DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #427596  autor: Mysz
 04 wrz 2010, 12:53
Mam pytanie w imieniu mojej koleżanki, która siedzi w mixplusie. Korzystała z "Wybranego Numeru w Sieci Plus". Teraz nie może go włączyć, bo kod na wybrany numer to *104*11*48XXXXXXXXX#, na bezlik do 5 to ... *104*11*48xxxxxxxxx# !! Bezlik jest dla niej gorszy, bo nie ma tam smsów bez limitu. Obecnie wydawała 10zł, a teraz wyda 10zł + 8zł za smy. Jest w taryfie mixIV, więc powinna móc korzystać również, że starego wybranego numeru. Ktoś z Was może przechodził już przez taki problem i wie jak aktywować starą promocję?

Wybrany Numer w Sieci Plus: http://www.plus.pl/oferta_indywidualna/ ... i_Plus.pdf
Bezlik do 5-ciu:
http://www.plus.pl/oferta_indywidualna/ ... do5ciu.pdf
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2010, 18:00 przez Mysz, łącznie zmieniany 1 raz.

 #428680  autor: tditsr
 09 wrz 2010, 20:47
Mam ten sam problem...
Na stronie Plusa wyraźnie jest napisane że osoba korzystająca z taryfy mixplus IV może skorzystać z promocji "Wybrany numer". Do tej pory cały czas korzystałem z wybranego numeru, parę dni temu jak to zawsze robiłem chciałem aktywować "wybrany numer", połączyłem się z wpisanym już w telefon kodem i... aktywowałem jakiś 'bezlik do 5-ciu'. Co gorsza nie ma w tym darmowych smsów do tej osoby. Mało tego... chciałem aktywować pakiet 500 smsów i... go nie otrzymałem. Jutro składam reklamację w biurze. Nie odpuszczę.

 #429187  autor: darkangel
 13 wrz 2010, 00:22
Moja mama ma Mixplus IV i tym kodem aktywowała Bezlik do-5ciu, skoro jest taki sam kod, a większość ludzi ma taryfe Mixplus IV to wydaje mi się że tymsamym nie ma już Darmowego Nr w tych starych zasadach gdzie SMSy były też darmowe.

Najlepsze jak chciałem sprawdzić kodem te nr kodem *104# to pisało że nie mam wybranego nr w usłudze mimo że przyszły SMSy że Bezlik aktywny z tymi nr co podałem, tylko pod *110# wchodząc w Bezlik piszą te nr a pod *104# nie.

Troszke dziwne że Plus w tym Bezliku nie zakfalifikował darmowych SMSów do tych nr...

 #429190  autor: amigo007
 13 wrz 2010, 01:44
Nie ma darmowych smsów bo plus to sobie tak wykalkulował, żeby nie być mocno stratnym na darmowych rozmowach że teraz będzie kasował dodatkowo za smsy. Faktem jest że teraz zamiast jednego numeru z darmowymi rozmowami możecie ich wybrać 5. Pozostaje teraz wykupywać pakiet sms do plusa o ile się da :-)

 #429193  autor: darkangel
 13 wrz 2010, 03:56
Tak bez problemu można mieć pakiet SMSów, chociaż 5nr za 10zł i tak jest bardzo dobrą ofertą, szkoda tylko że wyklucza się z Tanimi popołudniami i weekendami

 #429415  autor: mariusz9a
 14 wrz 2010, 11:53
amigo007 pisze:Pozostaje teraz wykupywać pakiet sms do plusa o ile się da
Jest pakiet 500 SMS lub pakiet bez limitowych SMS na 31 dni (czyli piszesz tyle na ile pozwoli Ci Twoja wytrwałość ;-) ).

 #429802  autor: darkangel
 16 wrz 2010, 01:01
amigo007 pisze:Nie ma darmowych smsów bo plus to sobie tak wykalkulował, żeby nie być mocno stratnym na darmowych rozmowach że teraz będzie kasował dodatkowo za smsy.

To spójrzmy od strony Operatora jak to wygląda, przecież mniejsze obciążenie dla urządźeń będzie przy wysłaniu 1 SMSa który zajmuje bajty, niż minucie rozmowy.
A skoro masz darmowe rozmowy do tych Nrów to zadzwonisz i bardziej obciążysz BTSy niż jakbyś miał wysłać 1 SMSa to troszke bez sensu, przynajmniej mi się tak wydaje.

 #430450  autor: Marcin87
 19 wrz 2010, 17:09
zawsze można włączyć darmowy pakiet 150 smsów do plusa.