DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #711536  autor: KiviMango
 19 kwie 2014, 20:25
Który z tych telefonów wybrać? Najważniejsze dla mnie rzeczy to chyba aparat i wyświetlacz. W gry nałogowo nie gram, od muzyki mam ipoda. Z tych telefonów na żywo to miałem okazje zobaczyć tylko 4s. Zdjęcia robi dość fajne, ale nie wiem czy 3,5 cala to nie za mało. A może są jakieś inne smartfony do 850zł które możecie polecić?

 #711541  autor: Koczkodan
 19 kwie 2014, 20:31
Lumia920 najlepszy wybór jeśli chodzi o aparat. Można też poszukać SGS3 LTE

 #711621  autor: KiviMango
 20 kwie 2014, 13:24
Wybrałem lumie. Mam tylko takie pytanie, jak wygląda zakup telefonu na allegro gdzie telefon zostaje wysłany zza granicy? Mam w sumie trochę obaw, dochodzi paczka bardzo długo i to pocztą, a z pocztą różnie bywa. No i muszę płacić z góry. Wiecie jak to wygląda?

 #711622  autor: KA
 20 kwie 2014, 13:34
Zza granicy nie radzę. Będzie problem z gwarancją, do tego może być chińska podróba!

 #711626  autor: KA
 20 kwie 2014, 14:13
Najlepiej kupić od osoby prywatnej, która wzięła na przedłużenie umowy - wtedy masz pewną gwarancję producenta. Najlepiej z odbiorem osobistym, inaczej zawsze ryzykujesz. Zza granicy pod żadnym pozorem nie kupuj!
Z tych od kolegi powyżej dobrze wygląda ta pierwsza, w drugiej sprzedawca nie jest pewniakiem i ma trochę więcej negatywów, niż "powinien" dla Twojego bezpieczeństwa.