Telekomunikacja jak na dłoni
  •  
  •  

FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Album      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Co zamiast Heyah?
Autor Wiadomość
Creator 
Ostrożny rozmówca

Model telefonu: Samsung Galaxy Mini 2
Sieć: Heyah Play VM
Wysłany: 2013-02-25, 11:52   

ja też już rozważam przeniesienie numeru do innej sieci
virgin wydaje się dobry, za niedługo może vectone się ruszy to by ciekawie było

Ruben 

Model telefonu: BlackBerry, Moto G, Nokia
Sieć: Plus, Play, T-Mobile
Wysłany: 2013-02-25, 12:29   

Vieslav, przy twoim profilu korzystania nie bój się tej płatnej ważności konta. Strach ma wielkie oczy ;) RWK wyłączysz sobie przez BOK do 19marca a później możesz zrobić to kodem a ważność na rok zostaje i możesz korzystać jeszcze przez jakiś czas. Jakieś odświerzenia ofert powinny się pojawić na wiosnę - tak myślę. Zobaczymy co zrobi mBank mobile w marcu. Uważam, że promocji raczej nie pogorszą a to byłaby dla Ciebie dobra oferta: 19gr./min., 10gr/SMS, 50MB co miesiąc gratis. Doładowanie 5 pln przedłuża o 60dni ważność konta.
Jeżeli nie chcesz pakietów, to wyboru dużego nie ma. Zmiana platformy bilingowej przy twojej aktywności na tym numerze nie powinna mieć większego znaczenia ;)

kamail86 
Stały bywalec

Sieć: Play
Wysłany: 2013-02-25, 14:31   

Również uważam że przy takich wydatkach na telefon i wymogu tanich połączeń przychodzących jedynym sensownym wyborem jest mBank mobile. Ewentualnie można jeszcze zaczekać na oficjalną ofertę Vectone Mobile. Ale na tego operatora nie wiadomo jak długo jeszcze będzie trzeba czekać ;)

andrzejgolota 
Ostrożny rozmówca

Model telefonu: Nokia 6500 slide/ SGS i9000
Sieć: Play, Orange
Wysłany: 2013-02-28, 01:58   

Cześć wszystkim to mój pierwszy post na tym forum. Mam nadzieję, że podpięcie się pod temat nie jest złamaniem tutejszej netykiety i że autor tematu nie ma nic przeciwko. Mój problem ogólnie rzecz biorąc jest podobny, tzn. też szukam alternatywy dla Heyah. Tyle, że mój profil korzystania z telefonu jest trochę inny. Już wyjaśniam o co chodzi. Do tej pory wraz z dziewczyną mieliśmy dosyć tani i fajny sposób na komunikowanie się ze sobą.

Ona - zamawiała sobie pakiet 1000 sms-ów do wszystkich, najpierw bodajże 9 zł, potem jakoś coś koło 4 PLN-ów. Miała dodatkowo rok ważności konta w standardzie. Czyli generalnie niskie koszta utrzymania (brak konieczności regularnego doładowania), przy fajnym pakiecie sms i roczną ważnością konta.

Ja Załatwiłem sobie numer z Heyah Mix (już spłacony) gdzie za 3 zł miesięcznie wykupowałem sobie promocję Wybrany Numer w Heyah. Tym wybranym numerem był rzecz jasna nr mojej dziewczyny, dzięki temu niewielkim kosztem miałem do niej nielimitowane rozmowy i sms.

Problem pojawił się niedawno w związku z tymi zmianami w Heyah. O ile dobrze zrozumiałem w tym przypadku gdyby moja dziewczyna chciała zachować obecny profil korzystania z telefonu (roczna ważność konta+pakiet sms do wszystkich+brak regularnych doładowań) to koszta zamiast niedawnych 4 zł wyglądałyby następująco - 9zł pakiet sms + 3zł ważność konta (chyba że coś źle zrozumiałem).

I teraz pytanko do Was. Czy znalazłby się dla nas jakiś fajny sposób (pre-paid) w dowolnej sieci, żeby utrzymać stosunkowo niskie koszta tak jak mieliśmy dotychczas? (Powiedzmy, żeby ona płaciła max 10 zł miesięcznie) Może jeszcze raz wyłuszczę to co najważniejsze.

Ona - pakiet (min 500) sms do wszystkich sieci (ważne żeby do wszystkich), roczna ważność konta przy braku konieczności regularnych, comiesięcznych doładowań

Ja - możliwość nielimitowanego (bądź też limitowanego ale sporego) pakietu) rozmów i smsów konkretnie do niej bądź też wewnątrz sieci w której się znajduje. Ważne żeby były to i rozmowy i sms do niej. Roczna ważność konta też by nie zawadziła.

Mam nadzieję, że jakoś bardzo tego nie zamotałem. Pewnie ciężko będzie coś znaleźć, no ale może będziecie mi w stanie jakoś doradzić? Z góry dzięki za pomoc.

Ruben 

Model telefonu: BlackBerry, Moto G, Nokia
Sieć: Plus, Play, T-Mobile
Wysłany: 2013-02-28, 07:47   

andrzejgolota, po wprowadzeniu opłaty za roczną ważność konta w heyah koszt u dziewczyny wyglądałby tak: 9 pln za pakiet SMS + 3 pln za RWK = 12 pln/m-c. U Ciebie: 9 pln za nielimitowane połączenia do heyah + 3 pln za RWK = 12 pln/m-c.

Przy Waszych wymaganiach proponuje:
Ona: Play na kartę z roczną ważnością konta i zakup pakietu nielimitowanych SMS do wszystkich za 10 pln/m-c (kod *111*265*1#). Poczytaj TUTAJ

Ty: Play na kartę 0gr za rozmowy i połączenia w Play w standardzie. Tutaj niestety trzeba wykonać doładowanie 50 pln co max. 100. Można zasilać innymi nominałami ale 50 wychodzi najkorzystniej w stosunku do ważności konta. Poczytaj TUTAJ

To są propozycje na dzisiaj ale niewykluczone, że na wiosnę pojawią się nowe oferty więc zaglądaj tutaj częściej ;)

Precelos 
Spamer ;)

Model telefonu: E51, HTC ONE V, E52
Sieć: 2xPlay, Plus
Wysłany: 2013-02-28, 10:09   

Calm7 napisał/a:
Undisc, ale do nich po ile się drynda..?
Poza tym - ten op jest, a drugiego dnia może go już nie być..

PO normalnej stawce, za tym opkiem stoi brebank wiec na pewno nie zlikwiduja tej marki ona ejst do prestizu i wartosci dodanej a nie do zarabiania na niej

motov3 
Zapalony dyskutant

Model telefonu: Nokia Lumia 620, Nokia E52, LG GT540/S310
Sieć: Plus GSM / Virgin Mobile
Wysłany: 2013-02-28, 20:32   

Chyba najlepsza cenowo propozycja juz padla. :-) Ja widze jeszcze nastepujace pakiety.

1. Virgin Mobile - oba startery po 2013 sms-ow do wykorzystania na start.
2. Po wykorzystaniu sms-ow z Virgin Mobile - przeniesienie numerow do Play. Wtedy kazde z was dostanie 60zl na wykorzystanie czyli po ponad 600 sms-ow. Wtedy warunki jak kolega wyzej napisal.

3. T-Mobile starter miedzy wami - niemniej tutaj tylko rozmowy.

To sa zawsze jakies alternatywy - niemniej bardziej proponuje poczytac w kategorii informacji, bo chyba najlepsza propozycje wskazal Ruben :-) :-) :P

Vieslav 

Model telefonu: LG Swift G & Nokia E52 & Motorola V3i
Sieć: Orange & Heyah & Play
Wysłany: 2013-02-28, 23:23   

Prawda jest taka, że po zmianach w Heyah najlepszym prepaidem jest obecnie Play. Ja nie mogę pozwolić sobie, żeby dzwoniący do mnie płacili jakieś chore stawki, ale wam to pewnie bez różnicy, więc zróbcie tak, jak napisał Ruben.

andrzejgolota 
Ostrożny rozmówca

Model telefonu: Nokia 6500 slide/ SGS i9000
Sieć: Play, Orange
Wysłany: 2013-03-06, 02:14   

Wielkie dzięki wszystkim za pomoc i sugestie. Przeoczyłem wcześniej fakt, że dziewczyna ma promocyjny starter Heyah, gdzie przyznawane jest dodatkowe 10 zł za doładowanie powyżej 20 zł. Dzięki temu ten realny koszt można nieco obniżyć przy lekkim kombinowaniu. Także póki co zostaniemy przy Heyah, może za kilka miesięcy pojawi się coś ciekawego.

wasylek 
Ostrożny rozmówca

Wysłany: 2013-03-06, 10:31   

andrzejgolota napisał/a:
Wielkie dzięki wszystkim za pomoc i sugestie. Przeoczyłem wcześniej fakt, że dziewczyna ma promocyjny starter Heyah, gdzie przyznawane jest dodatkowe 10 zł za doładowanie powyżej 20 zł. Dzięki temu ten realny koszt można nieco obniżyć przy lekkim kombinowaniu. Także póki co zostaniemy przy Heyah, może za kilka miesięcy pojawi się coś ciekawego.

To nie lepiej przenieść do innej sieci i wrócić i dostawać gratis 20zł za doładowanie 20zł przez 6 miesięcy?

Albo przenieść numer do Plusa tam otrzymujemy także 20zł ale za doładowanie 30zł ale przez 12 miesięcy.

motov3 
Zapalony dyskutant

Wysłany: 2013-03-06, 15:26   

albo sie przeniesc do PLAY - skosic 2 x po 60zl :mrgreen: Potem to wykorzystac, i znow sie przeniesc tym razem do Heyah / PLUS. :-)

Precelos 
Spamer ;)

Model telefonu: E51, HTC ONE V, E52
Sieć: 2xPlay, Plus
Wysłany: 2013-03-06, 15:52   

Vieslav napisał/a:
Prawda jest taka, że po zmianach w Heyah najlepszym prepaidem jest obecnie Play. Ja nie mogę pozwolić sobie, żeby dzwoniący do mnie płacili jakieś chore stawki

ja od dluzszego czasu czy to byl mbank pozniej ggair do p4 palcilem normalna stawke. Ale jak ktos daje sie ruchac operatorowi i zgdza sie placic duzo drozej do play mimo wyrownania mtrow to jego strata.

motov3 
Zapalony dyskutant

Wysłany: 2013-03-06, 21:06   

Swieta prawda Precelos :mrgreen:

JanNowak 
Nowicjusz

Wysłany: 2013-03-06, 23:26   

również uważam, że play na kartę będzie najlepszym rozwiązaniem

Vieslav 

Model telefonu: LG Swift G & Nokia E52 & Motorola V3i
Sieć: Orange & Heyah & Play
Wysłany: 2013-03-10, 12:29   

Jedno pominęliśmy - czy jeśli teraz mam konto ważne do lutego 2014 to doładowując będzie mi się ważność sumowała tak jak kiedyś?

Odpowiedz do tematu