•  
  •  

FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Album      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
[Orange] Przedłużenie umowy - cd.2.
Autor Wiadomość
pumba 

Model telefonu: SONY XPERIA SP
Sieć: orange postpaid 11.2001 - 11.2003 idea 10.2003 - 10.2005 era 08.2005 - ... orange
Wysłany: 2013-10-05, 20:48   

ciekawy napisał/a:
trus1991 napisał/a:
ciekawy napisał/a:
jak macie oferty netu mobilnego to napiszcie jakie oferty daje Orange na przedłużenie umowy

Mam obecnie OF 39 do Lipca 2014, dostałem następującą ofertę za przedłużenie:

Orange Free net 89.90 z rabatem 50% na cały okres umowy (24m)
Dodatkowe 14 GB Danych do wykorzystania (35 + 14 = 49 GB)

Alcatel One Touch EVO za 49,-

lub Modem obsługujący technologię LTE (kieszonkowy bądź stacjonarny) za 1 ,-

możesz rozpisać bardziej szczegółowo to 35 i 14 zł za co to jest który to jest abonament,domyślam się że 35 zł, a 14 zł jest za co, za dodatkowy pakiet gb ?

Z tego co ja zrozumiałem to jest abonament w wariancie 89,90zł a z rabatem 50% był by za 44,95zł. Natomiast jeśli chodzi o to 35 i 14 to chodzi o pakiet danych przy tym abonamencie jest 35GB a te 14GB to dostał jako bonus przy przedłużeniu umowy.

Ja natomiast mam pytanie do trus1991 czy to wszystko co napisałeś dostajesz jednocześnie czyli upust na abonament wraz z dodatkowym pakietem danych i zakupem tableta lub modemu w promocyjnej cynie, czy albo upust na abonament i dodatkowy transfer albo zakup tableta lub modemu?

Sam chce wziąć mobilny internet z orange i zastanawiałem się na Orange Free Net 89,90 w ofercie bez terminala w opcji na 2 lata bo wtedy dostaje się 35GB za 44,95 tylko szkoda że oferta bez terminala nie łączy się z Orange Open Combo bo wtedy można dostać dodatkowo rabat 10zł, ale jeśli takie warunki można dostać na przedłużenie umowy to chyba zrobie taki manewr że najpierw podpiszę umowę na 6 miesięcy w opcji 59,90 gdzie nawet można dostać modem za 5zł a po 3 miesiącach będę mógł przedłużyć umowę i powalczyć o warunki o jakich wspomniał trus1991

ciekawy 

Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2013-10-05, 21:18   

pumba napisał/a:
ciekawy napisał/a:
trus1991 napisał/a:
ciekawy napisał/a:
jak macie oferty netu mobilnego to napiszcie jakie oferty daje Orange na przedłużenie umowy

Mam obecnie OF 39 do Lipca 2014, dostałem następującą ofertę za przedłużenie:

Orange Free net 89.90 z rabatem 50% na cały okres umowy (24m)
Dodatkowe 14 GB Danych do wykorzystania (35 + 14 = 49 GB)

Alcatel One Touch EVO za 49,-

lub Modem obsługujący technologię LTE (kieszonkowy bądź stacjonarny) za 1 ,-

możesz rozpisać bardziej szczegółowo to 35 i 14 zł za co to jest który to jest abonament,domyślam się że 35 zł, a 14 zł jest za co, za dodatkowy pakiet gb ?

Z tego co ja zrozumiałem to jest abonament w wariancie 89,90zł a z rabatem 50% był by za 44,95zł. Natomiast jeśli chodzi o to 35 i 14 to chodzi o pakiet danych przy tym abonamencie jest 35GB a te 14GB to dostał jako bonus przy przedłużeniu umowy.

Ja natomiast mam pytanie do trus1991 czy to wszystko co napisałeś dostajesz jednocześnie czyli upust na abonament wraz z dodatkowym pakietem danych i zakupem tableta lub modemu w promocyjnej cynie, czy albo upust na abonament i dodatkowy transfer albo zakup tableta lub modemu?

Sam chce wziąć mobilny internet z orange i zastanawiałem się na Orange Free Net 89,90 w ofercie bez terminala w opcji na 2 lata bo wtedy dostaje się 35GB za 44,95 tylko szkoda że oferta bez terminala nie łączy się z Orange Open Combo bo wtedy można dostać dodatkowo rabat 10zł, ale jeśli takie warunki można dostać na przedłużenie umowy to chyba zrobie taki manewr że najpierw podpiszę umowę na 6 miesięcy w opcji 59,90 gdzie nawet można dostać modem za 5zł a po 3 miesiącach będę mógł przedłużyć umowę i powalczyć o warunki o jakich wspomniał trus1991

tylko pojawia się pytanie czy po 3 miesiącach czyli po połowie umowy będą chcieli dać ten 50% upust czy np będziesz musiał poczekać do miesiąca przed końcem umowy,no i czy nie trzeba będzie składać wypowiedzenia żeby dostać takie warunki

frodo7777 
Nowicjusz

Wysłany: 2013-10-06, 21:24   

11 lat w orange, złożyłem wypowiedzenie, umowy konczy sie w marcu. oto co mi zaproponowali:
abonament 56zł po rabacie 20%
1000 minut do wszystkich orange za darmo smsy i rozmowy, 1gb internetu, jeden numer spoza sieci, xperia L - 49zł rabat 100zł

czy można coś ugrać więcej? Ogólnie jestem za przeniesieniem numeru do Play'a ale zasięg orange mi wystarcza. Może ktoś może zaproponować coś lepszego?

PiotrP.s-c 
Nowicjusz

Wysłany: 2013-10-07, 19:55   

kolega powyzej napisal ze konczy mu sie umowa w marcu ,mnie tak samo ,dokladnie 20marca ,czy moge juz wyslac wypowiedzenie ,w koncu pozostalo mi jeszcze jakies 165dni ,nie za wczesnie ?

munio 
Cichy Czytelnik

Wysłany: 2013-10-10, 20:50   

Czy podczas przedłużania umowy dla firm udało się komuś dostać w atrakcyjnej cenie abonament bez limitów do wszystkich wraz z sms/mms i netem? Dokładnie chodzi mi o abonament Firma bez ograniczeń 79 netto bez telefonu. Dzisiaj jest to bardzo wysoka cena. Przykładowo Tmobile od niedawna ma nowe taryfy biznesowe i podobny abonament pro firma fri M za 49 zl netto. A w Playu jest Formuła 4.0 unlimited z netem za 39zl netto. Czy Orange może zafundować coś podobnego cenowo (rabat?) dla przedłużających umowę? A może Orange wprowadzi odpowiedź na nowe taryfy konkurencji?

BW06 
Nowicjusz

Model telefonu: Samsung Galaxy i5800 -> SE X10 mini pro -> Samsung Gio -> Samsung S II
Sieć: T-mobile -> Orange
Wysłany: 2013-10-10, 21:17   

witam,wiem ze to raczej nie ten temat ale tu chyba najszybciej dostane odpowiedz. czy moze mi ktos podac link do cenniku telefonow w orange poza promocja?

pumba 

Model telefonu: SONY XPERIA SP
Sieć: orange postpaid 11.2001 - 11.2003 idea 10.2003 - 10.2005 era 08.2005 - ... orange
Wysłany: 2013-10-10, 21:42   

cennik niepromocyjny produktów

BW06 
Nowicjusz

Model telefonu: Samsung Galaxy i5800 -> SE X10 mini pro -> Samsung Gio -> Samsung S II
Sieć: T-mobile -> Orange
Wysłany: 2013-10-10, 21:48   

pumba napisał/a:
cennik niepromocyjny produktów

dzieki.chociaz akurat nie ma samsunga s II ktorego chce kupic po wywalczeniu odszkodowania za uszkodzenie S II.

ciekawy 

Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2013-10-10, 23:21   

PiotrP.s-c napisał/a:
kolega powyzej napisal ze konczy mu sie umowa w marcu ,mnie tak samo ,dokladnie 20marca ,czy moge juz wyslac wypowiedzenie ,w koncu pozostalo mi jeszcze jakies 165dni ,nie za wczesnie ?

jak napiszesz że wypowiadasz umowe wtedy kiedy się kończy to wypowiedzenie możesz już wysłać,odłączą cię na końcu umowy
ale
gdybyś chciał przenieść numer to nie musisz wypowiadać umowy w Orange,wystarczy że pójdziesz do salonu sieci DO której chcesz przenieść numer i tam zaznaczysz że numer ma być przeniesiony z końcem umowy i się przeniesie czy to na karte czy na abonament,
wypowiedzenie możesz napisać jeśli chcesz zostać w Orange i przejść na karte

paku2005 
Cichy Czytelnik

Model telefonu: Nexus 4, SGS2
Sieć: Orange
Wysłany: 2013-10-11, 00:30   

Witam

Oferta na przedluzenie umowy bez telefonu:

Abonament 44.90zl, 900 minut do wszystkich sieci, nielimitowane rozmowy i smsy do orange, 1 numer za darmo poza siecia, dobra oferta, czy jednak mozna wynegocjowac cos lepszego? Czy lepiej wziasc cos z telefonem? Obecna taryfa Pelikan za 60zl miesiecznie, 150 minut do wszystkich, duzo smsow do orange (chyba 4000?), i rozmowy do orange (tez nie pamietam ile). Prawie 2 lata, rachunki czasami przekraczane o kilkanascie zlotych. Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.

rolek 
Nowicjusz

Wysłany: 2013-10-11, 10:25   Zaproponowane warunki

Witam, dwa dni temu zaproponowali mi takie warunki:

Smart Plan Halo 79 zł i obniżka 20% więc 63 zł na miesiąc.
Umowa na 30 miesięcy (tutaj mi nie odpowiada bo max chce na 24 miesięcy)

Telefony: Sony T za 159 zł (jakaś marna obniżka bo na necie jest za 199 zł)

Ktoś miał mi oddzwonić gdy się zastanowię. Przez przypadek wczoraj odrzuciłem rozmowę i do dziś nikt nie zadzwonił.

Widzę że dziś są nowe ceny Xperii SP i chyba ona będzie lepsza niż Xperia T ?

I czy dalej są te dodatkowe bonusy dla stałych klientów w postaci dodatkowych minut?

pavio 
Nowicjusz

Wysłany: 2013-10-11, 16:48   

CZy w tej chwili dostępne są jakieś kody rabatowe na abonament? S3 jest w niezłej cenie ale 89 miesięcznie to ciut za duzo.

zielon2301 
Nowicjusz

Model telefonu: Lumia 920
Sieć: orange
Wysłany: 2013-10-11, 17:31   

Tak istnieją jeszcze kody

pavio 
Nowicjusz

Wysłany: 2013-10-11, 18:52   

zielon2301 napisał/a:
Tak istnieją jeszcze kody
Obrazek

A dotyczą też przedłużania umowy?
Jak je można zdobyc???

bialy_y 
Obserwator

Wysłany: 2013-10-11, 18:57   

U mnie pojawia się rabat 400zł na telefon i 100% rabat na abonament na 3 miesiące...

Odpowiedz do tematu