DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #711178  autor: olencja
 18 kwie 2014, 14:02
Cześć :) Chciałabym usłyszeć opinię na temat dwóch smartfonów: Krüger&Matz Live oraz MyPhone Next S. Będę chciała kupić któryś z nich, ale zupełnie się na tym nie znam i nie chcę kupować "jakiegoś szajstwa" ;) Zależy mi głównie na tym, żeby działał internet Aero2, żeby swobodnie korzystać z internetu no i żeby telefon się po prostu nie zacinał.. Obawiam się też, że po paru miesiącach telefon się rozwali, bo czasami zdarza mi się go upuścić :/ Proszę, doradźcie mi, który z tych telefonów uważacie za lepszy, z góry dziękuję ;)

 #711315  autor: bartoszek534
 18 kwie 2014, 22:59
Powiem tak - w tych czasach jeśli zdaża Ci się często upuszczać telefon, to wytrzyma Ci tylko coś typu galaxy xcover 2.
Ponoć te kruger & matz są słabe, zamulają po pewnym czasie, a myphone ma lepsze opinie, więc zdecydowałbym się na niego.
A co do aero2...z tą captcha (czy jak to się pisze) ciężko będzie na smartfonie, ale jeśli nie boisz się wyzwań to śmiało :)

 #711389  autor: Niezgodna7
 19 kwie 2014, 10:47
Jeju, dajcie dziewczynie bardziej dostępne marki, modele telefonów.
PS. Ja bym wolał k&m, wydaje się solidniejszą firmą. A jak już myphone, to weź next, ale bez "s".
Czyli next - okej, a next s - nie.

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis

 #711393  autor: bartoszek534
 19 kwie 2014, 10:58
Z tego, co wiem, to telefony (oprócz apple) z 's' na końcu wydają się odchudzone, tzn s-slim, takie jest moje rozumowanie...sprawdza się w przypadku arc/s

 #711424  autor: Niezgodna7
 19 kwie 2014, 12:44
Nie ma sensu tych xtremów szukać, trzeba etui porządne na zakupiony telefon nałożyć.
W Twoim przypadu, to raczej coś a'la notes otwierane.

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis

 #711574  autor: olencja
 19 kwie 2014, 23:01
okey, widzę, że te dwa telefony nie cieszą się zbytnio dobrymi opiniami.. co z kolei powiedzie na iocean X7HD? jest o nim znacznie mniej informacji na necie.. myślicie, że jest lepszą opcją niż myphone czy Krüger&Matz?

 #711581  autor: bartoszek534
 19 kwie 2014, 23:37
To może moto g?

 #711584  autor: olencja
 19 kwie 2014, 23:46
a w moto g działa aero2? wgl to jest dual sim?

 #711638  autor: olencja
 20 kwie 2014, 16:06
nie ma problemu :)
co powiecie o tym iocean x7 HD?

 #711713  autor: bartoszek534
 20 kwie 2014, 22:14
Ponoć słaba obudowa i lagi w oprogramowaniu.

 #711725  autor: olencja
 20 kwie 2014, 23:38
a no to słabo.. już sama nie wiem jaki mam sobie kupić :/

 #711749  autor: bartoszek534
 21 kwie 2014, 10:38
Dual sim to niestety nie zbyt popularne...y coś. Nie wiem jak to nazwać. A może galaxy ace 3 duoz? Tylko nie wiem, czy w tej cenie się zmieścisz

[ Dodano: 2014-04-21, 10:42 ]
Goclever Insignia 5 - co prawda z serwisem problemy w Polsce, ale ten wydaje się być dobry. Ma tam kilka nie dociągnięć, ale czego się spodziewać po "nie markowych" urządzeniach...

 #711801  autor: TestaroSSa
 21 kwie 2014, 14:01
olencja, Zerknij jeszcze na xperie m c2005

"It's not who I am underneath, but what I do that defines me."

 #711948  autor: czamarek
 22 kwie 2014, 09:36
mam iocean X7 i jest to bardzo dobry telefon, wersja HD jest tańszym odpowiednikiem, a iocean X7S jest lepszy.
napewno to lepszy wybór od tych polskich chińczyków.
tu masz prawdziwe opinie użytkowników, a nie z pewnego sklepu który akurat tego telefonu nie sprzedaje.
http://telchina.pl/iocean-f62.html

 #711979  autor: olencja
 22 kwie 2014, 12:24
teraz mocno zastanawiam się nad iocean X7 HD. czamarek, telefon jest normalnie w języku polskim? no i jak z jakością plastiku?

 #712459  autor: traubennuss
 24 kwie 2014, 00:47
czamarek pisze:mam iocean X7 i jest to bardzo dobry telefon, wersja HD jest tańszym odpowiednikiem, a iocean X7S jest lepszy.
napewno to lepszy wybór od tych polskich chińczyków.
tu masz prawdziwe opinie użytkowników, a nie z pewnego sklepu który akurat tego telefonu nie sprzedaje.
http://telchina.pl/iocean-f62.html
a czym to się różni od "polskich chińczyków"?

 #712769  autor: olencja
 24 kwie 2014, 21:22
dziękuję wszystkim za udzielone rady :) zamówiłam dzisiaj iocean x7 hd. mam nadzieję, że nie będę żałować :P jak już się z nim ogarnę, to napiszę Wam jak się sprawuje :) jeszcze raz wielkie dzięki :)

 #713167  autor: traubennuss
 26 kwie 2014, 09:31
a ja myślę, że będziesz żałować :)