DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 124 z 692
  • 1
  • 122
  • 123
  • 124
  • 125
  • 126
  • 692

 #699881  autor: michal_87
 20 lut 2014, 15:04
Witam,

5 marca kończy mi się umowa na 3 numery. Kontaktowałem się osobiście z doradcami Play na infolinii oraz biznesowymi (na tych pierwszych szkoda czasu), ale nie dają mi wystarczających warunków (taryfy identyczne z tymi ze strony w ofercie FORMUŁA 4.0
Unlimited dla Firm, oraz nieznaczną obniżkę na interesujące mnie telefony ~100zł na sztuce modelu Samsung Galaxy S3)

Celuję w obniżenie ceny tych S3 do 1zł nawet przy zachowaniu cen abonamentów oferowanych wyjściowo, ale może i tu się da wynegocjować lepsze warunki.
Co najlepiej zrobić aby "ugrać" jak najwięcej?
Przejść na bezterminową i dopiero negocjować, czy wypowiadać umowę?
Czy w razie wypowiedzenia i przejścia na chwilę na pre-paid nie będzie ew. problemów z przeniesieniem numerów do innej sieci?

 #699888  autor: facet_
 20 lut 2014, 15:19
Przeczytaj mój post, najlepiej wypowiadać bo tylko wtedy możesz dostać ofertę utrzymaniową, pamiętaj że zawsze możesz cofnąć wypowiedzenie, jeśli CI się ich oferta nie spodoba

 #699964  autor: Halset
 20 lut 2014, 20:28
tomulus pisze:
Halset pisze:
tomulus pisze:@facet chyba jednak czegoś nie rozumiesz, nie wiem jak można do ciebie dotrzeć i wytłumaczyć ze nie zawsze konsultant chce zaakceptować warunki o które prosimy. Niewystarczy jeden telefon. No tak masz rację "emocjonalne zaangażowanie" , dobre jak budowa cepa...
Bo to zależy na kogo trafisz po drugiej stronie słuchawki :) Albo na cepa albo na gościa, który pójdzie na ustępstwa.
Halset dokładnie , a cała sprawa dotyczy @pulcher , któremu kobitka z BOKzaoferowała zupełnie inne warunki od tych co się spodziewał. Po to jest forum żeby pomagać, informować osoby a nie przekomarzanie się że ja miałem od razu ...etc
Ale nie tylko chodzi o przedłużanie umów. Wystarczy, że masz pozytywną opinię o BOK danego opa i jedna osoba może to zburzyć jak domek z kart...

 #699987  autor: MARCINXX
 20 lut 2014, 21:50
Mnie z kolei też niebawem kończy się umowa rozmawiałem na party line i zadałem pytanie że potrzebuję oferty do 70 zł z netem(nie potrzebuję dużej ilości),minutami,, stacj i- dostałem ofertę dla przedłużających obniżoną z 85 do 75 (jakis rabat) potem minus faktura razem za 69,99. W tej cenie brak stacjonarek i smsów. Pytam faceta czy nie wiedzą że robią się najdroższą siecią a on że 10 mln polaków wybrało taką sieć , ja zaś do niego że te 10 mln jak się zorientuje że zdzierają na wszystkim to może zrobić się 5 mln a on swoje że taka ma ofertę i tyle. Słowem do tych 69 zł w których wliczone 2 gb (oferta play formuła europa) dodajcie 20 zł za sms i stacj daje 90 zł, jednym słowem chyba niektórym sie w głowach poprzewracało. 2gi numer mam w tmobile ale tam można mieć ofertę, zmniejszą ilościa minut i netu i wliczonymi stacj i sms za mniej niż 70 zł.(39 zł za 400 min + 5 za stacj + 10 za smsy + chyba 10 ze neta).

 #699992  autor: facet_
 20 lut 2014, 21:58
MARCINXX pisze:Mnie z kolei też niebawem kończy się umowa rozmawiałem na party line i zadałem pytanie że potrzebuję oferty do 70 zł z netem(nie potrzebuję dużej ilości),minutami,, stacj i- dostałem ofertę dla przedłużających obniżoną z 85 do 75 (jakis rabat) potem minus faktura razem za 69,99. W tej cenie brak stacjonarek i smsów. Pytam faceta czy nie wiedzą że robią się najdroższą siecią a on że 10 mln polaków wybrało taką sieć , ja zaś do niego że te 10 mln jak się zorientuje że zdzierają na wszystkim to może zrobić się 5 mln a on swoje że taka ma ofertę i tyle. Słowem do tych 69 zł w których wliczone 2 gb (oferta play formuła europa) dodajcie 20 zł za sms i stacj daje 90 zł, jednym słowem chyba niektórym sie w głowach poprzewracało. 2gi numer mam w tmobile ale tam można mieć ofertę, zmniejszą ilościa minut i netu i wliczonymi stacj i sms za mniej niż 70 zł.(39 zł za 400 min + 5 za stacj + 10 za smsy + chyba 10 ze neta).
złóż wypowiedzenie i czekaj na ofertę utrzymaniową, pełny nolimit komórki stacjonarne i sms/mms 750MB netu dostaniesz za 45 zł (tylko sim) na 12 miesiecy i t-mobile się cenowo chowa :). Bez oferty utrzymaniowej na swoim koncie nie ma sensu dzwonić do BOK

 #700013  autor: saleen
 20 lut 2014, 23:03
facet_ pisze: złóż wypowiedzenie i czekaj na ofertę utrzymaniową, pełny nolimit komórki stacjonarne i sms/mms 750MB netu dostaniesz za 45 zł (tylko sim) na 12 miesiecy i t-mobile się cenowo chowa :). Bez oferty utrzymaniowej na swoim koncie nie ma sensu dzwonić do BOK
Dodam, że z tego co widzę w przysłanych papierach, można do tej oferty zamówić zamiast pakietu 750MB za 10zł, pakiet 2GB za 20zł jeśli ktoś potrzebuje większy internet

Wtedy pełny nolimit krajowy (komórki + stacjonarne + sms/mms) + 2gb internetu miesiecznie = 55zł, umowa na 12 miesięcy.

 #700059  autor: michal_87
 21 lut 2014, 10:22
facet_ pisze:Przeczytaj mój post, najlepiej wypowiadać bo tylko wtedy możesz dostać ofertę utrzymaniową, pamiętaj że zawsze możesz cofnąć wypowiedzenie, jeśli CI się ich oferta nie spodoba
Myślałem, że obędzie się bez tego, ale cóż. .wypowiedzenie wysłane. Zobaczymy jakie dadzą warunki teraz :) Długo się czeka na potwierdzenie wysłania wypowiedzenia przez @ na play24?

 #700097  autor: facet_
 21 lut 2014, 12:22
michal_87, ja złożyłem w salonie, w ciągu 5 minut miałem potwierdzenie wpłynięcia. Wypowiedzenie to czysta formalność, warunki utrzymaniowe też są standardowe, dobieranie pakietów też przebiega szybko i z automatu. Warunkiem jest widniejąca na Twoim końcie w odpowiedzi na Twoje zgłoszenie wypowiedzenia oferta utrzymaniowa. Resztę załatwisz jednym telefonem. Żadnej magii :)
saleen, to ja dodam że do końca roku jest 200GB netu za darmo w technologii LTE, do wykorzystania jeśli ma się sprzęt obsługujący LTE i jest się w zasięgu, nie pomniejsza on pakietu 750MB czy 2GB.

 #700114  autor: michal_87
 21 lut 2014, 13:10
facet_ pisze:michal_87, ja złożyłem w salonie, w ciągu 5 minut miałem potwierdzenie wpłynięcia. Wypowiedzenie to czysta formalność, warunki utrzymaniowe też są standardowe, dobieranie pakietów też przebiega szybko i z automatu. Warunkiem jest widniejąca na Twoim końcie w odpowiedzi na Twoje zgłoszenie wypowiedzenia oferta utrzymaniowa. Resztę załatwisz jednym telefonem. Żadnej magii :)
Nie oczekiwałem żadnej magii. Zwyczajnie chciałem wiedzieć ile czasu może potrwać wypowiedzenie umowy przez maila, ale jak widać nie spieszą się z tym. W chwili obecnej mam status "Brak zgłoszeń do Obsługi Klienta", więc czekam dalej :) Już się dowiedziałem, że warunki dla klienta biznesowego są nieco inne, niż dla indywidualnego.

 #700132  autor: kos
 21 lut 2014, 13:50
Przeczytałem wszystko i w sumie wiem jak to rozegrać;)- interesuje mnie opcja za 34,99zł na 12 miesięcy:), mam takie pytanko czy praktykował ktoś wysłanie wypowiedzenia emailem po zeskanowaniu? i czy takie coś przejdzie? Korzystacie ze wzoru wypowiedzenia czy piszecie sami, mógłbym prosić o ewentualne udostępnienie takiego wzoru. Umowę mam do 2 czerwca czyli najlepiej zacząć działać po 2 marca (3 miesiące przed końcem umowy?), bo na razie żadnej oferty nie mam. Rozumiem, że jak podpiszę nową umowę około 10 marca to nowe warunki zaczną od razu obowiązywać? Za niedługo są tez urodziny PLAY i myślę czy czekać i czy mogą jeszcze zaoferować coś lepszego niż oferta za 34,99 zł? jak uważacie?

 #700134  autor: michal_87
 21 lut 2014, 13:57
Kolego, ja skorzystałem częściowo z wzoru opisanego w innym temacie, oraz ze wzoru ze strony Play:

http://www.blogplay.eu/wp-content/uploa ... yjnych.pdf

Wysyłałem właśnie e-mailem, ale wciąż nie mam informacji o przyjęciu zgłoszenia. Konsultanci z BOK stwierdzili (choć niechętnie), że taka opcja wchodzi w grę, ale musi być odręczny podpis na dokumencie.

 #700145  autor: saleen
 21 lut 2014, 14:39
Ja skladalem w salonie Play, trwa to 3-4 minuty, minute po wyjsciu z salonu był już SMS na mój numer że dyspozycja została przyjęta w systemie, a okolo 48h pozniej w panelu PLAY24 pojawila sie oferta utrzymaniowa.

 #700378  autor: teczix
 22 lut 2014, 16:44
Dostałem propozycje abonament 89,99 w tym 750 mb, nielimitowane wszystko, umowa na 24 miesiące z nexusem 5 za 1 zł po wypowiedzeniu umowy.

 #700380  autor: pakierhakierxd
 22 lut 2014, 16:53
Nawet ładnie :)

Pozdrawiam :)

 #700446  autor: mariusz.dytko
 22 lut 2014, 22:39
Czytam forum od dawna, ale jako świeżo zarejestrowany witam wszystkich i dziękuję za w/w przekazane informacje.
Dzięki wypowiedzeniu umowy (pisemnie w salonie PLAY-bez problemu trwało to 2min.) można powiedzieć, że błyskawicznie otrzymałem zadowalającą ofertę przedłużającą. 19 lutego wypowiedzenie złożone, zaraz potem info na play24 i 21 lutego po telefonie na *500 wszystko załatwione.
Nielimitowane połączenia do wszystkich sieci komórkowych, SMS/MMS, 750MB net za 35zł. Umowa 12 miesięcy. Standardowa oferta była bardzo kiepska...

 #700465  autor: dj1
 22 lut 2014, 23:48
Do wszystkich sieci komórkowych, SMS/MMS, 750MB net za 35zł. Umowa 12 miesięcy.,

to dziś już standard po wypowiedzeniu :D czekamy na coś nowego :!:

 #700489  autor: znaffca
 23 lut 2014, 08:25
Jak jest teraz aktualna oferta dla GU?
Teraz posiadam 18GB za 36,33 zł

Sprawa raczej pilna :mrgreen:

 #700490  autor: kastomat
 23 lut 2014, 08:32
znaffca pisze:Jak jest teraz aktualna oferta dla GU?
Teraz posiadam 18GB za 36,33 zł

Sprawa raczej pilna :mrgreen:
to raczej pilnie tego NIE ZMIENIAJ - nie ma nic lepszego

 #700491  autor: znaffca
 23 lut 2014, 08:35
kastomat pisze:
znaffca pisze:Jak jest teraz aktualna oferta dla GU?
Teraz posiadam 18GB za 36,33 zł

Sprawa raczej pilna :mrgreen:
to raczej pilnie tego NIE ZMIENIAJ - nie ma nic lepszego
No a coś z tym LTE? Bo mam teraz
Nowy Play Online 15 GB Promocja Nowy RePlay Online GU

Czyli bez LTE
  • Strona 124 z 692
  • 1
  • 122
  • 123
  • 124
  • 125
  • 126
  • 692
  • 1
  • 122
  • 123
  • 124
  • 125
  • 126
  • 692