DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #503605  autor: Spamer ;)
 15 wrz 2011, 19:39
Witam;)

Chciałbym jak najtaniej możliwie utrzymywać, ważność konta w Play Online na Kartę. Znam ważności konta w tej ofercie, najbardziej opłacało by mi się ładować nominałem 50 zł i 75 zł gdzie miesięczny koszt utrzymania karty to 25 zł. Nie zależy mi na bonusach GB, z internetu korzystałbym tylko od 24:00 do 9:00 rano, mając włączony Nocny Transfer. Wyższa Prędkość do 4 Mbit/s nie włączam, bo tyle i tak nie wyciągne, nie mam takiej potrzeby. Posiadam już kartę POnK zarejestrowaną.
Pytanie, gdzię kupić doładowanie, by za małą kwotę mieć wydłużone konto jak najdłużej?

Chciałbym zejść poniżej 25 zł miesięcznie, utrzymania ważności konta w POnK.

Doładowanie mogę kupić poprzez zwykły Przelew Bankowy przez internet, lub z terminalu, zdrapki.

Może macie swoje sposoby, na tego typu oszczędzanie?

Pozdrawiam;)

 #503612  autor: Vieslav
 15 wrz 2011, 20:33
Jeśli starter za 9zł ma ważność miesiąc to nie widzę innej opcji niż kupowanie co miesiąc nowego.

 #503615  autor: Kamil_K
 15 wrz 2011, 20:44
Znalazłem temat u dołu strony w "Ostatnio na forum", zobaczyłem bezsensownie umieszczony przecinek po "najtaniej" i już wiedziałem, kto jest autorem :twisted: .

 #503616  autor: Spamer ;)
 15 wrz 2011, 20:45
Vieslav pisze:Jeśli starter za 9zł ma ważność miesiąc
W tym rzecz że, starter za 9 zł jest ważny tylko 7 dni.
Jakieś inne pomysły? W OFnK ludzie umią kombinować, a w POnK nie, dziwne...

 #503617  autor: MK_
 15 wrz 2011, 20:48
Kolejny bezsensowny temat. W OFnK jest przelew SMS, a w Playu nie. Więc nie wiem co w tym dziwnego.

Lubię to! 50zł na 5 miesięcy - 113min&200MB na miesiąc

 #503619  autor: Karlos20
 15 wrz 2011, 21:00
Spamer ;) pisze:Jakieś inne pomysły? W OFnK ludzie umią kombinować, a w POnK nie, dziwne...

Gdyż ważność doładowań w NPOnK są inaczej skonstruowane.
Najlepsze doładowania są od 30 zł wzwyż, gdyż swobodnie można wtedy korzystać z Nocnego Transferu i opcjonalnie z Wyższej Prędkości (w Orange też wyższe doładowania dają większą swobodę i dłuższą ważność konta).
Niestety, niższe doładowania nie ułatwią korzystania z tych usług (umożliwi korzystanie z usług dodatkowych na krótszy czas, niż na minimum 30 dni).
Dodatkowo brak możliwości przelewania środków, lecz od niedawna jest możliwość wykonywania połączeń głosowych (tak jak w Orange).

Tak więc oferta jest dobra, gdyż z większymi bonusami można korzystać z neta w dzień a także w nocy, ale nic więcej modyfikować z kontem już nie można (być może chcą wyeliminować takie praktyki, jak w Orange przelewanie środków, itp).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #503628  autor: Spamer ;)
 15 wrz 2011, 21:39
Karlos20 pisze:nic więcej modyfikować z kontem już nie można (być może chcą wyeliminować takie praktyki, jak w Orange przelewanie środków, itp).
Rozumiem, dzięki. W OFnK są duże bonusy GB tanio i na długo, ale nic poza tym. Do tego dochodzi kompresja danych, pogarszająca jakość wyświetlanej grafiki na stronach, której w POnk nie ma, brak NT, zasięg tylko 2G, wyklucza tą ofertę z moich zainteresowań. Pozostaje mi ładować 50 zł raz na 2 miesiące, jak nie ma innej opcji.
 #503629  autor: Andrzej24
 15 wrz 2011, 21:42
A nie prościej załadować za 20 zł, włączyć usługi transfer nocny, wyższą prędkość i tyle. Pakiety działają przez miesiąc. Numer nie przepadnie. Nie będziesz mógł używać w dzień ale w nocy bez problemu. Doczytaj tylko, czy przy zablokowaniu numeru na wychodzące transfer nocny dalej będzie działał.
 #503669  autor: Spamer ;)
 16 wrz 2011, 06:25
Andrzej24 pisze:A nie prościej załadować za 20 zł, włączyć usługi transfer nocny, wyższą prędkość i tyle. Pakiety działają przez miesiąc.
Działają te dwie usługi tylko wtedy, gdy jest ważne konto na połączenia wychodzące. Tak informacja, widnieje w regulaminie.

 #503674  autor: Vieslav
 16 wrz 2011, 08:46
A starter za 19zł ile jest ważny? Nie ma żadnej innej opcji żeby zejść z kwotą niższą niż podałeś.
Spamer ;) pisze:kompresja danych, pogarszająca jakość wyświetlanej grafiki na stronach
Można to wyłączyć, a na telefonie i tak bardzo tego nie zauważysz.
Spamer ;) pisze:brak NT
no tak, to jest wada, ale są jeszcze ludzie, którzy używają mobilnego internetu jako mobilnego, a nie backupują w domu internet
Spamer ;) pisze:zasięg tylko 2G
Jeśli do 42mb/s ty nazywasz 2G to gratulacje. Chyba, że akurat piszesz o swoim miejscu zamieszkania.
POnK nie utrzymasz za mniej niż 25zł/miesiąc, chyba, że ten starter za 19zł jest ważny miesiąc. A tak poza tym to nie można Fresha przenieść na POnK? Jeszcze mi się jedna myśl nasuwa - czy jeśli ważne jest konto promocyjne to też będzie nocny transfer działał? Chodzi mi o te kody z fanty - one lecą na promocyjne i są ważne miesiąc.

 #503682  autor: Karlos20
 16 wrz 2011, 09:56
Vieslav pisze:A starter za 19zł ile jest ważny? Nie ma żadnej innej opcji żeby zejść z kwotą niższą niż podałeś
Vieslav, starter za 19 zł jest ważny zaledwie 14 dni (sam testowałem).
Vieslav pisze: A tak poza tym to nie można Fresha przenieść na POnK?
Nie ma takiej możliwości: Play Online na kartę to dedykowana taryfa tzw. data (transmisja danych), a Fresh to dedykowana oferta "głosowa" wzbogacona usługami dodanymi - wykluczają się ze sobą.
Vieslav pisze:Jeszcze mi się jedna myśl nasuwa - czy jeśli ważne jest konto promocyjne to też będzie nocny transfer działał? Chodzi mi o te kody z fanty - one lecą na promocyjne i są ważne miesiąc.
Nocny Transfer działa wyłącznie, gdy środki z konta głównego są ważne. A w Nowym Play Online na kartę już nie ma promocyjnych złotówek, tylko promocyjne MB. Kody z Fanty/Sprite'a zasilają wyłącznie złotówki promocyjne w taryfach głosowych na kartę (Fresh, Play Karta, Nowy Play na kartę, Red Bull Mobile na kartę - również).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #503704  autor: MK_
 16 wrz 2011, 11:36
Jeśli do 42mb/s ty nazywasz 2G to gratulacje. Chyba, że akurat piszesz o swoim miejscu zamieszkania.
On pisze o Ossa.

Lubię to! 50zł na 5 miesięcy - 113min&200MB na miesiąc

 #503711  autor: Spamer ;)
 16 wrz 2011, 11:59
Vieslav pisze:Można to wyłączyć, a na telefonie i tak bardzo tego nie zauważysz.
Na telefonie nie, ale już na PC tak. Trzeba mieć Firefoxa z wtyczką Modify Headers. Niestety ja używam Chrome.
Vieslav pisze:no tak, to jest wada, ale są jeszcze ludzie, którzy używają mobilnego internetu jako mobilnego, a nie backupują w domu internet
Nie tyle co backupować, co korzystać swobodnie 9 godzin na Dobę, nie patrząc kiedy skończy się limit jak w OFnK. Nie mając żadnej alternatywy, czuje że mam jako taki internet bez limitów w POnK.
Vieslav pisze: Jeśli do 42mb/s ty nazywasz 2G to gratulacje. Chyba, że akurat piszesz o swoim miejscu zamieszkania
Piszę o swoim miejscu. Póki co tylko operator Play, oferuje mi szybki internet 3G/4G na wsi pod lasem. Orange i Plus ma tylko 2G, T-Mobile ma 3G, ale ceny odstraszają.