DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #380844  autor: vectra2.0
 15 sty 2010, 14:35
mam pytanie dotyczące play mixtura. jakbym wziął mixturę na doładowanie 30zl to ile dni dałoby doładowanie za 30zł?? patrzyłem na ten cennik play mixtura na stronie to pisało że na 30 mieś w sumie daje 900zł to z wyliczeń wychodzi 30dni po doładowaniu za 30, ale na stronie jak zaznaczam, ze doładowuję za 30 zł to pisze na wychodzące 20 dni a na przychodzące 40. więc jak to jest, bo wtedy wychodzi 900dni / 20 = 45 doładowań po 30zł, a 30 * 45 = 1350zł. i jakie nominały na ile dni lub miesięcy przedłużają w play mixtura 30 i play mixtura pro 30. do tego chciałem jeszcze się zapytać czym rózni się pro od zwykłego i czy doładowania kumulują się czyli jak doładuje na początku miesiąca 20zł i później 10 to pieniądze do końca umowy się zmniejszą, ale czy okres trwania umowy też się zmniejszy.

Ericsson t10s --> Sagem MY3052 -->Motorola C350 --> Siemens CT70 --> Sagem MY400X --> Sagem MY501C --> Sony Ericsson D750i --> Sony Ericsson J210i --> Motorola SLVR L7 THE BEST :)

 #381250  autor: michalx703
 17 sty 2010, 20:10
w play mixtura doladowanie od 25-49 wydluza waznosc o 30 dni, 50 w zwyz o 60 dni. a co do zobowiazania to wyglada to tak, mozesz w pierwszym dniu po podpisaniu umowy doladowac za 900 zl i jestes wolny od zobowiazan-jest to elsatyczne. Po prostu przez 30 miesiecy suma Twoich doladowan ma byc = 900 zl jak przekroczysz 900zl umowa sie rozwiazuje.

MICHALX703

 #381429  autor: vectra2.0
 18 sty 2010, 19:41
według tej strony http://www.playmobile.pl/pl/play-mix/Pl ... x-mix.html w play mixtura 30 doładowanie od 20zł do 30zł przedłuża konto o 20 dni a 31 zł przedłuża o 30 więc nie wiem jak to mam rozumieć ;/ a napisane jest 30 zł na miesiąc ;/ w play mixtura pro 30 rozumiem, że te warunki są identyczne. jeszcze jedno: czym mixtura od mixtura pro się różnią oprócz stawki za minutę? jaki sens było wprowadzać pro z tą samą stwaką na miesiąc, to przecież nie opłaca się brać zwykłej mixtury 30

Ericsson t10s --> Sagem MY3052 -->Motorola C350 --> Siemens CT70 --> Sagem MY400X --> Sagem MY501C --> Sony Ericsson D750i --> Sony Ericsson J210i --> Motorola SLVR L7 THE BEST :)

 #381438  autor: ciuchcia
 18 sty 2010, 20:27
Wychodzi na to, ze na stronie ten suwak zle podaje informacje. Pelne info masz w cenniku pod spodem
http://www.playmobile.pl/resources/pdf/ ... 7_2009.pdf

a mixtura od mixtury pro rozni sie tym, ze w pro nie ma zadnych promocji typu podwojone doladowanie itp.

 #381473  autor: Bellatrix
 18 sty 2010, 22:33
Przede wszystkim musisz utrzymać ważność połączeń wychodzących. Jeżeli w czasie okresu zastrzeżonego (trwania umowy na czas określony) stracisz ważność poł. wych. przez 60 dni (mix) lub 10 (mixtura) zostaje naliczona kara umowna.

 #381476  autor: vectra2.0
 18 sty 2010, 22:43
Dzięki bardzo koledzy, już wszystko wiem :D to co bardziej polecacie mixture zwykłą czy pro? była już jakaś promocja z podwójnymi doładowaniami w mixturze?

Ericsson t10s --> Sagem MY3052 -->Motorola C350 --> Siemens CT70 --> Sagem MY400X --> Sagem MY501C --> Sony Ericsson D750i --> Sony Ericsson J210i --> Motorola SLVR L7 THE BEST :)

 #381484  autor: Tabaluga
 18 sty 2010, 23:36
W pro nie masz pakietu 50 minut do play za 5zł.
 #381984  autor: darkangel
 21 sty 2010, 14:53
Mam kilka pytań odnośnie Playa i jego mixa, oczywiście cały czas mowa o Mixturze 30 i Pro też 30, może mi pomożecie :)

1. Jakie są podstawowe różnice prócz stawek między tymi dwoma mixami Playa?

2. Jaki dostaje się bonus za przeniesienie nr do mixutry albo mixtury pro?

3. Czy mogę przenieść swój numer we Freshu i też dostane jakiś bonus?

4. Zamawiając przez Internet co dodatkowo otrzymam?

5. Można połączyć przeniesienie nr plus zamówienie przez Internet żeby dostać więcej bonusów?

6. Czy jeśli możliwa jest migracja po skończeniu umowy z Mixtury albo Mixury Pro spowrotem na Fresha i jak jest wtedy z przechodzeniem środków na koncie i ważnością konta?

7. Czy Play zakłada Simlocki na telefony? a jak tak to czy moge go dopiero ściągnąć za darmo jak skończy mi się umowa z doładowaniami?

8. Czy biorąc Mixture, lub Mixture Pro na w zobowiązaniu na 900zł moge zasilić konto 18 zdrapkami po 50zł i też skończe umowe czy musi to być koniecznie 30 zł nominał?

 #381989  autor: darkangel
 21 sty 2010, 15:29
Tak a czytałeś wszystkie moje pytania? tam jest odpowiedź może na góra 2 moje pytania, a co z resztą? dlatego założyłem nowy temat...

 #381990  autor: osachorzow
 21 sty 2010, 15:34
darkangel, to trzeba pytać w tamtym wątku, a nie robić bałagan z kolejnym wątkiem na ten sam temat ;)

 #382007  autor: play4you2
 21 sty 2010, 16:52
Ok, widzę, że intrygują Cię drobne pytania. Dodam, że szczegóły są zamieszczone na naszej stronie internetowej www.playmobile.pl. Postaram Ci się w skrócie wytłumaczyć Twoje wątpliwości:
darkangel pisze:1. Jakie są podstawowe różnice prócz stawek między tymi dwoma mixami Playa?
Jest to różnica głównie w stawce za połączenia (PRO 29gr/min MIX30 39gr/min). Dodatkowo obowiązuje Cię inny Regulamin. W kwestji dotyczącej ważności konta, jest tak, jak w Mixtura 30
darkangel pisze:2. Jaki dostaje się bonus za przeniesienie nr do mixutry albo mixtury pro?
Podaję Ci link, pod którym Masz wszystko ładnie opisane: http://www.playmobile.pl/pl/play-mix/pr ... index.html
darkangel pisze:3. Czy mogę przenieść swój numer we Freshu i też dostane jakiś bonus?
Możesz wybrać konkretną Ofertę Promocyjną, jednak nie otrzymasz takich bonusów, jak przy przeniesieniu numeru z innej sieci.
darkangel pisze:4. Zamawiając przez Internet co dodatkowo otrzymam?
W PRO otrzymasz dodatkowe 50 PLN ważne przez 90 dni.
darkangel pisze:5. Można połączyć przeniesienie nr plus zamówienie przez Internet żeby dostać więcej bonusów?
Nie można.
darkangel pisze:6. Czy jeśli możliwa jest migracja po skończeniu umowy z Mixtury albo Mixury Pro spowrotem na Fresha i jak jest wtedy z przechodzeniem środków na koncie i ważnością konta?
Nie ma takiej mozliwości, jednak usługa zostaje autoamatycznie definiowana jako "prepaid". Nawet jakbyś nie doładowywał konta, wówczas ewentualna kara już Ciebie nie obowiązuje (oczywiście po wypełnioeniu kontraktu lub sumy doładowań).
darkangel pisze:7. Czy Play zakłada Simlocki na telefony? a jak tak to czy moge go dopiero ściągnąć za darmo jak skończy mi się umowa z doładowaniami?
Już nie powinno być SIM locków na telefonach.
darkangel pisze:8. Czy biorąc Mixture, lub Mixture Pro na w zobowiązaniu na 900zł moge zasilić konto 18 zdrapkami po 50zł i też skończe umowe czy musi to być koniecznie 30 zł nominał?
Możesz dokonać dowolnych doładowań, lub nawet jednorazowo całą kwotę zobowiązania. W przypadku osiągnięcia kwoty zobowiązania, Umowa automatycznie może być rozwiązana. Oznacza to, że może trwać np. jeden dzień (przy założeniu, że doładujesz konto na pełną kwotę zobowiązania).

To chyba wszystko. Pozdrawiam.

Forum "Telepolis" nie jest oficjalnym kanałem zgłoszeniowym firmy P4 Sp. z o.o., tym samym sieć Play nie bierze odpowiedzialności za ewentualne wykorzystanie przez osoby postronne wszelakich danych, znajdujących się w przesłanej wiadomości.

 #382026  autor: muchakk
 21 sty 2010, 19:08
Warto przypomnieć, że w Mixtura Pro (którą posiadam ;-) ) nie ma pakietu tańszych połączeń do Play. Pakiet smsów jest dostępny.

 #382027  autor: play4you2
 21 sty 2010, 19:24
muchakk pisze:Warto przypomnieć, że w Mixtura Pro (którą posiadam ) nie ma pakietu tańszych połączeń do Play. Pakiet smsów jest dostępny.
No tak, zapomniałem to dodać :P. Ale to zależy kto czego oczekuje :lol:. Dzięki muchakk za uzupełnienie.

Forum "Telepolis" nie jest oficjalnym kanałem zgłoszeniowym firmy P4 Sp. z o.o., tym samym sieć Play nie bierze odpowiedzialności za ewentualne wykorzystanie przez osoby postronne wszelakich danych, znajdujących się w przesłanej wiadomości.

 #382029  autor: vinc
 21 sty 2010, 19:32
osachorzow ma rację. Temat zdublowany, a dodatkowe pytania można zadać w istniejącym już temacie... Tym razem scalam. Następnym razem Kosz, a na ostrzeżeniu słownym się nie skończy.

Obrazek

 #382149  autor: Marcin87
 22 sty 2010, 14:24
Jak można sprawdzić ile jeszcze pozostało do końca zobowiązania w mixturze?

 #382157  autor: DevilishChaos
 22 sty 2010, 14:51
Marcin87:
*111*48*3#

 #382288  autor: darkangel
 23 sty 2010, 03:22
Czy żeby wziąść na siebie mixa w Playu potrzebne będzie zaświadczne o zarobkach? czy starczy tylko dowód osobisty?

 #383934  autor: Marcin87
 29 sty 2010, 19:30
Można spłacać Mixture 30 kuponami za 50 zł?

 #384063  autor: macio
 30 sty 2010, 13:39
darkangel pisze:Czy żeby wziąść na siebie mixa w Playu potrzebne będzie zaświadczne o zarobkach? czy starczy tylko dowód osobisty?
Dowód osobisty oraz np.
+ zaświadczenie o zatrudnieniu
+ bieżący rachunek oraz potwierdzenie zapłaty za telefon komórkowy/internet/telefon stacjonarny/telewizję kablową lub satelitarną
+ legitymacja studencka

Poproś w byle jakim salonie o wykaz dokumentów potrzebny do zawarcia umowy :).
Marcin87 pisze:Można spłacać Mixture 30 kuponami za 50 zł?
Można ale bardziej opłaca Ci się spłaca ją doładowaniem za 60zł, ponieważ dwa razy szybciej spłacisz mixturę :). Gdy doładowujesz kuponem za 50zł, to spłacasz tylko za jeden miesiąc. Warto dopłacić te 10zł.