DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.

 #510919  autor: DanielR
 24 paź 2011, 12:54
A ja właśnie przed chwilą sprawdzałem sobie numery i w w końcu trafiłem na taki, który na stornie "w jakiej sieci" pokazywany jest jako numer Play, a na stronie T-Mobile - Plusa... :x

 #510932  autor: elkanguro
 24 paź 2011, 14:39
DanielR, a która strona ma rację? Jeśli tak jak u mnie, to jak to możliwe, że strony operatorów mają niepoprawne dane, a jakiś serwis takie posiada? Kto udostępnia te informacje?

Virgin Mobile
--------------------------------------------
LTE Cyfrowy Polsat + HaloNet
--------------------------------------------
NaszaSiec.net 15 Mbps + HaloNet

 #510936  autor: DanielR
 24 paź 2011, 14:49
elkanguro pisze:DanielR, a która strona ma rację?
Widzisz, trudno mi powiedzieć. Powinna rację mieć ta pierwsza, jednak w dobie jednodniowych przenosin do innej sieci...
Powiedzmy, że nie mam częstych kontaktów z osobą, posiadającą ten numer, więc nie wiem też z jakiej sieci korzysta obecnie, a nie będę przecież specjalnie do niej dzwonił, tylko po to, by się o tym upewnić. Zresztą, korzystając z Play i tak się tego nie dowiem. Chciałem się wiec upewnić przy pomocy tychże stron. A tu klopsik. :|

 #511147  autor: pawcio1978
 25 paź 2011, 11:57
Numer *555 w Orange podaje błędnie dane.
30 sierpnia podpisałem pismo o przeniesienie numeru prepaid z Orange POP do Play Fresh. Zaznaczyłem, że zmiana ma nastąpić 2 sierpnia 2011. I co okazało się? Numer był jeszcze w Orange, a pod *555 słychać było, że numer jest w P4/PLAY.

 #511191  autor: grzegi
 25 paź 2011, 14:35
Skoro 30 sierpnia podpisałeś pismo z wcześniejszą datą dyspozycji to wszystko jest OK, chociaż zastanawia mnie, jak to zrobiłeś.

 #511851  autor: pawcio1978
 28 paź 2011, 13:26
[quote="grzegi"]Skoro 30 sierpnia podpisałeś pismo z wcześniejszą datą dyspozycji to wszystko jest OK, chociaż zastanawia mnie, jak to zrobiłeś.[/quote]

Mój błąd.
Miało być, że dokumenty o przeniesienie podpisałem 30 lipca (sobota) a numer miał zostać przeniesiony 02/08/2011 (i tak też został przeniesiony).

Ale i tak zagadką pozostaje, że pod *555 słyszałem iż numer jest w Play chociaż jeszcze był w Orange.

 #555256  autor: ciekawy
 19 maja 2012, 23:26
darkangel pisze:Polecam strone www.wjakiejsieci.pl
ta strona działa źle, zanim sprawdzę czyjś numer sprawdziłem swój numer który przeniosłem z sieci do sieci i pokazało mi nazwę sieci z której był numer przeniesiony, nie wyświetla prawidłowo sieci w której jest numer obecnie, żeby powstrzymać komentarze, że przeniosłem numer dopiero co to dodam, że numer jest od dawna przeniesiony i działa w sieci do której jest przeniesiony, nie polecam korzystania z tej strony bo wprowadza w błąd.

[ Dodano: 2012-05-19, 23:29 ]
to działa dobrze, pokazuje w jakiej sieci numer jest obecnie, a nie z jakiej sieci pochodzi jak poprzednia strona.

http://download.t-mobile.pl/updir/

to też działa dobrze.

 #555258  autor: markoz7874
 19 maja 2012, 23:47
ciekawy pisze:
darkangel pisze:Polecam strone www.wjakiejsieci.pl
ta strona działa źle..
sprawdziłem wlasny numer ktory przenioslem z plusa i pokazuje mbank mobile - czyli prawidlowo.

Pozostale strony pokazuja plusa - w sumie mbank dziala na sieci plusa, ale powyzsza strona okresla siec precyzyjniej.

 #555436  autor: ciekawy
 20 maja 2012, 21:11
markoz7874 pisze:
ciekawy pisze:
darkangel pisze:Polecam strone www.wjakiejsieci.pl
ta strona działa źle..
sprawdziłem wlasny numer ktory przenioslem z plusa i pokazuje mbank mobile - czyli prawidlowo.

Pozostale strony pokazuja plusa - w sumie mbank dziala na sieci plusa, ale powyzsza strona okresla siec precyzyjniej.
ja sprawdzałem numer przeniesiony między realnymi sieciami czyli Orange Plus PLAY T i wyświetla źle, bo wyświetla sieć z której numer pierwotnie pochodził, nie wyświetla sieci w której numer jest obecnie.

 #555539  autor: markoz7874
 21 maja 2012, 01:10
ciekawy pisze: ja sprawdzałem numer przeniesiony między realnymi sieciami czyli Orange Plus PLAY T i wyświetla źle, bo wyświetla sieć z której numer pierwotnie pochodził, nie wyświetla sieci w której numer jest obecnie.
OK, tylko po co piszesz to samo dwa razy?

 #590972  autor: Andrzej311
 25 paź 2012, 20:27
strona
wjakiejsieci.pl nie działa.

 #595362  autor: joasiek92
 14 lis 2012, 23:16
W Heyah wychodzi owszem główne menu, ale przy okazji też wyświetla się numer telefonu w TT rzeczywiście może być inaczej, aktualnie długo już nie pozsiadam karty TT.
Ostatnio zmieniony 15 lis 2012, 01:39 przez joasiek92, łącznie zmieniany 1 raz.

joasiek92