DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z Symbianem
Wszystko, co związane z Symbianem

Moderator: Moderatorzy

 #523258  autor: dagos1
 20 gru 2011, 01:17
Mam problem z konfiguracją telefonu Nokia 500 - chodzi o możliwość wysyłania i odbierania mms-ów, tel kupiony bez sim locka nowy w sklepie nie posiada skonfigurowanego punktu dostępu dla mms, na stronie Orange nie ma takiego modelu by mogli mi wysłac sms konfigurującego mms. Próbowałem ręcznie tworzyć punkt dostępu i wpisywać dane podane przez operatora sieci ale niby wszystko się zgadza a efekt taki sam - nie da się wysłać i odebrać wiadomości mms. Czy do tej konfiguracji musi też byś skonfigurowane połączenie z internetem inp. z OVI w celu pobrania jakiś danych? nadmieniam, iż konto na karcie mam doładowane , w lewym górnym rogu przy próbie wysłania wiadomości mms wyskakuje komunikat:"kofig. nieud. połącz. niedostępne" i takie dwie strzałki . Proszę zatem o pomoc
Ostatnio zmieniony 20 gru 2011, 01:25 przez dagos1, łącznie zmieniany 1 raz.

 #523260  autor: orson_dzi
 20 gru 2011, 01:27
dagos1 pisze:kofig. nieud. połącz. niedostępne
Nokia to zdecydowanie moja ulubiona marka. Jednym z głównych powodów są komunikaty pisane szyfrem :smt005 .
dagos1 pisze:zy do tej konfiguracji musi też byś skonfigurowane połączenie z internetem
A jak chcesz to inaczej zrobić? :roll: Musi byś skonfigurowany internet.

A po włożeniu karty do telefonu powinieneś dostać sms-y z konfiguracją.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #523262  autor: dagos1
 20 gru 2011, 02:06
internet skonfigurowale, ale nadal nędza jeżeli chodzi o mms-y ten sam komunikat i wiadomość niewysłana. Ręce opadają

 #523272  autor: dario321
 20 gru 2011, 07:53
wyslij sobie wszelkie ustawienia pod nokie n8 z orange :wink:

 #523359  autor: dagos1
 20 gru 2011, 18:05
Działa!!! dzięki wielkie