DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 67 z 187
  • 1
  • 65
  • 66
  • 67
  • 68
  • 69
  • 187

 #709808  autor: Vero
 12 kwie 2014, 19:22
Ruben pisze:O dyspozycji przejścia na kartę była mowa na 85 stronie. .. Rozumiem, mogłeś przeoczyć ale po co ta agresja? Takim zachowaniem wobec osób próbujących Ci pomóc nic pozytywnego nie osiągniesz tutaj.
Przeczytałem to na 85 stronie i forumowicz "kostykiewicz" rozumiał to dokładnie tak samo jak ja, pytał: "Jakie informacje tam zawarłeś? że rezygnujesz i chcesz wypowiedzieć umowę? czy też złożyłeś przejście z abonamentu na np. kartę?". Czyli on odróżnia te dwie sprawy: wypowiedzenie a zlecenie przejścia na kartę. Doradzono mu przejście na kartę, ale ja rozumiałem to tylko jako jedną z opcji, która oznacza wejście w jakiś konkretny plan taryfowy, nie wiadomo jaki, może w taki, że będę musiał doładowywać większą kwotą niż abonament, żeby utrzymać konto. Dlatego nie brałem tego pod uwagę, uważając, że jest to jakiś plan "B". Może dla was to było oczywiste, dla mnie i jak widać nie tylko dla mnie, nie było. Teraz dopiero dowiaduję się, że mimo wszystko właśnie tak należy postąpić. Nie uważam żeby moje posty były agresywne, wręcz odwrotnie, ja tylko odpowiadam tym samym językiem i nieomal tymi samymi zwrotami, a jeżeli polecenie "zamilcz" skierowane od "KA" do mnie nie jest agresywne, to nie wiem co jest. To, że zwracam się na forum po pomoc, nie oznacza, że będę pozwalał na impertynecje wobec mnie. Jak ktoś chce pomoc, to podzieli się wiedzą, a jak nie chce pomóc to trudno, ale osobiste wycieczki niech lepiej zachowa dla siebie. Tak się składa, że ja również udzielam się na forach, o innej tematyce, i też udzielam porad, ale jakoś woda sodowa nie uderza mi do głowy z tego tytułu i jeżeli trafią mi się ludzie nawet z zerową wiedzą, to najwyżej odsyłam ich do odpowiedniej podstrony.
Ruben pisze:Odpowiadając na twoje pytania:
Ad. 1
Wypowiedzenie możesz wycofać
Ad. 2
Nie spotkałem się z przypadkiem odmowy cofnięcia wypowiedzenia.
Jak widać, ty mogłeś dać konkretną odpowiedź na moje pytania, krótko i na temat - jak się chce to można. Dzięki.


.

 #709823  autor: Sindis
 12 kwie 2014, 20:58
Witam,
przeczytałem kilkanaście stron wstecz, ale wydaje mi się że mam dość specyficzny problem.
Otóż posiadam aktualnie 4 abonamenty, jeden juz jest an ofercie utrzymaniowej z ktorego praktycznie nie korzystam, a pozostale 3 to oferta pracownicza Plusa za 50zl + 10zl internet, a te oferty mozna przedluzac juz 6 miesiecy przed zakonczeniem.
I tu moje pytanie:
Czy składać wypowiedzenie już 6 miesięcy przed zakończeniem? Czy rozmowy zaczną się dopiero przy końcu umowy?
Oraz czy jest jakaś ciekawa oferta za ok. 60zl z telefonem? Glownie chodzi o internet, smsy i rozmowy mysle w granicach 500min wystarcza spokojnie.

 #710437  autor: zygikuleczka
 15 kwie 2014, 13:45
Jak wyglada oferta przedluzenia internetu mobilnego ze sprzetem. Interesuje mnie co oferuja i na ile. To jest wyzszy rabat na pakiet niz na stronie czy raczej cos w stylu modem za zlotowke? Prosze o informacje od osob ktore ostatnio negocjowaly z plusem. Prosze tez o ewentualne potwierdzenie czy proponowane jest nadal 50% znizki w ofercie bez sprzetu.

Sindis, zmiana oferty i negocjacje wchodza w gre jak tylko pojawi sie propozycja na koncie.

5XX XXX XXX: Plus :arrow: Orange :arrow: Play :arrow: T-mobile
6XX XXX XXX: T-mobile :arrow: Nju mobile :arrow: Play

 #710685  autor: kostykiewicz
 16 kwie 2014, 12:53
Byłem w plusie w sprawie oferty przedłużeniowej
W salonie zaproponowano mi coś co mnie nie interesuje
Chciałem nielimitowane komórki i stacjonarne + sms za 36 zł pani zadzwonila do boku chyba lub buku i podała mi telefon po krótkiej rozmowie zostałem pinoformowany że owszej istnieje taka oferta dla tylko i wyłącznie dla firm 36 brutto a nie dla osoby fizycznej
Czyli mówiąc krótko robiła mnie w konia?
Powiedziałęm że rezygnuje w takim razie i przeszedłem na kartę chociaż jeszcze troche czasu do tego no ale... zobaczymy czy buk się odezwie.
Co o tym sądzicie

 #710697  autor: Ruben
 16 kwie 2014, 14:11
kostykiewicz, do salonu nie chodzi się po ofertę utrzymaniową ;) Wiem, że to dziwnie zabrzmi ale jeżeli chcemy otrzymać dobrą ofertę utrzymaniową, to do salonu idziemy tylko po to żeby złożyć wypowiedzenie.
Znajoma wczoraj otrzymała no limit na komórki + SMSy za 29 pln, stacjonarne za 7 pln, umowa bez telefonu, na 18m-cy. Jeżeli zależy Ci żeby ofertę otrzymać wcześniej niż w czerwcu, to składaj wypowiedzenie, bo bez tego szkoda tracić czas na rozmowy w salonie.

 #710698  autor: zygikuleczka
 16 kwie 2014, 14:21
Czyli jakaś zmiana w ofertach nastąpiła w takim razie bo wcześniej bez telefonu były na 12 miesięcy.
kostykiewicz pisze:Czyli mówiąc krótko robiła mnie w konia?
niestety:) tzw negocjowanie:)

5XX XXX XXX: Plus :arrow: Orange :arrow: Play :arrow: T-mobile
6XX XXX XXX: T-mobile :arrow: Nju mobile :arrow: Play

 #710705  autor: Ruben
 16 kwie 2014, 14:52
zygikuleczka, te oferty z tzw. limitem minut nadal są na 12m-cy a no limit był na 18 m-cy z opcją przedłużenia po 12 m-cach.

 #710708  autor: zygikuleczka
 16 kwie 2014, 14:59
Ruben, a coś wiesz czy nadal jest ta zniżka 50% na 12 miesięczne propozycje? Zwłaszcza interesuje mnie internet mobilny:)

5XX XXX XXX: Plus :arrow: Orange :arrow: Play :arrow: T-mobile
6XX XXX XXX: T-mobile :arrow: Nju mobile :arrow: Play

 #710721  autor: kostykiewicz
 16 kwie 2014, 15:44
@zygikuleczka
@Ruben

Jako że zjawiłem się w plusie specjalnie z takim zamiarem aby przejść z oferty abonamentowej na kartę w celu kontaktu z buk Pani jednak próbowała wykonać połączenie do boku zapewne i powiedzieć że klient rezygnuje po chwili oddała mi słuchawkę i przedstawiłem to co oczekuje ona stawiała twardo że ta oferta jest owszem ale dla firm a ja że mnie interesuje tylko ta oferta dla indywidualnej osoby za tą kwotę i nie mam zamiaru przedłużać za inną oferowała mi za 49 zł wiec podziękowałem (niech się w dupę pocałuje)
Oznajmiłem jej że konkurencja oferuje mi lepsze warunki.
Ona że nie może mi tego dać no to ja rezygnuje i dziękuje dobranoc.
Zobaczymy czy buk się skontaktuje jeśli nie to będę napierał dalej.
Ale jeszcze czas..

 #710731  autor: Ruben
 16 kwie 2014, 16:09
zygikuleczka pisze:Ruben, a coś wiesz czy nadal jest ta zniżka 50% na 12 miesięczne propozycje?
Owszem jest, a przynajmniej do niedawna jeszcze były. Pisał ktoś wcześniej, że na firmę otrzymał 30GB za 30 pln więc 2 razy więcej niż dla osób fizycznych. Takich rozbieżności chyba nie bylo wcześniej więc warto pomęczyć ich o dodatkowe GB jednocześnie przy rabacie 50% ;)
 #711151  autor: tobik_d
 18 kwie 2014, 12:34
Witam,

Jestem na etapie negocjacji z plusem. złożyłem wypowiedzenie umowy i zadzwoniła pani z działu utrzymania klienta. Zaproponowała abonament na 25miesiacy (+2 do konca aktualnej), abonament za 75zł (umowa prywatna), nielimitowane rozmowy i smsy + 2,8 gb internetu. Telefon Samsung galaxy S4 mini za 3zł. Oferta juz jest znacznie lepsza niz pierwotnie ale zastanawiam sie czy mozna jeszcze cos wynegocjowac np abonament za 65zl lub umowe na 18 miesiecy. Pytalem rowniez o Samsunga S4 ale tutaj cena wyniosła 1000zl wiec zrezygnowalem. Prosze o rade brac/nie brac/negocjowac?
Z góry dzięki.

 #711154  autor: kostykiewicz
 18 kwie 2014, 12:47
Witam,
własnie jestem po przedłużeniu oferty, po przeczytaniu tutaj kilku postów oraz dzięki pomocy wskazówkom @Ruben
Udało mi się pomyślnie przedłużyć umowę na warunkach korzystnych dla mnie.

Tak jak powyżej pisali najlepsza metoda to złożyć wypowiedzenie
Dlaczego?
Dlatego że jak byłem w plusie w punkcie to oferowali mi to samo ale za 50-60 zł po chwili mojego marudzenia zadzwoniła Pani do działu BOK lub BUK i mówię jej że chce taką i taką ofertę czyli:

- Nielimitowane rozmowy na komórki
- Nielimitowane rozmowy na stacjonarne
- Nielimitowane sms i mmsy do wszystkich sieci
Na okres 18 miesięcy
Bez telefonu

A Szanowna Pani informuje mnie iż oferta jest taka owszem ale tylko i wyłącznie dla FIRM
No cuż podziękowałem Pani i powiedziałem że odchodzę do konkurencji

Po czym złożyłem rezygnacje z przeniesieniem abonamentu na kartę


Na drugi dzień otrzymałem smsa aby skontaktować się z numerem wskazanym w celu przedłużenia (czyli nie czekałem aż sami zadzwonią a sam do nich zadzwoniłem)

Konsultantowi powiedziałem że chce przedłużyć umowę ale na określonych warunkach przez mnie i powiedziałem to samo co wyżej tzn tą ofertę
Pan po chwili brychnął lekko śmiechem i mówi że OKKEJJ :D

Oferta, którą mi zaproponował to:
- nielimitowane komórki
- nielimitowane stacjonarne (przez 3 miesiące za darmo potem 7 zł)
- nielimitowane smsy i mmsy
- okres umowy 18 miesięcy
- kwota 29 zł + 7 zł stacjonarne jeśli będę chciał po 3 miesiącach dopiero płacę, pierwsze 3 za free)

- proponował jeszcze internet 1 GB za dyszkę ale zrezygnowałem bo nie potrzebuje.
- wybrałem aby aneks do umowy został podpisany przy kurierze a nie przez smsa

Nadmienie również że obecna umowa kończy mi się za 2 miesiące prawie

Sorry że tak się rozpisałem ale może komuś to ułatwi załatwienie sprawy :)

 #711163  autor: ozzy71
 18 kwie 2014, 13:13
witam !
dla zainteresowanych - nadal są po wypowiedzeniu taryfy OMG 19,90 500 min, 6 m-cy Plus za free, 2 m-ce 300 Mb, umowa 12 m-cy. potwierdzone !!!!!!!!

 #711207  autor: Vero
 18 kwie 2014, 15:46
kostykiewicz pisze:kwota 29 zł + 7 zł stacjonarne jeśli będę chciał po 3 miesiącach dopiero płacę, pierwsze 3 za free)
Sory, że tak napiszę, ale wydaje mi się, że pan z DUK "brychnął lekko śmiechem" prawdopodobnie dlatego, że w ofercie "utrzymaniowej", czyli teoretycznie super-najlepszej, dostałeś mniej więcej to samo, co konkurencja oferuje na dzień dobry każdemu klientowi w standardowej ofercie np. w Nju masz no limit do komórek i na stacjonarne za 29 zł + 9 zł za sms/mms no limit co daje 38 zł wobec twojej, takiej samej oferty z DUK za 36 zł. Niby 2 zł różnicy w koszcie, ale w Nju masz umowę na czas nieoznaczony, no i możesz mieć rachunki niższe niż 38 zł jeśli nie wygadasz lub nie wyesemesujesz limitu, bo tak działa ta oferta. Nie chcę przez to powiedzieć, że Nju jest takie super, bo pod pewnymi względami nie jest, ale oceniając ofertę z DUK warto porównywać się nie tylko do tego co się miało przedtem, ale też do tego co obecnie oferuje konkurencja, i wtedy to już nie wygląda tak różowo.
Edit: Zresztą w Heyah non stop jest podobnie 29zł + 9 zł, z tym, że nie ma możliwości mieć niższego rachunku

Ja też złożyłem wypowiedzenie umowy i czekam na odzew z DUK. Jeżeli będą mi wyskakiwać z takimi ofertami to przechodzę do Nju. Miejmy nadzieję, że szefowie sprzedaży Plusa czytają to forum i pójdą po rozum do głowy i wyskrobią jakieś lepsze warunki dla starych klientów.

 #711217  autor: Ruben
 18 kwie 2014, 16:20
Vero pisze:Ja też złożyłem wypowiedzenie umowy i czekam na odzew z DUK. Jeżeli będą mi wyskakiwać z takimi ofertami to przechodzę do Nju.
Operatorzy w tym także a może nawet przede wszystkim Plus nie walczą o każdego klienta. Jeżeli oczekujesz znacznie lepszej oferty niż te, które tutaj przedstawiamy, to możesz już wypełniać wniosek o przeniesienie do nju.
Jeden chce z różnych powodów zostać w Plusie i jest skłonny płacić nawet więcej niż u konkurencji a inny dla podobnej oferty zmienia operatora. Każdy dokonuje sam wyboru. Powodzenia.

 #711221  autor: KA
 18 kwie 2014, 16:39
Zwróćmy uwagę na to, co napisał ozzy71: OMG - 50% nadal dostępne! Jest tam jeden drobny błąd, bo nie 500, a 550 min/sms/mms za 19,95.

 #711226  autor: Ruben
 18 kwie 2014, 16:49
KA, to jest bardzo dobra informacja. Trzeba tylko sprawdzić czy dla przenoszących przez telesales mozna umowę na czas nieokreślony otrzymać ;) Kto chętny do sprawdzenia i dlaczego znowu ja? :)

 #711230  autor: KA
 18 kwie 2014, 17:34
Ruben, zadawałem to pytanie chyba już dwukrotnie, nikt się nie zgłosił z odpowiedzią, więc... :-D

 #711238  autor: Vero
 18 kwie 2014, 18:26
Ruben pisze:Operatorzy w tym także a może nawet przede wszystkim Plus nie walczą o każdego klienta. Jeżeli oczekujesz znacznie lepszej oferty niż te, które tutaj przedstawiamy, to możesz już wypełniać wniosek o przeniesienie do nju.
Pozwól, że o tym to ja sam zadecyduję. Jeśli chodzi o moje oczekiwania, to są one moją słodką tajemnicą, a mój post nie dotyczył w żadnej mierze moich oczekiwań, a odnosił się do opinii wyrażonej na forum przez usera "kostykiewicza" na temat konkretnej oferty z DUK. Nie wiem więc po co to strofowanie mnie na temat moich oczekiwań i odsyłanie do innego operatora. Swoją wypowiedź podparłem konkretnymi liczbami, aby moje twierdzenia nie były gołosłowne, ale nie chodzi o to, że oferta złożona "kostykiewiczowi" była taka lub inna, tylko o to, że nie odbiega ona od zwykłej oferty dostępnej u innych operatorów dla pierwszego lepszego klienta "z ulicy". W tym jest clou, i to wyjaśnienie jest skierowane do "kostykiewicza", mógł powalczyć o więcej.
Ruben pisze:Jeden chce z różnych powodów zostać w Plusie i jest skłonny płacić nawet więcej niż u konkurencji
Jeżeli ktoś chce płacić więcej z powodów innych niż oferta, to raczej to forum nie jest dla takich osób. Nie sądzę, żeby to był "Klub wielbicieli operatora niezależnie od jego oferty" - no chyba żeby, to uświadom mnie.
Ruben pisze:Każdy dokonuje sam wyboru. Powodzenia
Święte słowa i tego się trzymajmy i nie sugerujmy innym, aby się gdzieś przenieśli. Również życzę powodzenia.

 #711241  autor: Halset
 18 kwie 2014, 18:28
Witam. Mam pytanie
Otóż do mojego Ojca dzwonił Plus, bo za miesiąc kończy mu się umowa w Plusie.
Dostał propozycje 800min do wszystkich za 59.90 bez telefonu i umowa na czas nieokreślony.
Czy taka umowa jest w Plusie czy konsultant wprowadził go w błąd?

"Ważne są chwile, których jeszcze nie znamy"
  • Strona 67 z 187
  • 1
  • 65
  • 66
  • 67
  • 68
  • 69
  • 187
  • 1
  • 65
  • 66
  • 67
  • 68
  • 69
  • 187