DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #711635  autor: jowi
 20 kwie 2014, 15:30
Witam :) Niedługo kończy mi się umowa w Orange i przymierzam się do zmiany telefonu. Interesuje mnie smartfon z dobrym aparatem, gdyż często robię zdjęcia i zależy mi na ich jakości. Ważne jest też płynne przeglądanie internetu i wytrzymała bateria.

Aktualnie mam HTC Mozart'a z Windowsem 7, z którego średnio jestem zadowolona ze względu na to, że nie zawsze wszystkie aplikacje działają, więc wydaje mi się, że Android jest bardziej "wszędobylski". Z samego telefonu jestem w miarę zadowolona, choć jakość zdjęć nie powala i lepiej wspominam ten, który miałam w starym LG KU990i ;)

Oto telefony, które biorę pod uwagę i które są dostępne w moim planie taryfowym (Smart Plan Multi II za 49,98) i preferowanym przedziale cenowym:

Sony Xperia E1
Samsung Galaxy Trend Plus
Samsung Galaxy Core Plus
Nokia Lumia 625
LG P760 Swift L9
Sony Xperia M
Sony Xperia SP
Samsung Galaxy SIII (ale raczej mało realne, bo na chwilę obecną kosztuje 689zł)

Czy może lepiej na własną rekę zapolować na np Xperię T?

Będę wdzięczna za wszelkie sugestie odnośnie w/w telefonów- które z miejsca odrzucić itp. Nie zależy mi na świeżynce, zawaansowanej niewiadomo jak, ponieważ pewnie i tak nie wykorzystywałabym w pełni z jego możliwości :)

 #711639  autor: Koczkodan
 20 kwie 2014, 16:20
te telefony są tyle lub mnie warte na wolnym rynku i tanie na kartę mieć niż wiązać się z umowami

 #711643  autor: KA
 20 kwie 2014, 16:47
Proponuję LG L9 kupić za 600 na Alledrogo i do tego nju lub minimax.

 #711673  autor: jowi
 20 kwie 2014, 18:13
Czyli z tych telefonów żadnej nie jest cenową "okazją" i żaden szału nie robi?

 #711681  autor: Koczkodan
 20 kwie 2014, 19:12
Nie nie jest cenową okazją i to w abonamencie 50zł/mc. Do takiej kwoty telefony godne uwagi to
LG L9
LG L7II
SONY XPERIA L
SONY XPERIA M

 #711829  autor: jowi
 21 kwie 2014, 16:02
Hmm... ok. Dzięki mimo wszystko

[ Dodano: 2014-05-22, 22:32 ]
Pozwolę sobie odkopać wątek, bo na dniach przedłużam umowę.
Rozważam następujące telefony:

-Samsung Galaxy S3 (bez LTE)
-LG G2 mini
-Sony Xperia M2

Kryteria te same: dobry aparat, wytrzymała bateria.

Czy jest sens brać staruszka SGS3?