DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 68 z 187
  • 1
  • 66
  • 67
  • 68
  • 69
  • 70
  • 187

 #711263  autor: Ruben
 18 kwie 2014, 20:00
Vero pisze:Nie wiem więc po co to strofowanie mnie na temat moich oczekiwań i odsyłanie do innego operatora.
Nikt Cie nie strofuje i jak dla mnie, to możesz oczekiwać za 5pln pełnego no limit. Od pierwszego postu na forum szukasz na siłę jakichś złośliwości w swoim kierunku i znajdujesz. Twoja sprawa. Ja napisałem co można otrzymać ale też żałuję, bo jak widać nie wszystkim warto odpowiadać.
kostykiewicz powalczyć mógł tylko i tak nic więcej nie otrzymałby.
Vero pisze:Ja też złożyłem wypowiedzenie umowy i czekam na odzew z DUK. Jeżeli będą mi wyskakiwać z takimi ofertami to przechodzę do Nju.
Sam napisałeś o swoich planach przed moją jak to nazwałeś sugestią.
Vero pisze:Jeżeli ktoś chce płacić więcej z powodów innych niż oferta, to raczej to forum nie jest dla takich osób. Nie sądzę, żeby to był "Klub wielbicieli operatora niezależnie od jego oferty" - no chyba żeby, to uświadom mnie.
Pozwól, że to nie Ty będziesz o tym decydował a uświadamiać Ciebie w żadnej kwestii nie zamierzam, bo to nie ma sensu. Ty masz tutaj jakąś swoją wojnę ale ja nie dam się wciągnąć. Może jak dłużej tutaj będziesz, to zrozumiesz niektóre zależności.
KA pisze:Ruben, zadawałem to pytanie chyba już dwukrotnie, nikt się nie zgłosił z odpowiedzią, więc... :-D
Po świętach sprawdzę ;)

 #711288  autor: Vero
 18 kwie 2014, 21:49
Ruben pisze:Nikt Cie nie strofuje
Naprawdę? Niestety nadal otrzymuję od ciebie przytyki:
jak dla mnie, to możesz oczekiwać za 5pln pełnego no limit.
Czy ja gdziekolwiek napisałem, że czegoś takiego oczekuję? Po co te złośliwości?
Ja napisałem co można otrzymać ale też żałuję, bo jak widać nie wszystkim warto odpowiadać.
Podpowiadać warto, ale nie warto z tego wyciągać wniosku, że daje to prawo do strofowania lub przytyków.
kostykiewicz powalczyć mógł tylko i tak nic więcej nie otrzymałby.
Z całej twojej polemiki, to jest jedyny merytoryczny komentarz do mojej wypowiedzi (zakładam, że prawdziwy), szkoda, że na tym nie poprzestałeś. Co nie zmienia faktu, że wolno mi skonfrontować ofertę kostykiewicza z innymi ofertami dostępnymi na rynku. Chyba, że nie wolno?
Sam napisałeś o swoich planach przed moją jak to nazwałeś sugestią.
Napisałem o swoich planach warunkowo, gdybym nie dostał interesującej oferty, ale nigdy i nigdzie nie napisałem jakie są moje oczekiwania co do tej oferty, więc twoje przytyki co do moich rzekomych oczekiwań są bezprzedmiotowe.
Pozwól, że to nie Ty będziesz o tym decydował
Ale chyba ty też nie?
Może jak dłużej tutaj będziesz, to zrozumiesz niektóre zależności.
Być może, ale ponieważ nie chcesz mnie uświadamiać, to pewnie potrwa to dłużej.
Ty masz tutaj jakąś swoją wojnę ale ja nie dam się wciągnąć.
Jaką wojnę? Czy wojną nazywasz wymaganie zachowania w wypowiedziach elementarnej kindersztuby?

 #711295  autor: kostykiewicz
 18 kwie 2014, 21:56
Vero pisze:
kostykiewicz pisze:kwota 29 zł + 7 zł stacjonarne jeśli będę chciał po 3 miesiącach dopiero płacę, pierwsze 3 za free)
Sory, że tak napiszę, ale wydaje mi się, że pan z DUK "brychnął lekko śmiechem" prawdopodobnie dlatego, że w ofercie "utrzymaniowej", czyli teoretycznie super-najlepszej, dostałeś mniej więcej to samo, co konkurencja oferuje na dzień dobry każdemu klientowi w standardowej ofercie np. w Nju
Brychnąl zapewne dlatego że nie męczyłem go pytaniami a co możecie mi zaoferować tylko byłem zdecydowany co chce i że wiem co mogę otrzymać ostatecznie.
Po co miałem brnąć i dopytywać o jakieś inne oferty skoro ta oferta, którą tutaj wyczytałem była ostatnią ofertą najkorzystniejszą.
Mam się błaźnić i mówić prosze prosze daj mi więcej bo inaczej odejdę. To była ostatnia możliwa oferta przynajmniej z tego co wyczytałem w tym wątku.
Oferta z telefonem mnie nie interesuje.



Tak jak wspomniał @Ruben
Operatorzy w tym także a może nawet przede wszystkim Plus nie walczą o każdego klienta. Jeżeli oczekujesz znacznie lepszej oferty niż te, które tutaj przedstawiamy, to możesz już wypełniać wniosek o przeniesienie do nju.
Są pewne granice tego co oferują.
Jeśli ci się nie podoba to nara.
Myślisz że ktoś otrzyma na dzień dobry taką ofertę w plusie? mowy nie ma.

Owszem konkurencja może oferować trochę mniej.
Tak samo jak możesz pójść do biedronki kupić coca colę 1,75 litra i posmakować gówna bo akurat jest niższej jakości lub iść do innego sklepu albo kupić litrową colę i posmakować o wiele lepszego smaku.
Każdy ma jakiś swój ideał o gustach się nie dyskutuje.
Ten wątek jest po to aby pokazać ile można wycisnąć maksymalnie przy odpowiednim manewrze, a nie na dzień dobry brać to co dają.
W plusie jestem od 16 lat i myślisz że za to że ktoś jest z nimi tak długo to ma otrzymać więcej bo nagle przedłuża umowę...

@Halset
Witam. Mam pytanie
Otóż do mojego Ojca dzwonił Plus, bo za miesiąc kończy mu się umowa w Plusie.
Dostał propozycje 800min do wszystkich za 59.90 bez telefonu i umowa na czas nieokreślony.
Czy taka umowa jest w Plusie czy konsultant wprowadził go w błąd?
Oferta ta jest na dzień dobry.
Idź do plusa i złóż przejście z abonamentu na kartę najlepiej jutro. Salon plusa powinien być jeszcze otwarty chyba...
A we wtorek zadzwonisz na numer który przyjdzie smsem na telefon twojego ojca.
Płatne bodajże 1,99 zł lub 1 zł

I powiedz że chcesz ofertę o której piszemy powyżej za 36 zł i nalegaj na to jeśli nie będą chcieli ci jej dać od razu.

 #711383  autor: juveadamo
 19 kwie 2014, 09:54
KA pisze:Zwróćmy uwagę na to, co napisał ozzy71: OMG - 50% nadal dostępne! Jest tam jeden drobny błąd, bo nie 500, a 550 min/sms/mms za 19,95.
Jaki pakiet internetowy można dobrać do takiej oferty i za ile ?

 #711385  autor: KA
 19 kwie 2014, 10:07
Na początek dają 300MB na 2mies za free, potem za 7zł. Możesz go wyłączyć i są pakiety 500MB za 9 i 1GB za 15.

 #711403  autor: juveadamo
 19 kwie 2014, 11:31
KA pisze:Na początek dają 300MB na 2mies za free, potem za 7zł. Możesz go wyłączyć i są pakiety 500MB za 9 i 1GB za 15.
Dziękuje

Mam jeszcze jedno pytanie. Czy nie wykorzystane minuty przechdzą na następny okres rozliczeniowy ?

 #711410  autor: KA
 19 kwie 2014, 11:37
Nie przechodzą.
 #711417  autor: tobik_d
 19 kwie 2014, 12:12
tobik_d pisze:Witam,

Jestem na etapie negocjacji z plusem. złożyłem wypowiedzenie umowy i zadzwoniła pani z działu utrzymania klienta. Zaproponowała abonament na 25miesiacy (+2 do konca aktualnej), abonament za 75zł (umowa prywatna), nielimitowane rozmowy i smsy + 2,8 gb internetu. Telefon Samsung galaxy S4 mini za 3zł. Oferta juz jest znacznie lepsza niz pierwotnie ale zastanawiam sie czy mozna jeszcze cos wynegocjowac np abonament za 65zl lub umowe na 18 miesiecy. Pytalem rowniez o Samsunga S4 ale tutaj cena wyniosła 1000zl wiec zrezygnowalem. Prosze o rade brac/nie brac/negocjowac?
Z góry dzięki.
Witam ponownie!
Bardzo prosze o opinie o abonamencie 75zl (osoba fizyczna) - szczegóły jak wyżej. Czy myślicie że jest szansa wynegocjować ten abonament za 60-65zł?

 #711972  autor: muza_tv
 22 kwie 2014, 11:21
kostykiewicz pisze:Oferta, którą mi zaproponował to:
- nielimitowane komórki
- nielimitowane stacjonarne (przez 3 miesiące za darmo potem 7 zł)
- nielimitowane smsy i mmsy
- okres umowy 18 miesięcy
- kwota 29 zł + 7 zł stacjonarne jeśli będę chciał po 3 miesiącach dopiero płacę, pierwsze 3 za free)
Trzeba przyznać, że jak na Plusa 36 zł za nielimitowane połączenia (kom i stacjonarne) , SMS i MMS-y do wszystkich to dobra oferta. I porównywalna do Play (ok. 35 zł) i NjuMobile (38 zł). Sam na taką liczę, jutro wybieram się do Plusa złożyć rezygnację ;)

PS. Kostykiewicz, jak otrzymasz regulamin to sprawdź czy oferta faktycznie obejmuje wiadomości MMS.

 #712401  autor: kostykiewicz
 23 kwie 2014, 20:28
muza_tv pisze:
kostykiewicz pisze:Oferta, którą mi zaproponował to:
PS. Kostykiewicz, jak otrzymasz regulamin to sprawdź czy oferta faktycznie obejmuje wiadomości MMS.
Poniżej umowa.
Zaznaczam, że 7 zł za stacjonarne po 3 miesiącach nie jest napisane, wydaje mi się że i tak jest, niech się wypowiedzą osoby które podpisały aneks wcześniej.

Obrazek

Obrazek


Obrazek

 #712421  autor: ciekawy
 23 kwie 2014, 21:22
kostykiewicz,
ten no limit za 29 zł to jest oferta na 12 mięsiecy ?
a potem abonament idzie w górę ?

 #712436  autor: muza_tv
 23 kwie 2014, 22:06
kostykiewicz, dzięki za regulamin.

Faktycznie "Gadasz bez limitu 29 - tylko SIM - dla Stałych klientów" obejmuje nie tyko połączenia i SMS-y bez limitu, ale także wiadomości MMS. To duży plus oferty, bo tych ze strony www bez limitu są tylko SMS-y.

Zainteresował mnie zapis, który mówi, że "po czasie oznaczonym umowy opłaty za usługi telekomunikacyjne naliczane będą zgodnie z regulaminem". Czyli to oznacza, że po 18 miesiącach warunki pozostają bez zmian, ale już bez zobowiązania. Brawo! Nie trzeba się będzie bujać z wypowiedzeniami, jeśli nie będzie nic lepszego.

Faktycznie nic nie napisano o połączeniach stacjonarnych...

Umowa kończy mi się za dwa miesiące, dzisiaj w Plusie złożyłem wypowiedzenie. Jak zadzwonią to dopytam o te stacjonarne w tej ofercie (mam nadzieję, że zaproponują).

 #712439  autor: kostykiewicz
 23 kwie 2014, 22:10
@ciekawy
Czytałeś to co podałem?
Jest napisane 18 miesięcy

Nikt ci nie da czegoś takiego na 12 miesięcy



Natomiast po tym okresie masz napisane na 3 arkuszu
Uprawnienia abonenta
Punkt 3
Po czasie oznaczonym Umowy opłaty za usługi telekomunikacyjne naliczane będą Zgodnie z regulaminem przy czym kwestiach nieobjętych Regulaminem opłaty będą naliczane zgodnie z Cennikiem świadczenia usług telekomunikacyjnych w sieci Plus właściwym dla Taryfy OMG 299,90


@muza_tv

Ja nie czekałem aż zadzwonią
Na następnym dzień przyszedł sms że mam zadzwonić pod wskazany numer czyli ten numer z 1 arkusza i powiedziałem tak jak napisałem pare postów wyżej wiem zapłaciłem 1,99 ale bez jaj nie będę żałował wole mieć już to załatwione

 #712441  autor: muza_tv
 23 kwie 2014, 22:13
@Ciekawy: Z regulaminy wynika, że zobowiązanie na 18 miesięcy, ale warunki oferty pozostają bez zmian także po tych 18 miesiącach (już bez zobowiązania), jeśli klient nic nie zmienia na koncie (np. nie korzysta z nowej promocji).
kostykiewicz pisze:Na następnym dzień przyszedł sms że mam zadzwonić pod wskazany numer czyli ten numer z 1 arkusza i powiedziałem tak jak napisałem pare postów wyżej wiem zapłaciłem 1,99 ale bez jaj nie będę żałował wole mieć już to załatwione
Ja na razie czekam na SMS-a o przyjęciu rezygnacji. Gdy przyjdzie SMS, by zadzwonić, też zadzwonię.

Chociaż zawsze zamiast na 2601 dzwonie pod 601 102 601, wówczas minuty idą z umowy, opłacalne gdy ktoś ma ich dużo lub bez limitów ;)
Ostatnio zmieniony 23 kwie 2014, 22:19 przez muza_tv, łącznie zmieniany 2 razy.

 #712443  autor: kostykiewicz
 23 kwie 2014, 22:17
Martwi mnie tylko jedna kwestia z tym że nie jest napisane na umowie że otrzymuje przez pierwsze 3 miesiące for free stacjonarne a potem 7 zł
No ale cuż....

Tak czy siak rozmowę nagrywałem :) tak dla pewności i kazałem mu powtórzyć to co mi oferuję aby szło to z jego ust a nie z moich. :)


@muza_tv co do
"I pamiętajcie zamiast 2601 można dzwonić 601 102 601, wówczas minuty idą z umowy, opłacalne gdy ktoś ma ich dużo lub bez limitów ;)"

nie wiedziałem o tym no ;) ale tam z 2 złotych nie zbiednieje :P

 #712445  autor: muza_tv
 23 kwie 2014, 22:22
@kostykiewicz: Spoczko. Jak ci wejdzie oferta bez limitu to 2601 już zastąp sobie 601 102 601. Bo wówczas połączenia będziesz miał darmowe... to znaczy w ramach abonamentu. Co se będziesz żałował :)

Faktycznie brak informacji o połączeniach stacjonarnych trochę razi. Ale może to jakaś osobna oferta na usługę dodatkową. Przekonasz się wraz z nowym rachunkiem. Albo popytaj, bo zawsze masz 10 dni na odstąpienie od umowy.

Aaaaaa. I w regulaminie piszą o "automatycznym aktywowaniu pakietu" 1GB za 10 zł. Musisz to skontrolować, by czasem ci system nie włączył w nowym okresie rozliczeniowym.
Ostatnio zmieniony 23 kwie 2014, 22:30 przez muza_tv, łącznie zmieniany 1 raz.

 #712446  autor: gbbsoft
 23 kwie 2014, 22:26
muza_tv pisze:
kostykiewicz pisze:Oferta, którą mi zaproponował to:
PS. Kostykiewicz, jak otrzymasz regulamin to sprawdź czy oferta faktycznie obejmuje wiadomości MMS.
Poniżej umowa.
Zaznaczam, że 7 zł za stacjonarne po 3 miesiącach nie jest napisane, wydaje mi się że i tak jest, niech się wypowiedzą osoby które podpisały aneks wcześniej.

[url=http://s15.postimg.org/searwikdj/image.jpg]Obrazek[/url]

[url=http://s8.postimg.org/do6s4nzrl/image.jpg]Obrazek[/url]


[url=http://s28.postimg.org/6p1t9ujnt/image.jpg]Obrazek[/url]
Wg mnie to brakuje ci jeszcze jednej strony, gdzie jest m.in. "Usługa nielimitowane połączenia do krajowych sieci stacjonarnych", "Warunki specjalne" i "Postanowienia końcowe".

 #712453  autor: ciekawy
 24 kwie 2014, 00:11
zadałem trochę błędne pytanie bo nie zwróciłem uwagi na miesiące, na końcówke,no ale to nie ma tak dużego znaczenia,
a co do punktu gdzie było napisane,że po tym okresie umowy taryfy dotyczą warunki dla tej taryfy brzmi jakby pisali,że jeśli taryfa będzie kosztować 60 zł to tyle płac, nie znalazłem jasno napisanego punktu,że po umowie na czas określony te same warunki obowiązują na czasie nieokreślonym,

a jak jest w tej ofercie no limit za 29 zł po przedłużeniu umowy opcja włączenia no limit stacjonarne i pakietu netowego jeśli w przedłużeniu się tego nie zamówi albo włączy to można później powtórnie aktywować kiedy będzie potrzeba ?

 #712482  autor: muza_tv
 24 kwie 2014, 08:38
A więc tak...

Wczoraj składałem w Plusie rezygnację, dzisiaj z rana SMS, że rezygnacja przyjęta i pod numerem 2699 (bezpłatnym) czeka na mnie "lepsza oferta".

Dzwonię i bez problemu "od ręki" oferta bez telefonu:

Taryfa "OMG Bez Limitu 29":
+ nielimitowane połączenia komórkowe do wszystkich sieci
+ nielimitowane wiadomości SMS do wszystkich sieci
+ nielimitowane wiadomości MMS do wszystkich sieci
abonament: 29 zł
okres oznaczony: 18 miesięcy
(po 12 miesiącach możliwość podpisania nowej umowy z telefonem, gdybym chciał płacić więcej, bo pani stwierdziła, że niższej oferty niż 29 zł na bez limitów raczej nie będzie)
+ nielimitowane stacjonarki (0 zł przez 3 miesiąc, potem 7 zł, w każdej chwili można odłączyć)
+ internet 1GB (0 zł przez pierwszy miesiąc, potem 10 zł, w każdej chwili można odłączyć)

Skorzystałem z opcji potwierdzenia nowej oferty SMS-em, wszystkie warunki były jasno określone jak powyżej. W ciągu 7 dni ma przyjść umowa papierowa, wówczas także przysługuje mi prawo do rozwiązania umowy w ciągu 10 dni od otrzymania umowy.
ciekawy pisze:a co do punktu gdzie było napisane,że po tym okresie umowy taryfy dotyczą warunki dla tej taryfy brzmi jakby pisali,że jeśli taryfa będzie kosztować 60 zł to tyle płac, nie znalazłem jasno napisanego punktu,że po umowie na czas określony te same warunki obowiązują na czasie nieokreślonym
Dla mnie zapis umowy mówi jasno:

"Po czasie oznaczonym Umowy opłaty za usługi telekomunikacyjne naliczane będą zgodnie z Regulaminem przy czym kwestiach nieobjętych Regulaminem opłaty będą naliczane zgodnie z Cennikiem świadczenia usług telekomunikacyjnych w sieci Plus właściwym dla Taryfy OMG 299,90"

Zgodnie z Regulaminem, czyli regulaminem promocji. Dla mnie ten zapis jest jednoznaczny. Chociaż konsultantka z którą rozmawiałem nie była tego pewna. Ale oczywiście trzeba pilnować po 18 miesiącach. Kto wie co będzie w ofercie :)
ciekawy pisze:a jak jest w tej ofercie no limit za 29 zł po przedłużeniu umowy opcja włączenia no limit stacjonarne i pakietu netowego jeśli w przedłużeniu się tego nie zamówi albo włączy to można później powtórnie aktywować kiedy będzie potrzeba ?
Nie mam pełnego regulaminu w ręce. Jednak z tego co wkleił @kostykiewicz wynika, że na przykład pakiet internetowy można włączać i wyłączać. Co do pakietu stacjonarnego to może być podobnie, ale trzeba upewnić się po zapoznaniu się z całym regulaminem. Jak go otrzymam dam znać.

 #712505  autor: KA
 24 kwie 2014, 09:46
Taryfy minutowe OMG -50% tylko sim na 12mies niestety po okresie umowy nie zostają na promocyjnych warunkach, więc podejrzewam, że z tą powyżej jest tak samo.
  • Strona 68 z 187
  • 1
  • 66
  • 67
  • 68
  • 69
  • 70
  • 187
  • 1
  • 66
  • 67
  • 68
  • 69
  • 70
  • 187