DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #655018  autor: mantra
 15 sie 2013, 10:36
Witam. Może ktoś z Was przedłużał ostatnio umowę z multimedia ?

http://www.multimedia.pl/

Chodzi o następującą kwestie :

obecnie osoba zainteresowana przedłużeniem umowy posiada pakiet coś w stylu :

30 mb + PAKIET SuperBox (nie wiem czy dokładnie ten pakiet - ale mniej więcej ilość i zawartość kanałów TV się zgadza) i płaci za to 89 pln - umowa jeszcze podpisana z "Steam Comunication" - obecnie zaproponowano praktycznie ten sam pakiet ale w cenie 99 pln.

Zastanawiam się czy w/w firma w ogóle posiada coś w stylu "działu utrzymania klienta" gdzie można "coś wynegocjować".

Jeśli chodzi o samo zapotrzebowanie względem oferty :

- internet 30 mb to naprawdę wystarczająca opcja
- pakiet HD nie jest niezbędny (z racji urządzenia - 24 cale / hd rdy - podobno :P)
- pakiet kanałów który jest zawarty w/w jest wystarczający - nie ukrywam że fajnie by było jakieś HBO czy coś w rozsądnej cenie - ale to jako "wisienka na torcie"
- 1 TV
- nagrywarka jest zbędna

---

z góry dziękuje za wszelkiego rodzaju rady :)

 #655316  autor: horas
 16 sie 2013, 11:23
hej,
moim skromnym zdaniem MM nie ma DUK/SUK czy jak tam zwał :)
przedłużyć umowę najlepiej można u ichniego PH lub w punkcie obsługi klienta a w ostateczności w call center 24 42 44 244

w pakiecie SuperBOX możesz sam wybrać które opcje Cię interesują, golas jest w cenie 59,00 PLN/miesiąc

dzwoń i negocjuj ;)

 #655606  autor: mantra
 17 sie 2013, 11:03
No nic, okazało się ze Grupa Multimedia jest w trakcie reorganizacji - i jako Multimedia Południe - nie maja za dużo do zaoferowania - wiec pakiet Internet + TV (okazało się, że było 10 MB a nie 30 MB) 12 MB + SuperBOX za 89 PLN na 12 miesięcy z możliwością negocjacji pakietu TV gdy się dogadają z NC +.

Niestety Multimedia jako jedyny "poważny" operator świadczy usługi w tej lokalizacji - bo ani Orange w technologi IPTV (a montaż SAT odpada) ani też UPC, nie są zainteresowani jednym z największych osiedli w mieście :)

Horas za 59 pln jest - ale jedynie opcja TV - a tu chodziło o pakiet z Internetem :) lecz wydaje mi się, że z racji spuścizny po SC ten pakiet - jako pojedyncza usługa byłby dostępny za 49 pln - ale nie ma potwierdzonych wiadomości na ten temat :)

No i na chwile obecna Multimedia nie ma czegoś takiego jak DUK / SUK - co więcej podpisanie umowy związane jest z e-faktura (minusem - przynajmniej dla mnie - jest to że nie ma możliwości przesyłania e-faktury na adres mailowy - lecz dostępna jest jedynie z poziomu e-bok'u MM) lub 4 pln za papierową co miesiąc oraz obligatoryjny pakiet "multi saver" czy jakoś tak - ochrona antywirusowa - pierwsze 2 miesiące 1 pln - później 8 pln miesięcznie z licencją 2 stanowiskową - z możliwością rezygnacji z w/w usługi bez żadnych dodatkowych "kosztów".

 #655703  autor: Karlos20
 17 sie 2013, 18:03
mantra,
Multisaver można wyłączyć po aktywacji internetu w MM :) Opłata to tylko 1 zł i nic więcej!
W mojej lokalizacji oferta jest nieco inna i nie ma przymusu posiadanie e-faktury, lecz dzięki niej, jest o 4 zł tańszy abonament.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #656215  autor: Kaczy
 19 sie 2013, 23:11
Ja rok temu przedłużałem umowę przez pracownika MM w domu. Oni mają dość dobre oferty - na pewno lepsze niż te przez telefoniczny BOK.
MM rządzi się swoimi prawami. Wiele promocji dostępnych jest lokalnie - w obrębie kilku miast. Pamiętam jak na początku przygód z nimi nie przypasowała mi oferta i dostałem promocję dla miasta Kalisz (mieszkam w Szczecinie) :)

...::: Made for loneliness :::...
 #856149  autor: Ruben
 14 mar 2016, 10:29
Czy posiada ktoś wiedzę odnośnie obecnych ofert przedłużeniowych w Multimedia?
 #857047  autor: robriot77
 18 mar 2016, 23:49
wlasnie konczy mi sie umwa u nich.
obecnie mam 30Mb/s + tv super box umowa 12m i place 75zl
ten sam pakiet chca mi teraz wcisnac za 85 czy 89zl haha

wiec chyba komentarz zbedny ;)

wypowiedzenie na tv to 3 miesiace? wie ktos moze
trzeba zlozyc wypowiedzenie i zobaczymy co zaproponuja