DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #655036  autor: magnum
 15 sie 2013, 11:59
Witam.
Rodzinka mi wyjechała do USA więc szukam możliwie najtańszych ofert z połączeniami z Polski do USA oraz z USA do Polski. Najtaniej wychodzi Skype/VoIP ale niestety nie mam dostępu do komputera w ciągu dnia, stad też muszą to być połączenia z komórki na komórkę (ew. stacjonarny).
Kupiłem prepaid Lycamobile jednak oferta z połączeniami do USA za 0zł przez 14min jest ważna do dzisiaj.
Czy moglibyście coś polecić? Czy lepiej dzwonić na polski numer do USA czy kupić tam kartę i dzwonić na zagraniczny numer?

 #655043  autor: goral2099
 15 sie 2013, 12:21
Ta oferta Lycamobile to nie 14min tylko nieograniczone darmowe do USA do własnej sieci. Jeśli nie masz smartfona na którym mógłbyś używać skype/voip to zostaje właśnie lyca (19gr/min do USA poza sieć), klucz (20gr/min do USA) i T z pakietem nielimitowanych wewnątrz-sieciowych na cały świat(w tym do USA) za 49PLN w ofercie abonamentowej(zaraz po rebrandingu był ten pakiet dostępny też w ofercie na kartę ale szybko znikął). Nic innego mi do głowy nie przychodzi.

[ Dodano: 2013-08-15, 14:29 ]
Jeżeli masz np numery polskich sieci i nielimitowane między nimi to gdy jeden z tych nr jest za granicą a ty z PL dzwonisz na niego to ty dodatkowo nie płacisz, płaci tylko osoba korzystająca za granicą za odebrane połączenie( tak to działa w Play u innych chyba też). Jeżeli dzwonisz na zagraniczny nr z innej sieci to ty ponosisz koszta. Najlepiej gdyby osoba za granicą miał tamtejszy nr Lycamobile albo T- mobile. Wtedy ty dzwonisz z tutejszego nr odpowiedniej sieci i wychodzi najtaniej. :)

 #655195  autor: magnum
 15 sie 2013, 20:27
Dziękuję za odpowiedź.
Faktycznie teraz jest bez limitu w Lycamobile. Jeszcze wczoraj jestem pewien że było 14 minut za darmo, później 19gr. Ale niestety sprawdziłem moją kartę lyca i nie mogę wykonywać żadnych połączeń wychodzących, mam komunikat "this phone number is not authorized in our network", połączenia przychodzące działają - zarejestrowałem numer online ale nic nie pomogło, więc zgłosiłem to w biurze obsługi jednak trzeba czekać 48h. Także międzyczasie jakoś inaczej muszę sobie poradzić. Mam smartphona, zainstalowałem skype i doładowałem konto, z tym że za 3 połączenia 5 sekundowe zabrało mi 5zł. Dzisiaj dziewczyna kupi amerykańską sim kartę więc powinno być dużo taniej. Problem tylko w tym że rozmowy przez skype są złej jakości, osoba po drugiej stronie mnie bardzo źle słyszy, mi natomiast co chwilę przerywa.

 #655203  autor: goral2099
 15 sie 2013, 20:41
Kup nową Lyce i dziewczyna niech kupi tamtejszą albo jej i sobie zamów na stronce i macie taniutko.

 #655206  autor: magnum
 15 sie 2013, 20:46
Kupiłbym nową ale na tej mam jeszcze kilkadziesiąt złotych ;p
Dziewczyna właśnie jedzie do sklepu kupić Lyca. Orientujecie się może czy jest tam ogólnie dostępna?

 #656719  autor: Klucz_Kluczski
 22 sie 2013, 12:51
Obrazek

From 1st OCTOBER 7 GROSZY ALL U.S.A.

(Canada as well)

 #657838  autor: magnum
 28 sie 2013, 11:00
Niestety dość drogo wychodzi ten lycamobile w stanach, oprócz minimalnej stawki 16$ które trzeba doładowywać trzeba doliczyć jeszcze 10$ na tanie połączenia z polską (które i tak nie są darmowe, nawet do lycamocile). Także chyba lepiej znaleźć coś lokalnego lub po prostu dzwonić z "telegrosika".

 #658011  autor: buba1234
 28 sie 2013, 21:09
Spróbuj doładować ta Lyce moze.

Zainstalujcie program Viber to cos jak Skype tylko za darmo i lepsze, mozesz korzystac z wifi domowego, albo z pakietu 3G operatora komorkowego. Minuta zuzywa wam obojgu około 0,6MB. Upewnij sie ze masz w telefonie wlaczone wifi badz 3G[wcdma].

________________________________
 #658143  autor: galtom
 29 sie 2013, 15:06
magnum pisze:Witam.
Rodzinka mi wyjechała do USA więc szukam możliwie najtańszych ofert z połączeniami z Polski do USA oraz z USA do Polski. [...] stad też muszą to być połączenia z komórki na komórkę (ew. stacjonarny).
O ile sie nie myle w Netii jest opcja Non Stop Swiat (mam taka ale dzwonie do UK), gdzie sa nielimitowane polaczenie na telefony stacjonarne za granica. O ile dobrze pamietam USA sa na liscie panst do ktorych mozna dzwonic w ryczałcie bez ograniczeń.

Pozdrawiam,
Galtom
 #659806  autor: manyaky
 05 wrz 2013, 13:31
galtom pisze:O ile sie nie myle w Netii jest opcja Non Stop Swiat (mam taka ale dzwonie do UK), gdzie sa nielimitowane polaczenie na telefony stacjonarne za granica. O ile dobrze pamietam USA sa na liscie panst do ktorych mozna dzwonic w ryczałcie bez ograniczeń.
Jest opcja nolimit i, jak w Orange, upoważnia do nielimitowanych rozmów na stacjonarne i komórki. Koszt koło 60zł.

 #659814  autor: Maniek99
 05 wrz 2013, 14:00
Oficjalnie niema już NonStop Świat, choć może jako przedłużenie daje się wytargować.
Jednak to nie opłacalne bo TP za 49zł ma lepszą ofertę (sam NonStop Świat kosztował z 70zł).

A znowu NoLimit w Netii dostępny jest tylko na Cu/LLU.

 #659815  autor: galtom
 05 wrz 2013, 14:01
Non stop swiat to + 10 zl do zwyklej oferty non sto - czyli zamiast 49 zl - 59.
I to jest jako dodatkowa usluga stad jej nie wiadc jako osobnego planu.

Pozdrawiam,
Galtom

 #659817  autor: Maniek99
 05 wrz 2013, 14:05
@galtom
No w pakiecie tyle kosztowało (w TP odpowiednik kosztuje 49zł bez pakietu i komórki po 20gr - w netii 50gr).
Jako dodatkowej też jej już nie widać, jest tylko 30min, 200min i nolimit.

 #669214  autor: scoorpioo
 20 paź 2013, 21:44
W Net4Call można tanio dzwonić do USA i innych krajów świata ze swojego telefonu komórkowego lub poprzez VOIP.

pozdrawiam

 #669251  autor: galtom
 21 paź 2013, 06:49
@Maniek sprawdzalem - ten nowy No Limit to chyba jest stary non stop swiat, czyli maksymalny pakiet.

Pozdrawiam,
Galtom

 #669258  autor: lluukk
 21 paź 2013, 09:04
nonoh.net - za doładowanie 10 Euro masz chyba 120 dni darmowych rozmów z USA ( te 10 E zostaje na inne...) w USA osoba musi tylko odbierać ;)
Ty dzwonisz przez polski - warszawski numer dostępowy (więc bez problemu i bardzo tanio w jakimś pakiecie)

lluukk

 #669291  autor: Kempi
 21 paź 2013, 11:58
Kupujesz lokalny sim pre-paid (T-Mobile, simple mobile, H2O, ATT) maja plany no limit I dzienne no limit. Minutowe plany sie nie oplacaja, bo w USA tak samo traktuje sie polaczenia wychodzace jak I przychodzace (SMSy tez).

Nastepnie aktywujesz:
http://www.polskinumer.pl/

I za $20 na 6 miesiecy masz polski numer z przekierowaniem darmowym na numer w USA. Za $30 na rok.

Taniej sie nie da poza Viberem z komorki, lub VOIP po 3G.
Plan GSM no limit z danymi w USA to od okolo $50 miesiecznie, lub $2-$3/za dobę.

Poza aglomeracjami czesto 3G spada do GPRS niestety.

W razie jakichkolwiek pytan dawaj na priva :)

 #670603  autor: german
 27 paź 2013, 01:10
Magicjack PLUS.

[ Dodano: 2013-10-27, 01:11 ]
Z Polski do USA - Klucz mobile. Jeżeli chodzie o stacjonarny - lepiej jak pisałem.

 #670614  autor: scoorpioo
 27 paź 2013, 09:00
Możesz rozmawiać całkowicie za darmo bez żadnych ograniczeń zakładasz konto w Net4Call otwierasz dwa konta VOIP przypisujesz do nich sobie numery telefonu 1zł/miesiąc i rozmawiasz totalnie za darmo bez żadnych ograniczeń. Do tego na komórki masz bardzo tanio.
Jeżeli polecisz swoim znajomym Net4Call aby założyli sobie konto już nigdy nie będziecie płacić za rozmowy czy to w Polsce, USA czy innym Państwie, zaznaczę przy tanich rozmowach wychodzących.

Jeżeli w danym czasie nie masz dostępu do internetu możesz dzwonić na numer dostępowy, jest kilka numerów więc sam wybierzesz z którego województwa. Jeżeli chcesz z innego to napisz do nich i od razu dodają.

Połączone serwisy Calling Card i VOIP naprawdę użyteczna opcja a przede wszystkim niezawodna bo zawsze możesz tanio rozmawiać.

Pozdrawiam

Najlepsze i najatrakcyjniejsze ceny za połączenia międzynarodowe www.net4call.pl

Testuj za darmo wystarczy twój adres email.
Połączenia w sieci za darmo!!!!!