DAJ CYNK
  • Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.
Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.

Moderator: Moderatorzy

 #568689  autor: patrycjaa_xdd
 18 lip 2012, 20:11
Tak jak w temacie, jak można zlokalizować osobę po numerze jego telefonu ? W ogóle możliwe jest coś takiego ? Jeśli tak, to jak to zrobić ? Muszę się dowiedzieć czy pewna osoba mnie nie okłamuje.. więc koniecznie potrzebuję jakiegoś programu albo czegoś. Pomocy ! Prosiłabym o dokładne wytłumaczenie, jak to zrobić, krok po kroku, jeśli ktoś umie tak zrobić i już to robił. Jeśli ktoś umie mi to wytłumaczyć porządnie i dokładnie, to proszę o kontakt email: nie_podajemy_danych_kontaktowych@w_widoku_piblicznym_pl ;) Z góry dziękuję za pomoc ;>
Pozdrawiam,
patrycjaa_xdd

P.S Nie chcę, żeby ta osoba się dowiedziała, więc wysyłanie sms i prośba o potwierdzenie, to nie wchodzi w rachubę.
Ostatnio zmieniony 18 lip 2012, 22:49 przez patrycjaa_xdd, łącznie zmieniany 1 raz.

 #568698  autor: markoz7874
 18 lip 2012, 20:59
A chcialabys aby ktos inny wiedzial gdzie Ty sie w kazdej chwili znajdujesz?
Zastanow sie wiec czy jest to mozliwe bez lamania prawa?

 #568703  autor: Mordrag
 18 lip 2012, 21:39
ehh zazdrość :-D na PW wysłałem Ci wiadomość...

Otrzymanie 2 ostrzeżeń na koncie od osoby, która nie potrafi scalić wątków pochlebia mi, gdyż osoba o tak ograniczonych możliwościach intelektualnych poświęciła swój czas, by nauczyć się dać warna na konto :D

 #568705  autor: NieznajomyLasu
 18 lip 2012, 22:12
rozbawiło mnie to trochę, zazdrość bywa straszna :lol:
Nierealne jest to co mówisz niestety, może mając dostęp do telefonu osoby, jakieś aplikacje, trojany z szemranych źródeł :wink:

 #568707  autor: sylwia21maj
 18 lip 2012, 22:20
hej mam pytanko wiem ze nie w tym dziale ale chcialam jutro kupic telefon i potrzebuje pomocy
czy ktos wie moze czy w telefonie LG C 195 Istnieje mozliwosc sciagania pdf-ów na telefon?

[ Dodano: 2012-07-18, 22:21 ]
prosze was moze ktos po danych technicznych z neta dojdzie do tego :)

 #568716  autor: orson_dzi
 18 lip 2012, 22:51
patrycjaa_xdd pisze:wysyłanie sms i prośba o potwierdzenie, to nie wchodzi w rachubę.
Innej opcji w zwykłym telefonie nie ma.
Co innego jak jest to jakiś smartfon, wtedy po dograniu mu oprogramowania można go zlokalizować. A jak Cię zdradza, to można inaczej go złapać :P .
sylwia21maj pisze: czy w telefonie LG C 195 Istnieje mozliwosc sciagania pdf-ów na telefon?
Nie.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #568765  autor: patrycjaa_xdd
 19 lip 2012, 10:19
NieznajomyLasu pisze:rozbawiło mnie to trochę, zazdrość bywa straszna :lol:
Nierealne jest to co mówisz niestety, może mając dostęp do telefonu osoby, jakieś aplikacje, trojany z szemranych źródeł :wink:
to nie zazdrość, ale niech każdy uważa, jak chce :wink:

[ Dodano: 2012-07-19, 10:20 ]
orson_dzi pisze:
patrycjaa_xdd pisze:wysyłanie sms i prośba o potwierdzenie, to nie wchodzi w rachubę.
Innej opcji w zwykłym telefonie nie ma.
Co innego jak jest to jakiś smartfon, wtedy po dograniu mu oprogramowania można go zlokalizować. A jak Cię zdradza, to można inaczej go złapać :P .
sylwia21maj pisze: czy w telefonie LG C 195 Istnieje mozliwosc sciagania pdf-ów na telefon?
Nie.
To nie jest mój chłopak :wink:

 #568858  autor: Mordrag
 19 lip 2012, 17:48
Dowcip godny prowadzącego familiadę :) Pan Karol byłby z Ciebie dumny :)

Otrzymanie 2 ostrzeżeń na koncie od osoby, która nie potrafi scalić wątków pochlebia mi, gdyż osoba o tak ograniczonych możliwościach intelektualnych poświęciła swój czas, by nauczyć się dać warna na konto :D

 #568860  autor: patrycjaa_xdd
 19 lip 2012, 18:03
Ha ha, żarciki się wam trzymają, jak nie macie nic lepszego do powiedzenia, to lepiej nic nie pisać. :wink:

 #568866  autor: niokia
 19 lip 2012, 18:47
dla niektorych to zarty ,lecz niektorzy naprawde szukaja gdzie moga pomocy!niewiem w jaki sposob mozna zlokalizowac w plusie numer zeby ta osoba niewiedziala,lecz bardzo prosze o pomoc. kilka dni temu okazalo sie ze moja zona ma drugi tel. i od 1,5 roku prowadzi drugie zycie,po rozmowie z nia przyznala sie ze ma innego faceta udalo mi sie tylko zdobyc jego numer tel ktory sie zaczyna na 661 i wydaje mi sie ze jest to plus,lecz ona dalej mnnie oklamuje pomimo ze mamy syna 3 letniego i on na tym strzasznie cierpi-czy ktos moze mi pomoc lub podpowiedziec jak moglbym zlokalizowac ten numer??? bardzo mi zalezy...

 #568870  autor: Maniiiek
 19 lip 2012, 19:06
niokia pisze:bardzo mi zalezy...
Żeby trafić do pudła za pobicie jakiegoś frajera? Jednocześnie zmarnować sobie resztę życia a dziecko pozbawić ojca na kilka lat? :roll:

B-brand - unikaj jeśli nie znasz prawdziwego producenta.

 #568871  autor: niokia
 19 lip 2012, 19:12
nie chodzi o zadne pobicie tylko o klamstwo i obawa ze wyjedzie i zabierze mi dziecko .

 #568873  autor: Maniiiek
 19 lip 2012, 19:16
Zgłaszasz sprawę o rozwód z winy współmałżonka i jak Ci się bardzo poszczęści to dziecko będzie z Tobą. Nie ma co się czarować. Wg naszego prawa lepsza matka pijaczka która katuje, głodzi znęca się nad dzieckiem i daje je pedofilom do zabawy niż porządny ojciec który zapewnia dziecku miłość, opiekę oraz godny byt.

[ Dodano: 2012-07-19, 19:18 ]
Polecam udać się na jakieś forum prawnicze, albo od razu do adwokata udać. Działając na własną rękę tylko zaszkodzisz sobie i dziecku.

[ Dodano: 2012-07-19, 19:22 ]
patrycjaa_xdd, a nie żarciki. Bo to dobre jest :-D
Calm7 pisze:Najlepiej zadzwoń pod ten numer i zapytaj go gdzie jest, he he
Kupujesz jakąś kartę i wyskakujesz z tekstem "hej, gdzie jesteś?" Spora szansa, że automatycznie i bezmyślnie ta osoba odpowie na pytanie.

B-brand - unikaj jeśli nie znasz prawdziwego producenta.

 #568875  autor: niokia
 19 lip 2012, 19:23
niestety to nie jest takie proste bo ona juz zlozyla taki pozew i zostawila mnie z niczym tylko dlugami i wspomnieniami wyprowadzajac sie do matki, wogole ze mna juz nie rozmawia niewiem co sie dzieje z dzieckiem nic niewiem ,dlatego tak bardzo bym chcial sie tylko dowiedziec czy ten numer jest w polcse czy w niemczech

[ Dodano: 2012-07-19, 19:26 ]
czy moze ktos z was mi pomoc w zlokalizowaniu tego numeru??

 #568876  autor: Maniiiek
 19 lip 2012, 19:28
Ładna bajka, ale kupy się nie trzyma. najpierw dowiedziałeś się kilka dni temu, że żona Cię zdradza i nie chce powiedzieć z kim. Teraz się okazuje, że już się rozwiedliście (sprawy się ciągną, zwłaszcza z podziałem majątku nawet latami). No i 3 letnie dziecko cierpi, bo matka ojca zdradza? Takie dziecko jeszcze niewiele rozumie. Nawet nie wie co to znaczy "zdradzać". następnym razem wymyśl coś lepszego. Mniej tkliwego, ale żeby miało ręce i nogi.

B-brand - unikaj jeśli nie znasz prawdziwego producenta.

 #568877  autor: niokia
 19 lip 2012, 19:42
od pol roku chciala sie rozwiezc ale ja sie staralem zeby to wszysko jakos powiazac w rodzinie ,pozew zlozyla w tym miesiacu po wyplacie jak to wszystko wyszlo na jaw. dziecko placze za mna bo ja z nim najwiecej czasu bylem i sie do mnie najbardziej przywiazal - ale myslcie sobie co chcecie

 #568882  autor: Maniiiek
 19 lip 2012, 19:48
Dowiedziałeś się kilka dni temu, potem złożyła pozew i się rozwiedliście a przy okazji zabrała Ci wszystko :roll:
Normalnie sądy 24 godzinne w sprawach rozwodowych ruszyły :roll:
Moja znajoma jak się z mężem pijakiem rozwodziła to to kilka miesięcy trwało a i tak miała szczęście, że poszło wszystko sprawnie i bez problemów bo się facet na rozwód zgodził. Jakby nie poszedł na ugodę i się nie zgadzał to latami by to trwało a Ty w tydzień wbrew własnej woli się rozwiodłeś.

B-brand - unikaj jeśli nie znasz prawdziwego producenta.

 #568886  autor: NieznajomyLasu
 19 lip 2012, 19:59
no faktycznie mało realnie to brzmi.
Poza tym darujcie sobie to, bo w normalny legalny sposób dostępny dla szarego człowieczka jest nierealne. Sama policja miałaby problem z załatwieniem tego :wink:

 #568942  autor: markoz7874
 20 lip 2012, 00:12
NieznajomyLasu pisze:.. w normalny legalny sposób dostępny dla szarego człowieczka jest nierealne. Sama policja miałaby problem z załatwieniem tego :wink:
I bardzo dobrze. Ja bym nie chcial aby ktos z grupy przestepczej, a nawet wscipski sasiad wiedzial gdzie aktualnie przebywam.
Jaka mamy pewnosc ze taka informacja bedzie uzyta w uczciwych zamiarach?

 #572583  autor: mkkot
 05 sie 2012, 00:43
Policja to sobie radzi jedynie z wystawianiem mandatów za prędkość. U mnie nawet dostępu do Internetu nie mają.