DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?

 #616397  autor: macc
 24 lut 2013, 23:06
to może tu biedronka

Obrazek

 #616399  autor: bolek2004
 24 lut 2013, 23:11
Tyle że naliczanie jest co 15 sekund jakby co nie od 1 sekundy.

 #616400  autor: ManiacGSM
 24 lut 2013, 23:16
No i haos z tymi doładowaniami. Jakby nie mogli normalnie napisać.
Za piątkę masz tyle i tyle dni , za dwadzieścia tyle i tyle itd ,a nie jakieś kosmosy w postaci minut.

-Jak dla mnie ,nie ogarniam ,jak i sama nazwa z resztą tej i podobnych tworów.

tuStonka, rydzykMobile....

PLUSH na Kartę x1. Virgin Mobile x1, Orange FREE x1, PLAY MIX x1.
iP 5s, NOKIA C7, HUAWEI Y5, BB 9810, NOKIA 2610.

 #616409  autor: macc
 24 lut 2013, 23:31
lycamobile i pakieciki

Obrazek

 #616424  autor: sa
 25 lut 2013, 00:56
macc ma rację na śmierć o Lyca się zapomniało ,a ma zasiąg plusa i stawka normalna od do innych opów ,do playa 39gr(jak nie zmienili) do reszty 29gr,stacjonarne 19gr są pakiety minutowe na m-c 150 min za 10gr do wszystkich sieci z tym ze play wyłączony(przynajmniej był)i bez naliczania sekundowego no i są też pakiety smsów wystarczy pogrzebać na ich stronie by sprawdzić aktualności oferty..
A co najważniejsze każde połączenie przedłuża ważność numeru do 120 dni na odbieranie połączeń tj karta praktycznie wieczna w użytkowaniu bez jakiś ekstra opłat poza tradycyjnymi doładowaniami a te kupisz choćby w żabce...no i jeden warunek przynajmniej raz na m-c trzeba zadzwonić albo odebrać połączenie,ceny za net w pakietach zgroza(drogo i tylko jeden pakiet oferuje net na m-c)ale stawka podstawowa jest ok tj 2gr za 100kb rozliczane właśnie co 2 gr nie tak jak w heyah co 3mb (60gr).

 #616494  autor: Creator
 25 lut 2013, 11:52
ja też już rozważam przeniesienie numeru do innej sieci
virgin wydaje się dobry, za niedługo może vectone się ruszy to by ciekawie było

 #616501  autor: Ruben
 25 lut 2013, 12:29
Vieslav, przy twoim profilu korzystania nie bój się tej płatnej ważności konta. Strach ma wielkie oczy ;) RWK wyłączysz sobie przez BOK do 19marca a później możesz zrobić to kodem a ważność na rok zostaje i możesz korzystać jeszcze przez jakiś czas. Jakieś odświerzenia ofert powinny się pojawić na wiosnę - tak myślę. Zobaczymy co zrobi mBank mobile w marcu. Uważam, że promocji raczej nie pogorszą a to byłaby dla Ciebie dobra oferta: 19gr./min., 10gr/SMS, 50MB co miesiąc gratis. Doładowanie 5 pln przedłuża o 60dni ważność konta.
Jeżeli nie chcesz pakietów, to wyboru dużego nie ma. Zmiana platformy bilingowej przy twojej aktywności na tym numerze nie powinna mieć większego znaczenia ;)

 #616538  autor: kamail86
 25 lut 2013, 14:31
Również uważam że przy takich wydatkach na telefon i wymogu tanich połączeń przychodzących jedynym sensownym wyborem jest mBank mobile. Ewentualnie można jeszcze zaczekać na oficjalną ofertę Vectone Mobile. Ale na tego operatora nie wiadomo jak długo jeszcze będzie trzeba czekać ;)

 #617260  autor: andrzejgolota
 28 lut 2013, 01:58
Cześć wszystkim to mój pierwszy post na tym forum. Mam nadzieję, że podpięcie się pod temat nie jest złamaniem tutejszej netykiety i że autor tematu nie ma nic przeciwko. Mój problem ogólnie rzecz biorąc jest podobny, tzn. też szukam alternatywy dla Heyah. Tyle, że mój profil korzystania z telefonu jest trochę inny. Już wyjaśniam o co chodzi. Do tej pory wraz z dziewczyną mieliśmy dosyć tani i fajny sposób na komunikowanie się ze sobą.

Ona - zamawiała sobie pakiet 1000 sms-ów do wszystkich, najpierw bodajże 9 zł, potem jakoś coś koło 4 PLN-ów. Miała dodatkowo rok ważności konta w standardzie. Czyli generalnie niskie koszta utrzymania (brak konieczności regularnego doładowania), przy fajnym pakiecie sms i roczną ważnością konta.

Ja Załatwiłem sobie numer z Heyah Mix (już spłacony) gdzie za 3 zł miesięcznie wykupowałem sobie promocję Wybrany Numer w Heyah. Tym wybranym numerem był rzecz jasna nr mojej dziewczyny, dzięki temu niewielkim kosztem miałem do niej nielimitowane rozmowy i sms.

Problem pojawił się niedawno w związku z tymi zmianami w Heyah. O ile dobrze zrozumiałem w tym przypadku gdyby moja dziewczyna chciała zachować obecny profil korzystania z telefonu (roczna ważność konta+pakiet sms do wszystkich+brak regularnych doładowań) to koszta zamiast niedawnych 4 zł wyglądałyby następująco - 9zł pakiet sms + 3zł ważność konta (chyba że coś źle zrozumiałem).

I teraz pytanko do Was. Czy znalazłby się dla nas jakiś fajny sposób (pre-paid) w dowolnej sieci, żeby utrzymać stosunkowo niskie koszta tak jak mieliśmy dotychczas? (Powiedzmy, żeby ona płaciła max 10 zł miesięcznie) Może jeszcze raz wyłuszczę to co najważniejsze.

Ona - pakiet (min 500) sms do wszystkich sieci (ważne żeby do wszystkich), roczna ważność konta przy braku konieczności regularnych, comiesięcznych doładowań

Ja - możliwość nielimitowanego (bądź też limitowanego ale sporego) pakietu) rozmów i smsów konkretnie do niej bądź też wewnątrz sieci w której się znajduje. Ważne żeby były to i rozmowy i sms do niej. Roczna ważność konta też by nie zawadziła.

Mam nadzieję, że jakoś bardzo tego nie zamotałem. Pewnie ciężko będzie coś znaleźć, no ale może będziecie mi w stanie jakoś doradzić? Z góry dzięki za pomoc.

 #617261  autor: Ruben
 28 lut 2013, 07:47
andrzejgolota, po wprowadzeniu opłaty za roczną ważność konta w heyah koszt u dziewczyny wyglądałby tak: 9 pln za pakiet SMS + 3 pln za RWK = 12 pln/m-c. U Ciebie: 9 pln za nielimitowane połączenia do heyah + 3 pln za RWK = 12 pln/m-c.

Przy Waszych wymaganiach proponuje:
Ona: Play na kartę z roczną ważnością konta i zakup pakietu nielimitowanych SMS do wszystkich za 10 pln/m-c (kod *111*265*1#). Poczytaj TUTAJ

Ty: Play na kartę 0gr za rozmowy i połączenia w Play w standardzie. Tutaj niestety trzeba wykonać doładowanie 50 pln co max. 100. Można zasilać innymi nominałami ale 50 wychodzi najkorzystniej w stosunku do ważności konta. Poczytaj TUTAJ

To są propozycje na dzisiaj ale niewykluczone, że na wiosnę pojawią się nowe oferty więc zaglądaj tutaj częściej ;)

 #617278  autor: Precelos
 28 lut 2013, 10:09
Calm7 pisze:Undisc, ale do nich po ile się drynda..?
Poza tym - ten op jest, a drugiego dnia może go już nie być..
PO normalnej stawce, za tym opkiem stoi brebank wiec na pewno nie zlikwiduja tej marki ona ejst do prestizu i wartosci dodanej a nie do zarabiania na niej

Obrazek

 #617411  autor: motov3
 28 lut 2013, 20:32
Chyba najlepsza cenowo propozycja juz padla. :-) Ja widze jeszcze nastepujace pakiety.

1. Virgin Mobile - oba startery po 2013 sms-ow do wykorzystania na start.
2. Po wykorzystaniu sms-ow z Virgin Mobile - przeniesienie numerow do Play. Wtedy kazde z was dostanie 60zl na wykorzystanie czyli po ponad 600 sms-ow. Wtedy warunki jak kolega wyzej napisal.

3. T-Mobile starter miedzy wami - niemniej tutaj tylko rozmowy.

To sa zawsze jakies alternatywy - niemniej bardziej proponuje poczytac w kategorii informacji, bo chyba najlepsza propozycje wskazal Ruben :-) :-) :P

Obrazek

 #617453  autor: Vieslav
 28 lut 2013, 23:23
Prawda jest taka, że po zmianach w Heyah najlepszym prepaidem jest obecnie Play. Ja nie mogę pozwolić sobie, żeby dzwoniący do mnie płacili jakieś chore stawki, ale wam to pewnie bez różnicy, więc zróbcie tak, jak napisał Ruben.

 #618359  autor: andrzejgolota
 06 mar 2013, 02:14
Wielkie dzięki wszystkim za pomoc i sugestie. Przeoczyłem wcześniej fakt, że dziewczyna ma promocyjny starter Heyah, gdzie przyznawane jest dodatkowe 10 zł za doładowanie powyżej 20 zł. Dzięki temu ten realny koszt można nieco obniżyć przy lekkim kombinowaniu. Także póki co zostaniemy przy Heyah, może za kilka miesięcy pojawi się coś ciekawego.

 #618379  autor: wasylek
 06 mar 2013, 10:31
andrzejgolota pisze:Wielkie dzięki wszystkim za pomoc i sugestie. Przeoczyłem wcześniej fakt, że dziewczyna ma promocyjny starter Heyah, gdzie przyznawane jest dodatkowe 10 zł za doładowanie powyżej 20 zł. Dzięki temu ten realny koszt można nieco obniżyć przy lekkim kombinowaniu. Także póki co zostaniemy przy Heyah, może za kilka miesięcy pojawi się coś ciekawego.
To nie lepiej przenieść do innej sieci i wrócić i dostawać gratis 20zł za doładowanie 20zł przez 6 miesięcy?

Albo przenieść numer do Plusa tam otrzymujemy także 20zł ale za doładowanie 30zł ale przez 12 miesięcy.

 #618407  autor: motov3
 06 mar 2013, 15:26
albo sie przeniesc do PLAY - skosic 2 x po 60zl :mrgreen: Potem to wykorzystac, i znow sie przeniesc tym razem do Heyah / PLUS. :-)

Obrazek

 #618418  autor: Precelos
 06 mar 2013, 15:52
Vieslav pisze:Prawda jest taka, że po zmianach w Heyah najlepszym prepaidem jest obecnie Play. Ja nie mogę pozwolić sobie, żeby dzwoniący do mnie płacili jakieś chore stawki
ja od dluzszego czasu czy to byl mbank pozniej ggair do p4 palcilem normalna stawke. Ale jak ktos daje sie ruchac operatorowi i zgdza sie placic duzo drozej do play mimo wyrownania mtrow to jego strata.

Obrazek

 #618478  autor: motov3
 06 mar 2013, 21:06
Swieta prawda Precelos :mrgreen:

Obrazek

 #618502  autor: JanNowak
 06 mar 2013, 23:26
również uważam, że play na kartę będzie najlepszym rozwiązaniem

Pozycjonowanie stron Pierwsze Pozycje

 #619109  autor: Vieslav
 10 mar 2013, 12:29
Jedno pominęliśmy - czy jeśli teraz mam konto ważne do lutego 2014 to doładowując będzie mi się ważność sumowała tak jak kiedyś?