DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sony oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sony oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #710468  autor: Pacio
 15 kwie 2014, 17:20
Otóż dzisiaj po krótkim, max 150 m biegu na autobus, ekran w mojej Xperii S odmówił posłuszeństwa. Tak, trudno w to uwierzyć ale nie wiem jaka inna mogła byc przyczyna gdyż nie dalej niż 15 minut wcześniej korzystałem z niego i żadnych objawów przyszłej choroby nie wykazywał. Ekran nie reaguje na próby wybudzenia.
Czy wiecie może gdzie znajdę w Białymstoku autoryzowany serwis telefonów Sony?
Czy zdjęcie simlocka na własną rękę może stanowić problem przy uznaniu gwarancji?

 #711369  autor: SpectraLord
 19 kwie 2014, 08:56
Wejdź na stronę Sony i spróbuj znaleźć ich serwis w twoim mieście ;-). A jeżeli chodzi o simlocka to chyba stracisz gwarancję.

 #711378  autor: Kryniczanin
 19 kwie 2014, 09:08
Pacio pisze:Czy zdjęcie simlocka na własną rękę może stanowić problem przy uznaniu gwarancji?
Może a nie musi. Zależy od dociekliwości, okresu do końca gwarancji, i chęci osoby zajmującej się naprawą czy znajdzie jakiś problem mogący mieć powiązanie z usunięciem simlocka czy nie. Ja wymieniłem cały soft z brandowanego na czysty i nikt się o nic nie przyczepił.