DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 337 z 350
  • 1
  • 335
  • 336
  • 337
  • 338
  • 339
  • 350

 #712286  autor: szpenton
 23 kwie 2014, 14:36
cezet pisze:Pytanko - czy dobrze pamiętam, że pojawiała się wcześniej informacja, że da się poprzez SUK obniżyć ceny abonamentów bez telefonu ?
Źle pamiętasz...
8 postów wyżej jest odpowiedź na Twoje pytanie a Tobie nawet nie chce się przewinąć rolką strony..

 #712390  autor: misiek_sz
 23 kwie 2014, 19:44
janekt pisze:Wie ktoś może o ofertach na przedłużenie umowy bez wymiany telefonu (abo prywatny)?
Chciałbym wiedzieć co można "ugrać", bo te szablonowe oferty ze strony mogłyby być lepsze. Umowa kończy mi się w sierpniu, ale już teraz zaczęli do mnie dzwonić, przedstawiając żywcem to samo co na www.
Żonie również kończy się umowa. Ze 2 tygodnie temu dzwonił konsultant (niby z SUK) proponując ofertę ze strony (abo prywatny za 89 zł + telefon; nie wspomniał o nieco niższym) - miał dać dzień namysłu, ale o dziwo nie zadzwonił więcej. Wczoraj (po kontakcie z IBOA) zadzwoniła osoba z SUK prezentując ofertę również ze strony (abo 49,99zł z 2 GB, +5 zł za stacjonarne, umowa 15mcy bez tel lub 79,99 zł z tel BEZ zniżki na 24 m-ce -- rzekomo więcej nie mogą zaproponować). Zapanowała chytrość w T... ;-)

 #712395  autor: tMati
 23 kwie 2014, 20:03
misiek_sz pisze:Żonie również kończy się umowa. Ze 2 tygodnie temu dzwonił konsultant (niby z SUK) proponując ofertę ze strony (abo prywatny za 89 zł + telefon; nie wspomniał o nieco niższym) - miał dać dzień namysłu, ale o dziwo nie zadzwonił więcej. Wczoraj (po kontakcie z IBOA) zadzwoniła osoba z SUK prezentując ofertę również ze strony (abo 49,99zł z 2 GB, +5 zł za stacjonarne, umowa 15mcy bez tel lub 79,99 zł z tel BEZ zniżki na 24 m-ce -- rzekomo więcej nie mogą zaproponować). Zapanowała chytrość w T... ;-)
Normalnie abonament w taryfie Premium multimedialnej wynosi 89,99zł +5 zł SMS no limit, +5zł stacjonarne, więc jeśli dostałeś ofertę za 79,99zł to przyznali Ci rabat. Powinni też wliczyć SMS i stacjonarne do abonamentu (za 0zł).

 #712396  autor: usiu128
 23 kwie 2014, 20:04
misiek_sz, może nie wszystkie zniżki są dla Ciebie dostępne i faktycznie proponują maks.

Od jutra przez kilka dni obniżka większości modeli Samsunga w taryfach prywatnych.
Np S3 w abo 79,99zł będzie za 1zł.
Promocja trwa przez chyba 4 dni.

 #712412  autor: misiek_sz
 23 kwie 2014, 20:57
usiu128 pisze:misiek_sz, może nie wszystkie zniżki są dla Ciebie dostępne i faktycznie proponują maks.

Od jutra przez kilka dni obniżka większości modeli Samsunga w taryfach prywatnych.
Np S3 w abo 79,99zł będzie za 1zł.
Promocja trwa przez chyba 4 dni.
Dzięki za tip.
Obecna taryfa to R60 (rachunki 90-120zł, najczęściej podbijane przez "rozmawiaj wszędzie" wykupywane kilka razy w roku).

 #712435  autor: dakoolk
 23 kwie 2014, 22:03
misiek_sz pisze:
usiu128 pisze:misiek_sz, może nie wszystkie zniżki są dla Ciebie dostępne i faktycznie proponują maks.

Od jutra przez kilka dni obniżka większości modeli Samsunga w taryfach prywatnych.
Np S3 w abo 79,99zł będzie za 1zł.
Promocja trwa przez chyba 4 dni.
Dzięki za tip.
Obecna taryfa to R60 (rachunki 90-120zł, najczęściej podbijane przez "rozmawiaj wszędzie" wykupywane kilka razy w roku).
Jak kupujesz ZR to zwróć uwagę ze teraz masz od taryfy premium (79,90 po znizce) promocje 100 minut odebranych w roamingu miesięcznie za 1 fazowa oplata aktywacyjna 10 zł. Ja tez często korzystamy z ZR ale nie AZ tak aby opłacało mi się doplacac 15 zł/mies do premium którego nie potrzebuję...

Zobaczymy jak będzie z cenami G2 mini jak wejdzie do oferty przedluzeniowej, jakby byula taka jak na SGS3 to pewnie nie czekalbym na 5 zł zniżki od SUK tylko zamowil od razu. Ktoś kto przedłużał w biznesie (tam juz jest od paru dni) orientuje się, jakie kolory G2 mini ma T-Mobile?

 #712469  autor: spirou
 24 kwie 2014, 02:58
Szpenton - DA SIE OBNIZYC CENY BEZ TELEFONU ale pod podstawowymi trzema warunkami
1) Salon APS lub Wlasny
2) Konsultant musi znac tresc komunikatu zprzed kilku dni
3) chce mu sie i ma spoko koordynatora (parcie na wyaoka wartosxc aneksow i zrobienie oferty najnizszej moze spowodowac natychmiastowy od niego telefon)
Konsultant moze zadzwonic do suk z telefeonu punktu dac cie do telefonu i w ramach regulaminu tej oferty bedziesz prowadOny - nie bede go tu publikowal i nie jest on ogolnodostepny - na tej info pracuja fajni wyluzowani raczej mlodzi konsultanci z jakims wiekszym doswiadczeniem i nie ma z nimi problemow jezeli cjodzino oferty sukowskie - kwestia dogadania sie

Dodam jeszcze ze Jezeli ktos planuje zakup telefonu samsunga np s3 lub innego to kilka modeli ma do 27 znacznie obnizone veny np s3 nie koszyuje 399 w abo za 79 - 399 a 1/99zl wazne jest ze od tych cen mozna stosowac rabaty dodatkowe ale z zastrzezeniem ze bedzie aktywna usluga pakiet bezpieczenstwa (w najnizszym 7zl) lub bezpiecznego telefonu w wyzszych (10-20zl w zaleznosci od taryfy)

 #712483  autor: tiger7
 24 kwie 2014, 08:43
Orientuje się ktoś czy jest jeszcze dostępny telefon Sony Xperia Z czy już go nie będzie bo weszły nowsze modele? Na stronie iBOA nie ma a nie wiem jak w SUK.

 #712485  autor: szpenton
 24 kwie 2014, 08:54
spirou pisze:Szpenton - DA SIE OBNIZYC CENY BEZ TELEFONU ale pod podstawowymi trzema warunkami
1) Salon APS lub Wlasny
2) Konsultant musi znac tresc komunikatu zprzed kilku dni
3) chce mu sie i ma spoko koordynatora (parcie na wyaoka wartosxc aneksow i zrobienie oferty
usiu128 potwierdzisz te farmazony?

 #712486  autor: usiu128
 24 kwie 2014, 08:54
tiger7 pisze:Orientuje się ktoś czy jest jeszcze dostępny telefon Sony Xperia Z czy już go nie będzie bo weszły nowsze modele? Na stronie iBOA nie ma a nie wiem jak w SUK.

już jest niedostępny - chyba, że zostały ostatnie sztuki w sklepach (a są takie punkty).

 #712487  autor: szpenton
 24 kwie 2014, 08:57
No i jest nowy CENNIK.. jakoś nie widać tych zniżek na samsungi.. a G2 mini jest w cenie jak dla nowego klienta..

 #712506  autor: usiu128
 24 kwie 2014, 09:48
jak nie widać?
Cena S3 w premium to 1zł a kosztował ponad 400,

Spadła również m.in. cena Trenda w Basic ze 149zł na 89zł.

 #712510  autor: dakoolk
 24 kwie 2014, 09:59
szpenton pisze:No i jest nowy CENNIK.. jakoś nie widać tych zniżek na samsungi.. a G2 mini jest w cenie jak dla nowego klienta..
Dzięki! Niestety, moje nadzieje jeszcze z wczoraj prysły (bo kilka telefonów w przedłużeniowej jest tańsza niż dla nowych... choć teraz znowu się zastanawiam nad SGS3, dzięki tej nowej promocji - dzięki spirou!, choć zdecydowanie wolałbym G2 mini, bo S3 jest strasznie wielki i ma mniejszą baterię...)

A propos tej dyskusji z kilku ostatnich postów, to ciekawe, że nie piszą tu właściciele/pracownicy takich niezależnych APSów z różnych miast i nie oferują nic konkretnego na priv (tak jest na niektórych forach samochodowych)...

Tak, czy inaczej atakuję SUK z prośbą o ofertę na G2 mini i SGS3... zobaczymy czy coś z tego wyniknie :)

EDIT - ten G2 Mini to jakiś telefon widmo, nie ma go w ogóle na stronie T-Mobile, występuje tylko w cennikach (szukałem też w guglu na stronie t-m)... ale tak czy inaczej napisałem do SUK, zobaczymy, czy go mają i będą w stanie zaproponować go w sensownej cenie 200 zł w Comforcie...
Ostatnio zmieniony 24 kwie 2014, 10:47 przez dakoolk, łącznie zmieniany 1 raz.

 #712538  autor: cezet
 24 kwie 2014, 10:31
Jeszcze jedno pytanie do pracowników T-M lub osób, które przerabiały taki motyw - czy jeżeli teraz wyciąga od SUK max możliwe zestawienie, to jeśli wezmę sobie abo bez telefonu na owa 15 miesięcy, to czy potem też będę miał takie same możliwości zdobycia rabatów ?

 #712544  autor: usiu128
 24 kwie 2014, 10:47
cezet pisze:Jeszcze jedno pytanie do pracowników T-M lub osób, które przerabiały taki motyw - czy jeżeli teraz wyciąga od SUK max możliwe zestawienie, to jeśli wezmę sobie abo bez telefonu na owa 15 miesięcy, to czy potem też będę miał takie same możliwości zdobycia rabatów ?

a tego to nikt nie wie w jaki sposób będzie oferta ewoluowała.... :wink:

 #712594  autor: komornik
 24 kwie 2014, 14:00
iphone 4s, no limit do wszystkich, 2 gb internetu za 89zl/24m to okazja ?
czy gdzieś znajdę podobną ofertę za 40 zl bez telefonu ?

 #712619  autor: ekspresowy
 24 kwie 2014, 15:28
komornik pisze:iphone 4s, no limit do wszystkich, 2 gb internetu za 89zl/24m to okazja ?
czy gdzieś znajdę podobną ofertę za 40 zl bez telefonu ?
Witam, właśnie przedłużyłem przed chwilą umowę z SUK:

79.99pln

nielimitowane wszystkie sieci komórkowe
nielimitowane wszystkie sieci stacjonarne
nielimitowane sms/mms
pakiet 2GB


iPhone 4S 8GB - 0.04pln

kurier gratis

umowa na wszystko 24 miesiące

Taką samą ofertę otrzymała moja dziewczyna. Nie musiałem się o nic wykłócać.

Napisze tylko że wcześniej miałem abo w wysokości ok 65 pln.

Pozdrawiam

 #712659  autor: sKeDaZ
 24 kwie 2014, 18:06
Witam forumowiczów,
dzięki za wypowiedzi, jako, że korzystałem z pomocy tego tematu, więc czas samemu podzielić się co udało się ugrać:
39,99 netto (czyli niecałe 50 złoty gdzieś) za ofertę firmową bez telefonu dla 2 numerów.
-no limit rozmowy na komórkowe i stacjonarne
-no limit sms
-1 giga neta (5 złoty za drugi giga dopłaty, ale to ocenię jak będę zużywał) po przekroczeniu net zwalnia.

Co bardzo istotne, zamiast umowy na 24 miesiące udało się ugrać na 12(!).
Pozdrawiam.

 #712703  autor: dakoolk
 24 kwie 2014, 19:33
ekspresowy pisze:
komornik pisze:iphone 4s, no limit do wszystkich, 2 gb internetu za 89zl/24m to okazja ?
czy gdzieś znajdę podobną ofertę za 40 zl bez telefonu ?
Witam, właśnie przedłużyłem przed chwilą umowę z SUK:
...

Pozdrawiam
A sam dzwoniłeś, czy napisałeś w iBOA i oddzwonili (jeśli tak to po jakim czasie)?

Pytanie do wszystkich: promocja zwrotu w bonach po zakupie Samsunga dotyczy pewnie tylko nowych klientów? Bo tutaj nie ma regulaminu, ale wolę się upewnić, bo to mogłoby przeważyć szalę? ;)tutaj


Jeszcze jedno pytanie:
spirou pisze:Szpenton - DA SIE OBNIZYC CENY BEZ TELEFONU ale pod podstawowymi trzema warunkami
1) Salon APS lub Wlasny
2) Konsultant musi znac tresc komunikatu zprzed kilku dni
3) chce mu sie i ma spoko koordynatora (parcie na wyaoka wartosxc aneksow i zrobienie oferty najnizszej moze spowodowac natychmiastowy od niego telefon)
Konsultant moze zadzwonic do suk z telefeonu punktu dac cie do telefonu i w ramach regulaminu tej oferty bedziesz prowadOny - nie bede go tu publikowal i nie jest on ogolnodostepny - na tej info pracuja fajni wyluzowani raczej mlodzi konsultanci z jakims wiekszym doswiadczeniem i nie ma z nimi problemow jezeli cjodzino oferty sukowskie - kwestia dogadania sie

Dodam jeszcze ze Jezeli ktos planuje zakup telefonu samsunga np s3 lub innego to kilka modeli ma do 27 znacznie obnizone veny np s3 nie koszyuje 399 w abo za 79 - 399 a 1/99zl wazne jest ze od tych cen mozna stosowac rabaty dodatkowe ale z zastrzezeniem ze bedzie aktywna usluga pakiet bezpieczenstwa (w najnizszym 7zl) lub bezpiecznego telefonu w wyzszych (10-20zl w zaleznosci od taryfy)
Czy wykorzystując taki patent można przedłużyć w punkcie umowę z rabatem SUK (np. Comfort za 65 zł i 200 zł zniżki na telefon)?

Jeżeli tak, to jaką kategorię na stronie T-Mobile musi mieć taki salon (na mapce są "Salon T-M, Sklep T-M i Punkt Dealerski")?

Z góry dzięki, bo napisałem, ale z SUK się nie odezwali, a chciałbym (jakby się udało) wejść w majówkę z nowym telefonem :D

 #712753  autor: usiu128
 24 kwie 2014, 20:50
dakoolk pisze:
ekspresowy pisze:
komornik pisze:iphone 4s, no limit do wszystkich, 2 gb internetu za 89zl/24m to okazja ?
czy gdzieś znajdę podobną ofertę za 40 zl bez telefonu ?
Witam, właśnie przedłużyłem przed chwilą umowę z SUK:
...

Pozdrawiam
A sam dzwoniłeś, czy napisałeś w iBOA i oddzwonili (jeśli tak to po jakim czasie)?

Pytanie do wszystkich: promocja zwrotu w bonach po zakupie Samsunga dotyczy pewnie tylko nowych klientów? Bo tutaj nie ma regulaminu, ale wolę się upewnić, bo to mogłoby przeważyć szalę? ;)tutaj


Jeszcze jedno pytanie:
spirou pisze:Szpenton - DA SIE OBNIZYC CENY BEZ TELEFONU ale pod podstawowymi trzema warunkami
1) Salon APS lub Wlasny
2) Konsultant musi znac tresc komunikatu zprzed kilku dni
3) chce mu sie i ma spoko koordynatora (parcie na wyaoka wartosxc aneksow i zrobienie oferty najnizszej moze spowodowac natychmiastowy od niego telefon)
Konsultant moze zadzwonic do suk z telefeonu punktu dac cie do telefonu i w ramach regulaminu tej oferty bedziesz prowadOny - nie bede go tu publikowal i nie jest on ogolnodostepny - na tej info pracuja fajni wyluzowani raczej mlodzi konsultanci z jakims wiekszym doswiadczeniem i nie ma z nimi problemow jezeli cjodzino oferty sukowskie - kwestia dogadania sie

Dodam jeszcze ze Jezeli ktos planuje zakup telefonu samsunga np s3 lub innego to kilka modeli ma do 27 znacznie obnizone veny np s3 nie koszyuje 399 w abo za 79 - 399 a 1/99zl wazne jest ze od tych cen mozna stosowac rabaty dodatkowe ale z zastrzezeniem ze bedzie aktywna usluga pakiet bezpieczenstwa (w najnizszym 7zl) lub bezpiecznego telefonu w wyzszych (10-20zl w zaleznosci od taryfy)
Czy wykorzystując taki patent można przedłużyć w punkcie umowę z rabatem SUK (np. Comfort za 65 zł i 200 zł zniżki na telefon)?

Jeżeli tak, to jaką kategorię na stronie T-Mobile musi mieć taki salon (na mapce są "Salon T-M, Sklep T-M i Punkt Dealerski")?

Z góry dzięki, bo napisałem, ale z SUK się nie odezwali, a chciałbym (jakby się udało) wejść w majówkę z nowym telefonem :D
w każdym punkcie to możesz zrobić. Powiedz konsultantowi, że chcesz się połączyć z SUK ale ofertę zrealizować w punkcie i nie powinno być problemu.
  • Strona 337 z 350
  • 1
  • 335
  • 336
  • 337
  • 338
  • 339
  • 350
  • 1
  • 335
  • 336
  • 337
  • 338
  • 339
  • 350