DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #488334  autor: siwy3461
 11 lip 2011, 12:46
Jak w temacie na rachunku widnieje takie coś "Wap specjalny" "SMS NAGRODA" i pobierane jest 3.69 zł codziennie przez jakieś 3 tygodnie.
Do internetowego biuro obsługi zalogować się nie mogę bo:

Przepraszamy, numer nie jest uprawniony do korzystania z systemu. Taka sytuacja może wynikać z następujących powodów:

taryfa jaką posiadasz nie jest obsługiwana w serwisie
karta SIM jest nieaktywna lub umowa jest w trakcie rozwiązywania
na numerze konta abonenckiego przypisanego do numeru telefonu nie są wystawiane faktury


Taryfa to Komfort MAX
Więc jak to wyłączyć?
Ostatnio zmieniony 11 lip 2011, 13:56 przez siwy3461, łącznie zmieniany 1 raz.

 #488338  autor: kerim36
 11 lip 2011, 13:06
numer na jaki jest wysylany sms wklep w google

znajdz regulamin, a w nim bedzie napisane jak zrezygnowac, czyli jaki sms na jaki numer trzeba wyslac

Mapy do fabrycznych nawigacji Opel / Citroen / Peugeot / Renault / Fiat i inne
Pogotowie komputerowe / aktualizacja map GPS
http://www.klos.net.pl

 #488341  autor: mkowalski
 11 lip 2011, 13:11
Dzwoniąc do Biura Obsługi też powinna być możliwość rezygnacji z subskrypcji. A na przyszłość trzeba zwracać uwagę, gdzie się wysyła wiadomości ;)

 #488353  autor: siwy3461
 11 lip 2011, 13:39
kerim36 pisze:numer na jaki jest wysylany sms wklep w google
Na rachunku w kolumnie numer jest "SMS nagroda".
mkowalski pisze:A na przyszłość trzeba zwracać uwagę, gdzie się wysyła wiadomości ;)
Z numeru korzysta mój tata i nie bardzo jest możliwość żeby on bawił się w jakieś sms'y specjalne.

 #488381  autor: kerim36
 11 lip 2011, 15:31
siwy3461 pisze:Z numeru korzysta mój tata i nie bardzo jest możliwość żeby on bawił się w jakieś sms'y specjalne.
samo to sie na pewno nie zaczelo :) tym bardziej, ze sa to sms przychodzace platne

skoro nie ma numeru na billingu to szczerze mowiac nie wiem jak z tego zrezygnowac - chyba bok powinien wiedziec jak to zrobic

Mapy do fabrycznych nawigacji Opel / Citroen / Peugeot / Renault / Fiat i inne
Pogotowie komputerowe / aktualizacja map GPS
http://www.klos.net.pl

 #488390  autor: thonka
 11 lip 2011, 15:57
siwy3461, subskrybcje sms nie biora sie z nikad ;) wystarczylo wyslac 1 smsa i pozniej przychodzily one same i byla za nie pobierana oplata.
bylo tak przy okazji konkursu z "milionem", ale o ile dobrze pamietam zakonczyl sie on w kwietniu. przejrzalem jednak dokumenty na stronie t-mobile i nie widze zadnej loterii choc moglem cos przeoczyc.

skoro iBOA nie daje rady to 602900 jest chyba jedynym rozwiazaniem...

btw. taryfa komfort? toz to ma chyba z 6 lat. nic dziwnego, ze w iBOA moga miec z tym problem.

Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości - Terry Pratchet

 #488401  autor: siwy3461
 11 lip 2011, 16:53
Co ciekawe te telefony są na zasadzie jakiejś taryfy rodzinnej, który dostają pracownicy zakładu koksowniczego w naszym mieście, i generalnie nie może to być starsze niż rok.

W takim będziemy się kontaktować z biurem obsługi, mam nadzieje, że trafię na kompetentnych ludzi.

Tak swoją drogą nigdzie na stronie T nie znalazłem informacji o tym numerze 602900.

http://www.t-mobile.pl/pl/kontakt :shock:

 #488403  autor: thonka
 11 lip 2011, 17:02
"Numer telefonu do Biura Obsługi Abonenta

Z telefonu stacjonarnego można skontaktować się z Biurem Obsługi Abonenta, dzwoniąc pod numer 602 900 000 lub (22) 413 69 96 (opłata za połączenie z konsultantem zgodna z posiadaną taryfą)."

dobra szukales? ;) 602900 to po prostu skrocony numer do BOA dla klientow t-mobile.

Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości - Terry Pratchet

 #488406  autor: st.konsultant
 11 lip 2011, 17:16
Taryfa Komfort Max to taryfa, z której korzystają korporacje. Dlatego nie ma możliwości logowania się do IBOA.

Subskrypcja o której mowa w temacie, nie jest związana z T-Mobile, ale konsultant ma możliwość jej wyłączenia.
Ostatnio zmieniony 11 lip 2011, 20:13 przez st.konsultant, łącznie zmieniany 1 raz.

 #488421  autor: siwy3461
 11 lip 2011, 18:11
Dzięki Panowie bardzo pomogliście :)