DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #6770  autor: Piotr
 08 cze 2005, 12:59
Przyznam się bez bicie, że jako użytkownik sieci Sami Swoi do końca nie wiem jak to wszystko wyglądało kiedy wirtualne dziecko PLUS GSM wchodziło na nasz rynek.

Coś niecoś mi się obiło o uszy o jakiś darmowych rozmowach w sieci przez pewien okres czasu itp. ale nic po za tym.

Czy znajdzie się na forum jakaś dobra dusza i przedstawi na łamach tego tematu zestawienie cen w Sami Swoi od startu na rynku do chwili obecnej?

Bardzo mi na tym zależy :wink: 8)

Pozdrawiam serdecznie.
 #6772  autor: Sirmark
 08 cze 2005, 13:02
Piotr pisze: Czy znajdzie się na forum jakaś dobra dusza i przedstawi na łamach tego tematu zestawienie cen w Sami Swoi od startu na rynku do chwili obecnej?
na poczatek proponuje skorzystac z takiej funkjonalnosci ograniczenia newsow do okreslonego tematu czyli
http://www.telepolis.pl/news.php?kat=34
pozniej ew. wyszukiwanie :)

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #6779  autor: Piotr
 08 cze 2005, 13:26
Opss :oops: Prawie zawsze zapominam poszperać na stronie głównej jak czegoś szukam rodem z przeszłości.

No ale bardzo dziękuję za namiary. Tak sobie poczytałem jak to wszystko wyglądało i dochodzę do wniosku, że wcale Sami Swoi na starcie kolorowo i łatwo nie mieli. Oferta wcale nie rewelacyjna... czego teraz powiedzieć nie mogę 8)

PS. Oby jeszcze ceny SMSów obniżyli to będzie na prawdę kultowo + obniżka cen do innych sieci :wink:

 #6794  autor: Dragon
 08 cze 2005, 17:08
wedlug mnie jedynym ich aktualnym problemem jest wizerunek, mi ta siec dalej kojarzy sie z "wiesniakami" :P

 #6796  autor: Piotr
 08 cze 2005, 17:57
Wieśniacy to też ludzie tak jak miastowi :wink:
No ale na poważnie osobiście uważam, że winą takiego a nie innego wizerunku sieci Sami Swoi w społeczeństwie jest słaba kampania reklamowa i po przez to sytuacja wygląda tak jak wygląda...

Ja jednak mam nadzieję, że prędziej czy później się to zmieni.

Po za tym już można dostrzec, że Sami Swoi jak by "wychodzą" do ludzi. Coraz więcej bilbordów, starterów i zdrapek w kioskach. Kiedyś tego nie było. Kto wie może to zapowiedź lepszych czasów 8)

 #6802  autor: kulboj
 08 cze 2005, 19:23
O ile się nie mylę,to chyba na początku sierpnia PIERWSZE urodziny SS !!! :-) Może jeszcze coś namieszają ?!?:shock:
A wizerunek samych swoich w ogóle mi nie przeszkadza.

 #6803  autor: Piotr
 08 cze 2005, 19:47
Mi też wizerunek Sami Swoi nie przeszkadza bo to dla mnie nie jest najważniejsze.

Sami Swoi mogli by się nazywać nawet "Ruda Kita Kota Fielomona" i też by było dobrze :wink:
Nie liczy się bowiem nazwa i cała otoczka jaką zrobiły wokół siebie inne sieci (np. Heyah) ale to co dana siec oferuje swoim klientom a trzeba powiedzieć, że oferta Sami Swoi jest bardzo dobra - nieskie stawki to podstawa sukcesu. Patrząc ogólnie na to wszystko stwierdzam, że prędzej czy później Sami Swoi staną się liczącym graczem na rynku co już powoli widać. Na początku przecież oferta jaką miała owa sieć wcale do rewelacyjnych nie należała, a teraz - każdy to widzi (mam na myśli ceny połączeń). Jeżeli pomieniemy wszelakie dodatki w postaci wybranych numerów, rabatów i innych pierdół u innych operatorów to zauważymy, że Sami Swoi są najlepsi.

Co z tego, że np. Simplus wprowadził 25 gr. na stacjonarne jeżeli ja jako użytkownik muszę dodatkowo za to płacić? W Sami Swoi mam to za free bez żadnych opłat i to jest podstawą sukcesu.

Teraz cisza. Przestuj. Konkurencja zapewne będzie równać do Sami Swoi co np. już widać po zagraniu Simplusa. A co zrobią Sami Swoi. Nie wiem. Na to pytanie nie znajduję jak na razie odpowiedzi. Po cichutko jednak liczę, że jak nie przed wakacjami to może pod ich konieć coś się ruszy :wink:

Na zakończenie napiszę jeszcze jedno. Możecie sobie gadać różne rzeczy na temat Sami Swoi. Możecie tworzyć śmieszne ideologie, że to telefonie dla wieśniaków itp. :shock: (chyba ci co tak gadają są wieśniakami :-D ). Ja ze statku nie schodzę i trzymam się bandery Sami Swoi.

Pozdrawiam.

 #6806  autor: WitekT
 08 cze 2005, 21:02
Piotr pisze:No ale na poważnie osobiście uważam, że winą takiego a nie innego wizerunku sieci Sami Swoi w społeczeństwie jest słaba kampania reklamowa i po przez to sytuacja wygląda tak jak wygląda...
Pierwszym "targetem" SS były ludzie z małych miejscowości, którzy nie mieli jeszcze telefonu - głównie dlatego, że wydawał im się drogi. Więc to nie kwestia nieudanej reklamy, co głównie przeliczenia się z potrzebami.

 #6816  autor: Piotr
 09 cze 2005, 08:56
Sam Witku jednak przyznaj, że chyba w Pokomtelu ludzie poszli po rozum do głowy i uderzyli tam gdzie rynek jest na prawdę duży tj. na miasta.

Sami Swoi w dużych aglomeracjach miejskich jest coraz bardziej i częściej widoczni. No ale do sukcesu z prawdziwego zdarzenia czy też silnej pozycji na rynku jeszcze daleka droga.

 #6824  autor: Piotr
 09 cze 2005, 16:00
Tak niektórzy z was psioczą na Sami Swoi a tutaj proszę roaming wprowadzili, który jest w miarę przystępny dla kieszeni Polaka :wink: 8)

Jeszcze trochę będą MMSy, Wap i inne pierdółki :wink:

Pozdrawiam.

 #6825  autor: kulboj
 09 cze 2005, 16:05
Oferta telefonów w SS też całkiem,całkiem :-)
Ceny też przystępne.Jest nawet siemens z kolorowym wyświetlaczem,więc może rzeczywiście niedługo będą MMSy .

 #6857  autor: Piotr
 10 cze 2005, 10:20
Co racja to racja. Jak na opertatora wirtualnego całkiem przyjemna oferta z tymi SIEMENSami z kolorowymi wyświetlaczami. Szkoda tylko, że tak mało aparatów i że nie ma żadnej NOKII :(

No ale jak teraz ładują roaming do swoich usług to może i za jakiś czas oferta telefonów się zmieni :wink:

Pozdrawiam.

 #6866  autor: pajorro
 10 cze 2005, 15:21
Były darmowe rozmowy. Tzn. najpierw wygadało się 10 zł to potem te 10 zł wracali :-)

Ostatnio mój pięcioletni brat dostał w jakimś sklepie w Krakowie lizaka Sami-Swoi ;-))

 #6871  autor: Piotr
 10 cze 2005, 16:25
He he he jak to się mówi reklama dźwignią handu :wink:

PS. Dobry chociaż był ten lizak 8)

 #6873  autor: pajorro
 10 cze 2005, 16:55
Brat mówi, że dobry. Ja mam jedną karte Sami Swoi, ale wygadaną. Od kolegi ją mam. Szkoda mi kasy na zdrapke. Nie mam nikogo w SS, a po 24 gr na stacjonarne mam ze Strefy jak już kiedyś mówiłem

 #6972  autor: Piotr
 13 cze 2005, 13:59
Witajcie rodacy :!:
Przeglądając allegro natrafiłem na całkiem fajne numery Sami Swoi. Jakie jednak było moje zdziwienie kiedy oczy me ujrzały prefiksy zaczynające się na 885 :shock: Czy to oznacza, że Sami Swoi wprowadzają nowy prefiks czy może sprzedający sobie jaja robią z kupujących?

Pozdrawiam serdecznie czekajać z niecierpliwością na odpowiedź.

 #6981  autor: pajorro
 13 cze 2005, 19:05
No może, skoro rozmowy są po 24 gr... ja bym się nie zdziwił :-)

 #6999  autor: Piotr
 14 cze 2005, 08:45
Ja do teraz jestem lekko zszokowany :shock:
Mimo wszystko czekam cały czas na potwierdzenie tej informacji przez naszego speca Witka 8)

Pozdrawiam.

 #7001  autor: WitekT
 14 cze 2005, 11:19
Tak. :)

 #7002  autor: Piotr
 14 cze 2005, 11:24
Wielkie dzięki za informację 8)

Z drugiej zaś strony ciekawa sprawa. Sami Swoi są przecież najmłodszą siecią na rynku polskim. Na pewno też nie zdobyła takiej popularności jak Heyah a tutaj proszę w o wiele krótszym czasie wprowadza nowy prefiks...

Chyba o czymś to świadczy :-D

Pozdrawiam.