DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 47 z 675
  • 1
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 675

 #664111  autor: Turim
 25 wrz 2013, 19:47
Pumba - okresy się sumują. Też mam do 29 listopada. Przedłużyłem dziś, co oznacza, że jeśli za dwa lata nie przedłużę we wrześniu, to za dwa miesiące zapłacę pełną kwotę.

Wiem, że Play jest lepszy, ale się uparłem na SGN2...

Moja historia ma ciąg dalszy. W poniedziałek zadzwoniła Pani z BOKu informując mnie, że nie skorzystałem jeszcze z możliwości przedłużenia umowy. Zapytałem co może mi dać, powiedziała, że przy 129,9 mam SGN2 za 749 zł. Powiedziałem, że przechodzę na kartę, bo bardziej mi się to opłaca. Liczyłem, że coś zaproponuje, ale powiedziała, że dziękuje i do widzenia.

Jak napisałem na początku jednak przedłużyłem umowę, bo mi się z rabatem 30% niestety kalkulowało.

 #664323  autor: rns
 26 wrz 2013, 17:02
Czy ktoś posiada zniżkę na telefon i jest skłonny oddać/sprzedać? Jestem na etapie realizacji oferty. Gdyby ktoś zainteresowany się znalazł prosze o kontakt mailowy:

xxxxxxxxxx

Dzięki!
Ostatnio zmieniony 26 wrz 2013, 18:52 przez rns, łącznie zmieniany 1 raz.

 #664332  autor: okti51
 26 wrz 2013, 17:29
A ja mam takie pytanie. Ile w Orange trwa średnio wykonanie zlecenia? Tzn. w niedzielę przedłużyłem przez internet umowę (z kuponem 30%) i nadal mam status: Zamówienie zostało skompletowane i przekazane do weryfikacji.
Po jakim czasie najczęściej wysyłają umowę?
Czy przy przedłużeniu też mogę robić jakieś problemy ze względu 30% jak to czasami bywa przy podpisywaniu nowej umowy?
Dodam jeszcze, że jak rok , czy dwa lata temu przedłużałem to odbywało się to chyba szybciej

 #664352  autor: pavio
 26 wrz 2013, 19:18
okti51 pisze:A ja mam takie pytanie. Ile w Orange trwa średnio wykonanie zlecenia? Tzn. w niedzielę przedłużyłem przez internet umowę (z kuponem 30%) i nadal mam status: Zamówienie zostało skompletowane i przekazane do weryfikacji.
Po jakim czasie najczęściej wysyłają umowę?
Czy przy przedłużeniu też mogę robić jakieś problemy ze względu 30% jak to czasami bywa przy podpisywaniu nowej umowy?
Dodam jeszcze, że jak rok , czy dwa lata temu przedłużałem to odbywało się to chyba szybciej
A masz rachunek zaplacony? Ja tak kiedys mialem że mimo zaplaconego nie byl jeszcze przez pare dni zaksięgowany i tez czekalem bardzo dlugo.

 #664356  autor: okti51
 26 wrz 2013, 19:51
Sprawdziłem teraz na swoim koncie na orange.pl i pisze, że zaksięgowano 19, czyli jeszcze przed złożeniem zamówienia.

 #664438  autor: pavio
 27 wrz 2013, 11:52
Poisiadam 1 kod obnizajacy abo na 24 miesiace 30% dla nowych i przedłuzających umowe.:)

 #664483  autor: baryla1969
 27 wrz 2013, 13:18
okti51 pisze:A ja mam takie pytanie. Ile w Orange trwa średnio wykonanie zlecenia? Tzn. w niedzielę przedłużyłem przez internet umowę (z kuponem 30%) i nadal mam status: Zamówienie zostało skompletowane i przekazane do weryfikacji.
Po jakim czasie najczęściej wysyłają umowę?
Czy przy przedłużeniu też mogę robić jakieś problemy ze względu 30% jak to czasami bywa przy podpisywaniu nowej umowy?
Dodam jeszcze, że jak rok , czy dwa lata temu przedłużałem to odbywało się to chyba szybciej
Nie czekaj tylko zadzwoń fo BOK bo zożenie zamówienia wcale nie oznacza, że zostało ono przyjęte. Mialem podobnie pisałem kilkadziesiat postów wyżej o tym. W skórcie mimo, że zamówienie złożone i przyjęte do realizacji to tylko w sklepie orange, a w BOK było, że żadnego zmaówienia nie składałem. Po miesięcznej wojnie z nimi dostałem to co chciałem dopiero. Tak więc rada - dzwoń i się upewnij, że zamówienie w ogóle jest w ich systemie.

 #664546  autor: tomus261
 27 wrz 2013, 16:23
Szybka oferta dla konsultantów itp.

Potrzebuję przenieść nr z karty na abonament. Posiadam kod rabatowy na abonament.
Niestety w e-sklepie nie ma Alcatela Idola, którego chce nabyć a jest dostępny w innych kanałach z tego co się dowiedziałem od konsultantki z którą rozmawiałem. Lecz Pani, która chciała migrować mój nr nie ma możliwości dodania rabatu na abonament.


Jest ktoś w stanie pomóc??

B

 #664568  autor: pomaranczowy
 27 wrz 2013, 17:39
tomus261 pisze:Szybka oferta dla konsultantów itp.

Potrzebuję przenieść nr z karty na abonament. Posiadam kod rabatowy na abonament.
Niestety w e-sklepie nie ma Alcatela Idola, którego chce nabyć a jest dostępny w innych kanałach z tego co się dowiedziałem od konsultantki z którą rozmawiałem. Lecz Pani, która chciała migrować mój nr nie ma możliwości dodania rabatu na abonament.


Jest ktoś w stanie pomóc??
Muszę Cię zmartwić. Tylko przez e-sklep możesz wykorzystać ten kod. Nie da się go wykorzystać w salonie, ani w telesales - technicznie się nie da. Jedynym wyjściem jest aktywacja rabatu, a następnie ewentualna reklamacja.

 #664640  autor: tomus261
 27 wrz 2013, 22:18
Poszło fajnie , przez bardzo miłego Pana z BOK, który załatwia ze mną inną sprawę.
Akurat gdy byłem pod salonem Orange zadzwonił i udało się wsio ładnie załatwić .
Syn super zadowolony i ja również. Powoli odzyskuję wiarę w tą sieć. Przez ok 14 lat nigdy nie miałem problemu, dopiero w tym roku coś się zaczęło psuć. Tzn jeżeli chodzi o obsługę .

B

 #664659  autor: Matsss
 28 wrz 2013, 01:30
Jeśli na stronie nie ma jakiegoś telefonu, a jest on w cenniku orange, to czy jest możliwość dostania go poprzez przedłużanie telefoniczne umowy? Mianowicie chodzi mi o htc one x.

 #664677  autor: MarekAG
 28 wrz 2013, 10:14
Jeśli nie ma na stronie to nie ma. Jedyna opcja to chodzenie po salonach i pytanie, może mają jeszcze jakieś pojedyncze sztuki. Ale szansa niewielka.

 #664679  autor: tomus261
 28 wrz 2013, 11:13
Jest jeszcze kanał sprzedaży inny i dzwonia z nr 519....... dalej nie pamiętam. Oni posiadają nieraz większą bazę telefonów, lecz nie naliczaja rabatów z kodów i nie są w stanie dać swoich. Ceny maja jak w e-sklepie.
Miałem wczoraj takie właśnie zajście, ale że syn zmienił telefon to wykasowało listę połączeń.

B

 #664694  autor: Matsss
 28 wrz 2013, 12:30
To kiepsko niestety, jeśli miałbym zostać w orange to w grę wchodzi tylko rabat na abonament. No nic, dzięki za rozjaśnienie sytuacji.

 #664713  autor: tomus261
 28 wrz 2013, 13:50
Możesz jeszcze zaryzykować i iść do salonu i pogadać z Panią/Panem aby połączyli Cię z DUK i wtedy jest szansa że dostaniesz ten telefon i rabat na abonament.
Są różne kanały sprzedażowe więc trzeba próbować wszystkiego.

B

 #664822  autor: Matsss
 29 wrz 2013, 01:09
Tylko, że w e-sklepie ten telefon jest rzekomo (wg. ostatniego cennika) za 509 zł, więc musiałbym go dostać poprzez DUK, żeby zapłacić 309 zł (tyle jeszcze mogę za niego dać), no i liczę na abonament -30%, bo innej opcji nie rozważam. Czemu mam dostać gorszą zniżkę niż nowi klienci (kody rabatowe) pomimo długiego stażu? Więc jeśli takiej opcji nie otrzymam to będzie trzeba poprzenosić oba numery do innego operatora niestety.

 #665057  autor: pavio
 30 wrz 2013, 14:49
Aktaulny do dzisiaj kod na znizke 30% . Pozdrawiam

Witaj,
przesłaliśmy Tobie kupon obniżający abonament na 24 miesiące, który jeszcze nie został wykorzystany.
Wpisz swój numer kuponu:
2561047201755772
na stronie www.orange.pl/kupon, aby otrzymać zniżkę na abonament w Orange.
Oferta jest ważna tylko do 30 września 2013!

 #665148  autor: pumba
 30 wrz 2013, 22:31
Jak już wcześniej pisałem miałem możliwość przedłużenia umowy przez internet na następujących warunkach:
- Abonament Smart Plan Multi 89,90
- Rabat na abonament 30% na 24 miesięcy. - korzystając z kodu z internetu do 30 września
- Nielimitowane SMSy przez 3 miesiące.
- Nielimitowane Rozmowy w Sieci na zawsze
- e-bonus 30 minut przez 12 miesięcy
- 50% więcej minut do wszystkich przez 24 miesiące
- Bez limitu z wybranym numerem 100% rabatu przez 24 miesięcy
- telefon Sony XPERIA SP za 89zł - korzystając z promocji "Szalone dni"

Wstrzymałem się z decyzją, ponieważ do końca obecnej umowy mam jeszcze 2 pełne okresy rozliczeniowe w których dostaje z poprzedniego przedłużenia umowy 100% więcej kwoty abonamentu, bo aktualnie korzystam z taryfy Orange Abonament z pakietem złotówek i w stosunku do ostatnich 2 miesięcy nowej umowy gdzie nie miał już żadnych bonusów czy rabatów straciłbym 110zł licząc samą opłatę abonamentową, chociaż nie wiem czy za miesiąc - półtorej będę mógł skorzystać z porównywalnej oferty i tu moje pytanie czy poprzez DUK jest możliwe uzyskanie poniższej oferty:
- abonament Smart Plan Multi 89,90 na 24 miesiące
- rabat na abonament 30% na 24 miesięcy
- nielimitowane Rozmowy w Sieci na zawsze - ale to chyba już ten abonament ma w sobie?
- rabat 200zł lub 100zł na telefon Sony XPERIA SP którego cena wyjściowa w salonie to 249zł

mile widziane ale niekoniecznie:
- Nielimitowane SMSy do wszystkich lub przynajmniej w orange
nie interesuje mnie żadne 40% czy 50% albo nawet 100% więcej minut do wszystkich bo te 700 wymienne na SMSy z abonamentu powinno mi wystarczyć.

Jeszcze jedno pytanie czy obecne rabaty na telefon 100, 200 lub 400zł są to rabaty netto czy brutto bo jak ostatnim razem przedłużałem umowe to dostałem rabat 400zł neeto czyli 492zł brutto

 #665186  autor: ciekawy
 01 paź 2013, 09:52
tu o telefonach, rozmowy, sms-y, net

jak czytam ten temat o przedłużaniu umowy w Orange jak konsultanci którzy przedłużają umowy chcą was zrobić w bambuko to się tylko nasuwa pytanie - dlaczego jeszcze chcecie być w tej sieci skoro tak was traktują ? poza Orange są jeszcze trzy sieci do wyboru, ja jestem szczęśliwy, że nie jestem w Orange, a te opinie jak motają konsultanci z tymi warunkami w których łatwo się można pogubić tylko potwierdzają słuszność mojego wyboru czyli Orange mówię nie, a dawać stałym klientom 20% rabatu kiedy nowi mają 30% to dla mnie jakieś nieporozumienie, tak samo jak inne warunki, to jasne, że stali klienci powinni mieć lepsze warunki, no ale jeśli Orange uznaje, że woli dać lepsze warunki klientowi z ulicy niż stałemu klientowi to po co na siłę w tej sieci zostawać ?

tu mobilny net

a poza tym skoro piszecie o przedłużeniach umów to jeśli macie mobilny net w Orange to napiszcie jakie macie warunki na przedłużenie umowy ? np jest dla nowych klientów oferta tylko sim ze zniżką 50% z umową na 24 miesiące - możecie coś lepszego mieć na przedłużenie umowy czy nie ? pytam bo to mnie interesuje czy Orange może dać jeszcze lepszą ofertę od tej ze zniąką 50% w opcji tylko sim, jak coś wiecie to piszcie

 #665189  autor: M a r c i n
 01 paź 2013, 09:59
Przecież jest jasne, że na początku firma chce wyciągnąć od klienta jak najwięcej i nie ważne jaka to sieć, trzeba negocjować z głową i na pewno będzie dobrze :)

Obrazek
  • Strona 47 z 675
  • 1
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 675
  • 1
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 675