DAJ CYNK
  • Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.
Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.

Moderator: Moderatorzy

 #379771  autor: kowcio
 10 sty 2010, 00:13
http://www.biedronka.pl/str/2/i/20.phpza tydzień będzie w Biedronce za 39 PLN, tylko że bez ładowarki. Myślę, że warto brać jesli potrzebujesz.

A sluchawkę naładujesz każdą ładowarką od Nokii z cienkim wtykiem... AC-3E, AC-4E, AC-4E, AC-8E... Myslę, że ładowarka to nie problem :) Tym bardziej, że masz N5310 XP, więc tą samą ładowarką naładujesz słuchawkę. Nie ma co przepłacać ;-)

 #381079  autor: plustik
 16 sty 2010, 18:05
kowcio pisze:http://www.biedronka.pl/str/2/i/20.phpza tydzień będzie w Biedronce za 39 PLN, tylko że bez ładowarki. Myślę, że warto brać jesli potrzebujesz.

A sluchawkę naładujesz każdą ładowarką od Nokii z cienkim wtykiem... AC-3E, AC-4E, AC-4E, AC-8E... Myslę, że ładowarka to nie problem :) Tym bardziej, że masz N5310 XP, więc tą samą ładowarką naładujesz słuchawkę. Nie ma co przepłacać ;-)
Zaopatrzyłem się w taką słuchawkę i powiem że nie żałuję. Duża wygoda!! Słuchawka dobrze wykonana, wygodna no i cena niewysoka. Zdecydowanie polecam :)

 #381321  autor: agnes.kwiatek
 18 sty 2010, 04:16
udało sie mi i mężowi załapac na tą biedronkową promocje najpierw kupiłam dla męża okazało sie ze słuchaweczka niczego sobie i jeszcze za ta cene dla kierowcy jak znalazł tym bardziej ze mąż wymienil fona i ten nowy nie miesci sie na taka podstawke w aucie, wiec rozmowy podczas jazdy autem odpadały a tera znow może odbierac fona. Ja sie ledwo załapałam nastepnego dnia po zakupie dla męża doszlam do wniosku ze i mi mogła by sie przydać taka słuchaweczka i poszłam do biedry po nią i juz nie było potem poszłam do kolejnej i załapałam sie na ostatnią bo koles za mną też chciał kupić i już nie było. Uważam że biedronka zrobiła dobrą promocje na dobrą słuchawke

 #381343  autor: Btk_Tomas
 18 sty 2010, 10:45
kowcio pisze:bez ładowarki
Słuchawki były z ładowarką w zestawie.

 #381344  autor: kowcio
 18 sty 2010, 10:51
Btk_Tomas pisze:kowcio napisał/a:
bez ładowarki

Słuchawki były z ładowarką w zestawie.
No widzisz, a na stronie www biedronki było info, że słuchawki są bez ładowarek w zestawie ;)

 #381350  autor: Kaczy
 18 sty 2010, 11:14
Byłem w piątek w Biedronie i były same słuchawki, bez ładowarek.

...::: Made for loneliness :::...
 #381359  autor: invadersmustdie
 18 sty 2010, 12:45
plustik pisze:Co myślicie o słuchawce bluethooth Nokia BH-104??
Kolego mam tą słuchawkę i jest bardzo dobra. Używam jej praktycznie cały czas, dużo rozmawiam i zapominam kiedy ją ostatni raz ładowałem, ponieważ wytrzymuje naprawdę długo. Zasięg też ma dobry, bez problemów można rozmawiać kilka metrów od telefonu. Na moim uchu też leży dobrze. Może robić fikołków się z nią nie da, ale w czasie normalnego użytkowania nie wypada.

Ja mam z nią dwa problemy:
- pierwszy, to taki, iż co kilka (7-10) rozmów lubi potrzeszczeć, poszumieć. Nie znam przyczyny. Identyczne trzaski pojawiają się, jak jest się za daleko od telefonu, więc może w czasie tych rozmów z trzaskami są jakieś zakłócenia?

- drugi, to taki, że rozmówcy mówią mi, że słabo mnie słyszą, ale wystarczy poprawić słuchawkę tak, aby mikrofon był centralnie w stronę ust.

 #381532  autor: kowcio
 19 sty 2010, 12:56
invadersmustdie pisze:- pierwszy, to taki, iż co kilka (7-10) rozmów lubi potrzeszczeć, poszumieć. Nie znam przyczyny. Identyczne trzaski pojawiają się, jak jest się za daleko od telefonu, więc może w czasie tych rozmów z trzaskami są jakieś zakłócenia?
Tak. Albo telefon masz w kieszeni i trzymasz go za antenę- to samo ;) Takie zakłócenia może powodować np. uruchomiona kuchenka mikrofalowa.
- drugi, to taki, że rozmówcy mówią mi, że słabo mnie słyszą, ale wystarczy poprawić słuchawkę tak, aby mikrofon był centralnie w stronę ust.
To ja też mam tak samo, ale mam zupełnie inną słuchawkę i nie od Nokii. Ale jakoś przyzwyczaiłem się do bardzo głośnego mówienia podczas rozmowy przez telefon, bo wtedy na 100% rozmówca mnie słyszy i nic powtarzać nie muszę 8)

 #396244  autor: zemli
 29 mar 2010, 22:34
kowcio pisze: A sluchawkę naładujesz każdą ładowarką od Nokii z cienkim wtykiem... AC-3E, AC-4E, AC-4E, AC-8E...
Jaki model ładowarki samochodowej będzie ok do ładowania tej słuchaweczki ?

 #396337  autor: kowcio
 30 mar 2010, 14:59
zemli pisze:kowcio napisał/a:

A sluchawkę naładujesz każdą ładowarką od Nokii z cienkim wtykiem... AC-3E, AC-4E, AC-4E, AC-8E...


Jaki model ładowarki samochodowej będzie ok do ładowania tej słuchaweczki ?
DC-4.