DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #458603  autor: gollman
 08 lut 2011, 19:03
Dostałem dziś telefon z infolini TP że wycofują plan standardowy tp za który płace 43zł brutto i zmieniają go na taki za 40zł brutto i kurier przywiezie mi aneks do podpisania. W abonamencie jest 60 minut darmowych rozmów miesięcznie lub 120 poza godzinami.

Na stronie żadnego info, ktoś coś wie? żeby mnie tutaj w coś nie władowali :-)

 #458609  autor: Rezo
 08 lut 2011, 19:16
60min/40 zł przy umowie na 24 miesiące? To ja dziękuje. Tyle minut to powinni na swoich łączach w cenie max 30zł oferować.

Jeśli pomogłem kliknij "pomógł" ;)
UnixStorm.org - stabilny hosting WWW

 #458611  autor: kamil1221
 08 lut 2011, 19:21
Nic takiego nie ma miejsca jak wycofanie tego planu telefonicznego.
Ktoś po prostu nabija Ciebie w butelkę. Chcą z Tobą podpisać aneks na 24 mies. w abonamencie "Plan DoMowy 60" gdzie podpisując umowę na ww. okres otrzymasz rabat 10zł na abonament co miesiąc. Czyli mówiąc prościej - standardowo TP60 kosztuje 50zł - z aneksem na 2 lata kosztuje 40zł. Możesz zadeklarować się co do ilości minut - albo dzwonisz o każdej porze i masz 60 minut/mies. lub dzwonisz po godzinach szczytu i masz 120 minut. Przy aneksie na 12 mies. będzie o 5zł mniej czyli abo za 45zł.

 #458619  autor: gollman
 08 lut 2011, 19:45
Zadzwoniłem. Normalne nabijanie ludzi w butelkę :evil: kurier już jedzie z aneksem ale mogę odmówić podpisania umowy uff. Nie wiem czy to konsultantka taka nieogarnięta czy nowy sposób na pozyskanie klientów :twisted:

 #458670  autor: simon.m
 08 lut 2011, 23:23
zadzwoń na BL i złóż skargę na osobę która wysłała Ci taki aneks. takie praktyki trzeba tępić. inna sprawa, że jeżeli masz zamiar ogólnie korzystać z telefonu tp to jest to dość dobra oferta w porównaniu z tym co masz.

 #458743  autor: Vieslav
 09 lut 2011, 14:30
Ty lepiej zobacz, czy to na pewno aneks z TP. Teraz bardzo popularne są praktyki innych operatorów tego typu; dzwonią i mówią, że albo telekomunikacja przestaje istnieć albo twój plan przestaje istnieć i musisz podpisać aneks.

 #458807  autor: Arturos
 09 lut 2011, 19:12
No i pamiętaj jak zmienisz ten plan już do niego nie powrócisz

Pozdrawiam Arturos