĆ i szybkość, nie zależy mi na jakości ekranu, ale dotyk musi być czuły.
Zastanawiałem się nad kazamem 3, ale nie wiem czy będzie chodził z karta Playa? Proszę o pomoc, pozdrawiam.

 #712815  autor: saleen
 25 kwie 2014, 00:05
Moze iPhone 3GS

 #712827  autor: saleen
 25 kwie 2014, 00:30
Za szybko czytałem posta i podświadomie fragment o "150-250MB RAM" wziąłem za budżet wyrażony w złotówkach :P
No za stówe to iPhona nie będzie.

 #712923  autor: bartoszek534
 25 kwie 2014, 12:04
dzieki za info, serio

 #712926  autor: pipawolowa
 25 kwie 2014, 12:16
Kup x10 mini pro.

"Fantazja jest ważniejsza od wiedzy." A Einstein

 #712927  autor: ssosnowiecc
 25 kwie 2014, 12:24
Przejdź się po najbliższych lombardach, komisach i popatrz może się coś trafi :) Swoją drogą w takiej sytuacji po co Ci ten Samsung S5 ?

 #712949  autor: bartoszek534
 25 kwie 2014, 13:39
A powie mi ktoś czy warto naprawiać defy?
SGS5 używam, ale jak idę gdzieś ze znajomymi, no nie wiem jak to wytłumaczyć, idziemy nie mam kieszeni to nie mam gdzie zabrać takiego kloca, a jednak defy była odpowiedniej wielkości

 #712953  autor: ssosnowiecc
 25 kwie 2014, 13:47
Jednym słowem przyznać się chcesz iż jest on dla szpanu :P sprawdź co kupisz za 100 na allegro itp. tak jak wspomniałem komisy też sprawdź :)

 #712960  autor: ?T
 25 kwie 2014, 14:00
A co to za różnica do czego mu S5?
Defy to fajny sprzęt, wytrzymały, jak znalazł na imprezki.
Albo poszukaj zużytego mocno zewnętrznie na allegro i przerzuć bebechy, albo napraw (w dobrym stanie jest więcej warta niż 100 zł), albo bierz tego wave'a. Taką mam koncepcję i kolejność tejże.

 #712986  autor: bartoszek534
 25 kwie 2014, 14:54
A myślicie, że zamulała tak przez tą uszkodzona płytę główną?
Co do tego S5, gdybym chciał zaszpanować, to bym 5S kupił, chociaż...coś w tym jest :)

 #713102  autor: bartoszek534
 25 kwie 2014, 21:34
Wątpię czy dam radę "przerzucać" kartę, bo to jednak inne formaty, no ale mniejsza. Ponawiam pytanie - czy warto naprawiać defy?