DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?

 #392417  autor: ciuchcia
 10 mar 2010, 17:04
nie ma zadnej ulotki :) przywidziala mi sie ;) a informacje sa zaslyszane i niepotwierdzone niestety, ale takie dostalem ... az mi sie nie chce wierzyc, ze az tyle nowosci bedzie :) No ale czas pokaze.
W ktoryms planie taryfowym ma byc jeszcze internet rozliczany w abonamencie ... ale to akurat watpie zeby sie oplacalo bardziej niz dodatkowe pakiety.

 #392560  autor: telemaniak93
 11 mar 2010, 15:32
I jak do tej pory bardzo mało informacji. Jedyne co jest pewne to konferencja w poniedziałek. Pewnie już widzieliście to zdjęcie niby albumu muzycznego Bartosza Dobrzyńskiego? "..Mam Wam wiele do powiedzenia.." Czy to może oznaczać wprowadzenie stanu darmowego w abo? Ja myślę, że tak :)

 #392573  autor: ciuchcia
 11 mar 2010, 16:41
Czesciowe potwierdzenie moich informacji :)
http://www.blogplay.eu/2010/03/11/wszystko-ma-swoj-cel/
Mam nadzieje, ze to nie zostalo napisane na ich podstawie ; )

 #392582  autor: Marens
 11 mar 2010, 17:16
ciuchcia pisze:Czesciowe potwierdzenie moich informacji :)
Kod: Zaznacz cały
1. Taryfa przeznaczona dla osob wysylajacych duza ilosc smsow. 
3. Taryfa z aktywnym stanem darmowym, czyli darmowe rozmowy wewnatrz sieci (byc moze tez stacjonarne)
Jak na PLAY przystało powinna być jedna taryfa z minutami i SMSami.
Gdyby jeszcze można przechodzić ze starych taryf do nowych a stan darmowy do PLAY + stacjonarne. Tak aby abonament był atrakcyjniejszy od PLAY Fresh.
Kod: Zaznacz cały
2.Taryfa, uwaga, z wyzsza cena minuty (nawet do 0,59) ale z tanszym telefonem.Calkowita nowosc w Play – na pewno przyciagnie duza ilosc klientow.
Może i są na to chętni, ale czysta głupota. Telefon można kupić w zależności od widzimisię na wolnym rynku w granicach 100-300zł.
Kod: Zaznacz cały
Dodatkowo pojawi sie cos ala usluga wieczory i weekendy.
Troszkę będzie się wykluczało z taryfą z aktywnym stanem darmowym.
Do taryfy "SMS Fan" i starych taryf całkiem niezła alternatywa.

 #392588  autor: Sławek
 11 mar 2010, 18:01
Kod: Zaznacz cały
1. Taryfa przeznaczona dla osob wysylajacych duza ilosc smsow. 
3. Taryfa z aktywnym stanem darmowym, czyli darmowe rozmowy wewnatrz sieci (byc moze tez stacjonarne)
Miałbym dylemat, na co się zdecydować :D
Mogliby poprawic tez mixture, zeby pakiety jakies byly na miesiac, a nie na 15dni.

 #392596  autor: Tajemniczy28
 11 mar 2010, 19:32
Przestańcie gdybać i sie nakrecać tylk owytrzymajcie jeszcze te kilka dni:)

[ Dodano: 2010-03-11, 19:32 ]
Przestańcie gdybać i sie nakrecać tylko wytrzymajcie jeszcze te kilka dni:)

 #392608  autor: lukaszek1234
 11 mar 2010, 20:31
a do play online coś szykuja?

Alcatel OT Club --> Motorola C350 --> Sony Ericsson T68i --> Siemens SL45i --> Siemens C75 --> Siemens AX75 --> Samsung X660 --> Nokia 6310i --> Motorola V3 --> Sony Ericsson K550i -- > Nokia E51

 #392617  autor: Sławek
 11 mar 2010, 20:52
Dobrze by bylo :) Bo poki co, nie oplaca mi sie przechodzic z prepaidowego neta na abonament-2GB w miesiacu mi wystarczaja w zupelnosci i predkosc dwa razy szybsza niz w najnizszym abo. Modem to tez nie taka droga sprawa, zebym mial sie z tego powodu pokusic, tym bardziej ze juz mam. Gdyby dali nawet bez modemu 2GB za 15-20zl dla obecnych abonentow z predkoscia 1Mb/s, to chetnie, chetnie... ale na razie nie ma opcji :D

 #392637  autor: metpablo
 11 mar 2010, 22:14
Ja Wam powiem jedno - Marcin i dziewczyny kręcili dziś bardzo ciekawe zaproszenie na poniedziałkową konferencję :twisted:

Nowe Włochy w Warszawie - nie pogadasz na 2G Playa.