DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #582948  autor: Andachiel
 17 wrz 2012, 18:53
Witam

Dziś przyszedł kurier z umową którą sobie wynegocjowałem w t-mobile po ponad 2 tygodniach potyczek.

Zadowolony podpisałem papiery i odesłałem kuriera 3 telefonu zabrałem do biura po czym okazuje się że zamiast otrzymać na 3 abonamenty firmowe Samsunga galaxy SII otrzymałem Ace 2 .

Cały wkurzony zagotowany wręcz dzwonie do T-Mobile zgłaszam ten fakt po czym pani mówi mi że mogę reklamować nie ma problemu. Zadowolony odkładam słuchawkę jednak zapomniałem się zapytać co z kosztami wysyłki to 3 telefony a ja za odesłanie nie mam zamiaru płacić. Dzwonię jeszcze raz i nerwy sięgają zenitu. Pan mi mówi ze jak mam umowe na firmę to nie mogę zrezygnować z umowy !!! Dzisiaj ją podpisałem i koniec nie przysługuje mi prawo wycofania się tak jak w przypadku klienta indywidualnego bo VAT'owiec nie ma takiego prawa ?? CO JEST GRANE ! Dodatkowo facet twierdzi że taki telefon miał być od początku.

Już mniejsza czy źle słyszałem przez 2 tyg SII a Ace 2 ale dlaczego nie mogę odstapić od umowy ?? Bo mam firmę ?

Powiedzcie co mam zrobić w tej sytuacji ? Chce wycofać ten abonament nie będę współpracował z kimś takim ! Każdy może sie pomylić ale żeby nie pozwilić na zwrot !

Czy naprawdę nie mogę nic zrobić i pozostaje mi tylko sąd i wrzucenie tych beznadziejnych teflonów w kat ?


Pozdrawiam.

Tu już nie chodzi o to

o lol

 #582952  autor: bartoszek534
 17 wrz 2012, 19:10
Raczej nie możesz. Ale jedna rada. Nie zapłać i nie plac. Ja tak zrobiłem zdenerwowali się i zerwali umowę. To jedyne sensowne wyjście. A telefonów nie wyrzucaj tylko sprzedaj, bd miał na spłatę.

 #582956  autor: Ruben
 17 wrz 2012, 19:22
Andachiel, niestety ale prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość w ciągu 10dni od daty jej zawarcia nie dotyczy firm. Możesz reklamować, bo zerwanie umów będzie wiązało się z koniecznością zapłacenia kar a przy 3 telefonach niskie one nie będą. Sprawdź jaką masz przyznaną ulgę na umowach.
W wymowie nazwy tych modeli brzmią podobnie ale nie chcę twierdzić, że się przesłyszałeś.

 #582959  autor: neownc
 17 wrz 2012, 19:29
niestety jest tak jak mówią poprzednicy, prawo odstąpienia dotyczy wyłącznie klientów indywidualnych. Chyba jedyne na co możesz się zdać to reklamacja z wystąpieniem z prośbą o odsłuchy nagrań z rozmów.

 #582963  autor: Reyes
 17 wrz 2012, 19:55
bartoszek534 pisze:Raczej nie możesz. Ale jedna rada. Nie zapłać i nie plac. Ja tak zrobiłem zdenerwowali się i zerwali umowę. To jedyne sensowne wyjście.

IMO kompletnie bezsensowne. Jak zauważył Ruben, T-Mobile wyliczy Andachielowi wysokie kary umowne, których sprzedaż telefonów z pewnością w całości nie zrekompensuje. Pomyłkę konsultanta stwierdzić nie będzie trudno, tylko najpierw trzeba złożyć reklamację. Nerwy autora tematu są zrozumiałe, ale trochę przedwczesne.

Minds are like parachutes, they only function when they're open.