DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #568094  autor: jason22
 16 lip 2012, 19:36
jak wyzej, moje pytanie czy mozna wypelnic karte rejestracyjna i wyslac im mejlem czy takie rzeczy tylko w salonie? :P

 #568104  autor: Karlos20
 16 lip 2012, 20:04
jason22, możesz e-mailem jak i w salonie, lecz w salonie nie musisz czekać na przyjęcie rejestracji, gdyż numer będzie zarejestrowany z automatu w jednej wizycie w punkcie T-Mobile. Wystarczy ok. 10 minut.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #568193  autor: zygikuleczka
 17 lip 2012, 09:01
Fajnie, że można mailem. Ja się ostatnio wyczekałem z 40 min:D no ale dostałem piłkę:P

5XX XXX XXX: Plus :arrow: Orange :arrow: Play :arrow: T-mobile
6XX XXX XXX: T-mobile :arrow: Nju mobile :arrow: Play

 #568293  autor: Horacy
 17 lip 2012, 14:18
Piłka fajna sprawa ale czy nie prościej było przez @ ? :) ostatnio też rejestrowałem kartę Heyah bo się wyrobiła i po 24 h już był SMS że karta zarejestrowana :)

 #568737  autor: Wulo
 18 lip 2012, 23:55
Jeśli zależy komuś na czasie to polecam rejestrację w salonie. Wpisywanie danych przez konsultanta to około 5min, numer jest zarejestrowany od razu po wizycie.

 #568738  autor: Wiola_K
 19 lip 2012, 00:03
Wulo pisze:Jeśli zależy komuś na czasie to polecam rejestrację w salonie. Wpisywanie danych przez konsultanta to około 5min, numer jest zarejestrowany od razu po wizycie.
No chya, że się zapomni numeru Puk, to wtedy Pan/Pani pyta o 3 czasami 5 numerów do których się dzwoniło z tego numeru. Biada jeśli się nie pamięta ;)

 #569677  autor: artix
 23 lip 2012, 13:04
A czy da się sprawdzić na swoim koncie w internecie, czy numer został zarejestrowany?

 #569693  autor: Horacy
 23 lip 2012, 14:10
SMS-em przychodzi info, co do jakiś info na stronie raczej niema że karta zarejestrowana. Przynajmniej na Heyahu nie było.

 #569695  autor: artix
 23 lip 2012, 14:45
Pytam, bo zostawiłem kiedyś parę formularzy rejestracyjnych w salonie, babka miała to wklepać i zarejestrować, ale coś mi się wydaje, że jej się nie chciało. A z tego co widzę, to chyba nie można poznać na stronie, czy nr zarejestrowany. Jakbym maila podał w formularzu lub wyraził zgodę na spam to pewnie wtedy by był ślad na koncie.

 #569825  autor: sa
 23 lip 2012, 23:44
Atrix ,jeżeli nie dostałeś smsa jest tylko jedna opcja zadzwonić do Boku,tam mają podane wszystkie dane..i mogą udzielić ci niezbędnego info ,a jak chcesz zaoszczędzić(choć nie wiem czy warto) dzwoń z numeru z innej sieci a zapłacisz jak za zwykłą rozmowę..liczoną co minute..przez stronę tego nie sprawdzisz..

 #569903  autor: artix
 24 lip 2012, 13:35
Skoro twierdzicie, że można w taktaku zarejestrować nr mailem to wysłałem w niedzielę, na razie cisza. W Heyah rejestrowałem już mailem bez problemu.

 #569914  autor: Horacy
 24 lip 2012, 14:41
Mają do 72 H czas więc 3 dni robocze, może to być dziś, może jutro, a może w momencie jak napisałem tego posta to już masz kartę zarejestrowaną.

 #570090  autor: artix
 25 lip 2012, 15:00
"T-Mobile: Twoje dane nie zostały zarejestrowane. Prosimy o przesłanie oryginału karty z naklejką na adres: PTC S.A. [...]"
Więc raczej nie rejestrują mailem w taktaku :P

 #570094  autor: DanielR
 25 lip 2012, 15:11
artix pisze:Więc raczej nie rejestrują mailem w taktaku :P
Nie jestem pewien w 100% jak jest obecnie (swoją drogą wystarczyło zapytać o to w mailu do T-Mobile), ale np. ja parokrotnie rejestrowałem numery pre-paid w tej sieci, właśnie przy pomocy e-maila. Nie było z tym żadnych problemów. :wink:

 #570098  autor: artix
 25 lip 2012, 15:17
No chyba, że im chodzi o to, że nie ma naklejki? :?

[ Dodano: 2012-07-26, 10:14 ]
Właśnie uzyskałem odpowiedź operatora:
"W celu rejestracji proszę o przysłanie oryginału Karty Rejestracyjnej wraz z kodem kreskowym, listownie na adres:

PTC S.A. Aleje Jerozolimskie 181; 02-222 Warszawa.

Formularz dostępny jest w każdym punkcie sprzedaży sieci T-Mobile oraz na stronie http://www.t-mobile.pl > Klienci indywidualni > Strefa klienta > Obsługa klienta > Pomoc > Cenniki i dokumenty.

Ponadto numer może Pan zarejestrować w Salonie lub Sklepie firmowym T-Mobile (nie w punkcie sprzedaży - APS), również w przypadku braku oryginału naklejki zawierającej kod kreskowy. Adresy naszych placówek zamieszczone są na naszej stronie internetowej > Sieć sprzedaży (zamieszczone u dołu strony)."

Czyli tylko w Heyah da się to załatwić mailowo.

 #707147  autor: Peter06
 31 mar 2014, 13:30
Ile się zazwyczaj obecnie czeka na rejestrację numeru, muszę dostać potwierdzenie smsem? Jak można sprawdzić czy numer został zarejestrowany?

Czy by później nie było problemów z przeniesieniem numeru lub samą rejestracją to muszę zaznaczyć któryś z tych podpunktów:

Prosze o dostarczanie proponowanych zmian warunków umowy, okreslonych w szczególnosci w obowiazujacym mnie regulaminie
swiadczenia usług telekomunikacyjnych i cenniku tych usług, wyłacznie droga elektroniczna na podany adres e-mail.


Wyrazam zgode na przetwarzanie i udostepnianie moich danych osobowych obejmujacych imie, nazwisko, numer telefonu oraz pełen
adres zamieszkania, w celu swiadczenia usługi Biura Informacji o Numerach Telefonicznych przez Operatora oraz innych
przedsiebiorców telekomunikacyjnych. Przyjmuje do wiadomosci, ze (a) usługa Biura Informacji o Numerach Telefonicznych moze byc
realizowana jako usługa głosowa oraz w postaci spisu abonentów w formie ksiazkowej lub elektronicznej, (b) informacja o adresie
opublikowana w spisie abonentów bedzie ograniczona do nazwy miejscowosci i ulicy, (c) a w przypadku spisu elektronicznego,
mozliwe jest korzystanie przez jego uzytkowników z wyszukiwarek, które do tego spisu zostały dołaczone. Przyjmuje do wiadomosci, ze
dla powyzszych celów moje dane osobowe zostana przekazane Telekomunikacji Polskiej S.A.

Wyrazam zgode na otrzymywanie tekstowych i głosowych informacji handlowych o promocjach i ofertach specjalnych dotyczacych
mojego numeru telefonu przygotowanych przez Operatora i Partnerów oraz zwiazane z tym przetwarzanie danych transmisyjnych**.

 #707151  autor: artix
 31 mar 2014, 13:44
A co Ty chcesz pocztą wysłać kartę rejestracyjną do T-Mobile?
Smsa zwykle wysyłają jak zarejestrują, a i sprawdzić rejestrację możesz na infolinii, a cytowanych podpunktów nie musisz zaznaczać.
Ostatnio zmieniony 31 mar 2014, 13:48 przez artix, łącznie zmieniany 1 raz.

 #707152  autor: JacekK
 31 mar 2014, 13:48
W Heyah obecnie czeka się do 14 dni. Bez względu na to, czy dokumenty prześle się pocztą, czy złoży w salonie T-Mobile.

Operator potwierdza rejestracje SMS-em. Ok rok temu w salonie T-Mobile można było zarejestrować numer należący do TAK TAK "od ręki". Jak jest teraz - nie wiem. Wówczas wychodziło się w wydrukiem potwierdzającym rejestracje numeru.

Założyciel i redaktor naczelny MVNO-GSM.PL. Tu prywatnie.

 #707154  autor: Peter06
 31 mar 2014, 13:55
artix pisze:A co Ty chcesz pocztą wysłać kartę rejestracyjną do T-Mobile?
Smsa zwykle wysyłają jak zarejestrują, a i sprawdzić rejestrację możesz na infolinii, a cytowanych podpunktów nie musisz zaznaczać.
Nie, mailowo. Chodziło mi głównie o drugi podpunkt, gdyż nie wiem na jakiej zasadzie jest później przenoszony numer i czy później inny operator miałby do niej dostęp przy przenoszeniu numeru, z drugiej strony pisze tam o tpsa, więc raczej nie.
mvno-gsm_pl pisze:W Heyah obecnie czeka się do 14 dni. Bez względu na to, czy dokumenty prześle się pocztą, czy złoży w salonie T-Mobile.

Operator potwierdza rejestracje SMS-em. Ok rok temu w salonie T-Mobile można było zarejestrować numer należący do TAK TAK "od ręki". Jak jest teraz - nie wiem. Wówczas wychodziło się w wydrukiem potwierdzającym rejestracje numeru.
W tym roku zostałem pogoniony z salonu i kazano mi zarejestrować mailowo, no chyba, że akurat trafiłem na niezbyt uprzejmy personel. Właśnie doszedł do mnie sms z potwierdzeniem rejestracji, maila wysłałem w czwartek.