DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #656099  autor: ketchup202
 19 sie 2013, 13:28
Witam!
Za tydzień kończy mi się umowa z Orange. Nie przedłużam jej ponieważ mam problemy z YouTube, a poza tym cena jest zbyt duża. Chciałbym się dowiedzieć jakiego dostawcę wybrać. Na mojej linii (TP) maksymalna prędkość to 2MB, dlatego wolałbym mniej znanego dostawcę który proponuje prędkość właśnie do 2MB , tak żebym nie musiał przepłacać. Niestety Netia 4MB u mnie nie pójdzie, gdyż zakładają to tylko na swoich liniach. Myślałem nad Multimo co myślcie o tym dostawcy, a może proponujecie coś innego?

 #656138  autor: marcinkoleksl
 19 sie 2013, 17:18
osobiście mam multimo już chyba 6 rok leci i nie ma problemów, co nie znaczy, ze w twojej lokalizacji nie będzie. tylko nie bierz oferty z tabletem ;) strasznie jest naciągana.... reszta ok.

 #656249  autor: galtom
 20 sie 2013, 07:36
Od 2008 r. Netia. Jak dotad nie dali mi powodu do zmiany operatora. Ceny OK, czasem drobne kolopoty z BOK (jak wszędzie) ale ogolnie duzy PLUS!

Pozdrawiam,
Galtom

 #656327  autor: KR2615
 20 sie 2013, 15:23
Poszukaj jakiegos lokalnego dostawce:
http://inetgroup.pl/indywidualni/
Skoro masz slaba lnie to ani Netia ani Multimo cudow nie zdziala.

 #656428  autor: ketchup202
 20 sie 2013, 22:03
Netia zadziała na 2MB bo rozmawiałem z nimi. Problem z tym że musiałbym wtedy płacić 50zł jak za 10MB. Dlatego szukam jakiej alternatywy która zaproponuje mi prędkość 2MB w dobrej cenie :D