DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #628338  autor: jurak
 21 kwie 2013, 21:30
Witam.
Chciałem dzisiaj aktywować usługę "Blokada premium" w Play24. Niestety jest z tym problem, gdyż system pokazuje "Nie możesz włączyć usługi Blokada Premium ponieważ masz włączoną usługę Blokada prezentacji numeru"
Prezentację numeru mam domyślnie włączoną.
Natomiast mam aktywną usługę "Blokada połączeń z numerów zastrzeżonych" i obawiam się, że to przez to jest konflikt. Tylko co ma piernik do wiatraka?
Ktoś jest w stanie rozwikłać ten problem?

P.S. W sekcji "Blokady rodzajów usług Premium" wszystkie usługi są wyłączone. Także to się nie kłóci.

 #628340  autor: manyaky
 21 kwie 2013, 21:43
Nie mam akurat dostępu do telefonu, ale byłem w stanie wysłać kod potwierdzający przy włączaniu Blokady premium, a również mam włączoną opcję blokady połączeń z nr zastrzeżonych.

Zawsze możesz zgłoszenie napisać. :P

 #628345  autor: jurak
 21 kwie 2013, 22:02
Kod weryfikujący system wysłał. Na drugim ekranie jak kliknąłem ponownie "włącz" system wyrzucił ten komunikat. Póki co udało mi się włączyć oddzielnie blokady premium sms/mms/voice a spróbuje jeszcze się tym pobawić jutro. Najwyżej tak jak piszesz, pójdzie zgłoszenie.

 #628436  autor: karciarz310
 22 kwie 2013, 14:46
A masz w ustawieniach blokadę numeru?
 #628438  autor: solidburn
 22 kwie 2013, 14:56
jurak pisze:Witam.
Chciałem dzisiaj aktywować usługę "Blokada premium" w Play24. Niestety jest z tym problem, gdyż system pokazuje "Nie możesz włączyć usługi Blokada Premium ponieważ masz włączoną usługę Blokada prezentacji numeru"
Prezentację numeru mam domyślnie włączoną.
Natomiast mam aktywną usługę "Blokada połączeń z numerów zastrzeżonych" i obawiam się, że to przez to jest konflikt. Tylko co ma piernik do wiatraka?
Ktoś jest w stanie rozwikłać ten problem?

P.S. W sekcji "Blokady rodzajów usług Premium" wszystkie usługi są wyłączone. Także to się nie kłóci.
Nie możesz włączyć usługi Blokada Premium ponieważ masz włączoną usługę Blokada prezentacji numeru.

mam dokladnie ten sam problem na 3 numerach ale nie mam ZADNEJ blokady ustawionej w play24 zrobilem zgloszenie i czekam....

 #628596  autor: jurak
 22 kwie 2013, 21:05
solidburn: daj znać jak się sprawa zgłoszenia rozwinie. Na mój gust to pewnie mają jakiś bug systemowy.
Notki sms też nie umiałem z miesiąc temu wyłączyć - sypało mi komunikatem że usługa niedostępna. Przypomniało mi się 2 dni temu w sobotę, spróbowałem ponownie i zadziałało :)

 #628685  autor: solidburn
 23 kwie 2013, 10:18
Zniszczyli mnie jak zwykle odpowiedza ;) teraz musze wyslac zrzut ekranu na [email protected] bo sam napis nie wystarczy :) do tego dane firmy piny kody nipy ... ale jak chce to mi wlacza to sami do czasu az nie sprawdza problemu .. pilka w grze