DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #492159  autor: Laluskaa
 26 lip 2011, 11:38
Wczoraj dostałam telefon oraz kartę SIM zamówioną w sklepie internetowym. Niestety nie ma tam kodu PIN ani PUK toteż nie mogę włączyć telefonu. Kiedy i gdzie zostanie mi przesłany kod PIN/PUK?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
 #492202  autor: Karlos20
 26 lip 2011, 14:21
Laluskaa pisze:Wczoraj dostałam telefon oraz kartę SIM zamówioną w sklepie internetowym. Niestety nie ma tam kodu PIN ani PUK toteż nie mogę włączyć telefonu. Kiedy i gdzie zostanie mi przesłany kod PIN/PUK?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Czy rzeczywiście zwróciłaś uwagę na kartę, która musiałaś wyłamać z plastiku i włożyć ją do telefonu?
Na każdej karcie z Plusa jest wydrukowany PUK i numer telefonu oraz numer seryjny SIMki.
Sprawdź jeszcze raz co dostałaś - jeśli nie znajdziesz PUK i PINu - zadzwoń do BOK Plusa.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #492216  autor: Espi
 26 lip 2011, 15:22
Laluskaa pisze:Wczoraj dostałam telefon oraz kartę SIM zamówioną w sklepie internetowym. Niestety nie ma tam kodu PIN ani PUK toteż nie mogę włączyć telefonu. Kiedy i gdzie zostanie mi przesłany kod PIN/PUK?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Zreguły pin jak i puk do nowej aktywacji karty sim w umowie Plus Mix , że dane kody są udostępniane dopiero po zwrocie podpisanej umowy przez abonenta przez kuriera do operatora, po potwierdzeniu zawarcia umowy najczęściej na tel. kontaktowy lub korespondencje elektroniczną są przekazywane przypisane kody do karty, max czas jest do do 7 dni, w praktyce natomiast 24- 48h , uzależnione jak szybko kurier odwiezie podpisaną umowę.

 #492665  autor: neoptb
 28 lip 2011, 10:05
Laluskaa pisze:Wczoraj dostałam telefon oraz kartę SIM zamówioną w sklepie internetowym.
Pin oraz puk do karty znajdziesz przy w dokumentach. Jest zawsze podpięty pod umowę dla klienta.

Na samym plastiku od karty sim masz numer telefonu oraz numer seryjny karty.
Karlos20 pisze:Na każdej karcie z Plusa jest wydrukowany PUK i numer telefonu oraz numer seryjny SIMki.
Na duplikatach nie na pierwszych kartach z samym numerem.

żyj i pozwól żyć.
P.S. Pomogłem? To kup mi piwo :)