DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
  • Strona 1 z 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10
 #360552  autor: aizo
 19 wrz 2009, 11:33
Witam
Jak czytałem opinie i sam oglądałem ofertę nowego programu orange i nie jest on zbyt atrakcyjny , no ale cóż mimo wszystko warto sie zarejestrować ,kiedys moze na cos uzbiera fajnego.


Mam do zarejestrowania 4 numery
Dwa na firmę (i tutaj zonk ponoć sie nie da:( ,dla firm bedzie jakis inny program)
I dwa zwykłe Pop-a oraz abonament

Chciałbym połączyć to w jeden pakiet
Tylko pytanie jak to zrobić
Abonament już był zarejestrowany kiedyś w profit , a pop to nowy numer aktywowany tydzień temu(czy w ogóle mogę go włączyć do programu)

Chciałbym aby ten numery nabijały punktów na jedno konto
Jak to zrobić?
Zalogowałem sie na orange onlnie (z numeru pop bo ten chce aby był głównym numerem w programie)
I tak w formularzu trzeba podać numer i czy to ma byc numer ten główny?
Jest też opcja zaznaczania ,,Czy byłeś użytkownikiem programu,,
Byłem ale nie na tym numerze(popa) ale adres który chce podać zgadzał bys się
Czy liczy się numer czy dane adresowe

Jak później podłączyć drugi numer?

Jeśli ktoś coś wie proszę o info.

 #360557  autor: cesarz
 19 wrz 2009, 11:40
Jeśli się nie mylę to orange będzie miało własne nagrody za punkty , BP i inni podstawowi partnerzy tego programu.Będzie można wybierać w nagrodach. :-)

CNN

 #360584  autor: Vieslav
 19 wrz 2009, 14:04
FAQ pisze: Czy mogę sumować punkty PAYBACK z kilku numerów?
Tak, mogą być sumowane punkty PAYBACK wielu osób w ramach jednego konta PAYBACK. Aby dopisać kolejne karty do swojego konta, skontaktuj się z infolinią PAYBACK pod numerem 0801 044 440 (opłata zgodna z cennikiem w Twoim planie taryfowym lub 35 groszy/min z telefonu stacjonarnego).
Zapytam o jedną rzecz przy okazji: zarejestrowałem się na orange.pl, co dalej? Tam jest napisane coś o jakimś formularzu, który trzeba gdzieś odesłać. Dostanę go pocztą? Czy od razu mogę korzystać z numeru karty, np. podając go już w tej chwili na allegro? Czy ktoś również może podać numer mojej karty na allegro nabijając mi pkt?
Ostatnio zmieniony 19 wrz 2009, 14:10 przez Vieslav, łącznie zmieniany 1 raz.

 #360585  autor: jurak
 19 wrz 2009, 14:05
aizo: Na początek rejestrujesz się przez Orange Online do programu PAYBACK. Jeśli miałeś profit na firmę to nie dostaniesz tych 100pkt. Zarejestruj się na dowolny numer indywidualny, jaki posiadasz np. w POPie. Przy rejestracji podaj numer karty głównej.
Potem musisz się zalogować na orange online dla każdego numeru, który ma uczestniczyć w programie.
Następnie wchodzisz do zakładki "program PAYBACK" i na samym dole klikasz "wprowadź numer karty". Wprowadzasz nr swojej karty głównej. Powtarzasz tą czynność na każdym koncie, które ma zliczać punkty dla Twojej karty.

 #360588  autor: aizo
 19 wrz 2009, 14:27
Czyli jak mam tego nowego popa to moge spokojnie program sobie aktywować tak?

Połączenie nie może być zrealizowane.

 #360591  autor: pawlisko123
 19 wrz 2009, 14:50
a czy można na jedną kartę payback zarejestrować kilka numerów? jeden jest na mnie,drugi na mame a trzeci na tate żeby mi punkty na jednym koncie zbierało...

 #360593  autor: BarthezzLodz
 19 wrz 2009, 15:06
Tak, można. W każdym przypadku musisz zalogować się na swoim koncie w Orange i wpisać numer karty Payback.

Uśmiechnij się! ;)

Nokia 3310 -> Sony Ericsson T630 -> LG KU800 Chocolate -> Nokia N76 - > Samsung S8500 Wave -> LG L9 -> Samsung Galaxy S5 -> Samsung Galaxy S6 EDGE 64GB

 #360638  autor: aizo
 19 wrz 2009, 20:20
Następnie wchodzisz do zakładki "program PAYBACK" i na samym dole klikasz "wprowadź numer karty". Wprowadzasz nr swojej karty głównej. Powtarzasz tą czynność na każdym koncie, które ma zliczać punkty dla Twojej karty.

Tak zrobiłem . Na razie na jednym numerze
Ale caly czas mam ,,Wprowadź numer karty,, Nie powinno byc ze juz mam karte? Czy cos?
Bo szczerze mówiąc nie wiem. Numer wprowadziłem a info mam cały czas

Na kartę musze czekać 4tyg ok. NA głównej www paybacku tez nie mam sie jak zarejestrować bo nie mam karty a tam potrzeba jakiś kod

Czy punkty już mi sie naliczają czy dopiero jak dostane kartę i sie zaloguje do Paybacka


Nagrody sa faktycznie za mase punktów. Jeśli ktoś zbiera punkty tylko przez ogrange
(ja np nie tankuje na BP a ni nie robię zakupów w realu) to raczej nie uzbiera na cos fajnego
Na allegro kupuje tez mało

6 tys punktów i mamy gałkownice lodów...(czyli wydane 12 tys w orange)
Mam nadzieje ze dadzą doładowania czy cos bo tak nie ma sensu
Oragne dało pupy likwidując profit(a tak reklamowali ze mialo być lepiej )

 #360643  autor: trus1991
 19 wrz 2009, 20:35
ja mam pytanko odnoście PAYBACK

bo ja mam na siebie kartę (odebrałem w REALU) i czy mogę zbierać punkty za telefon w TP (zarejestrowany na mame) abonament w ORANGE (zar. na tatę) i allegro (siebie i brata)?? i jak mam to zrobic, bo przy rejestracji np w orange musze podać dane, i numer karty, numer dam swój a reszte to użytkownika np ORANGE czy swoje?
bo nie wiem.

z góry Dzięki za pomoc

Nokia 3310 -----> Siemens MC60----> Motorola L7 -----> SE K550i -----> SE C902 ------> HTC Desire Z

 #360644  autor: BarthezzLodz
 19 wrz 2009, 20:48
Oczywiście, że możesz. Żeby zbierać punkty np. za telefon w TP musisz zalogować się na swoje konto na stronie tp, wejść w zakładkę program Payback, wybrać zakładkę Twój Payback, a następne dodać numer swojej karty. Na Allegro robisz podobnie - logujesz się na swoje konto, wchodzisz kolejno w Moje Allegro -> Moje konto -> Payback -> Informacje i ustawienia i dodajesz nr swojej karty. W Orange postępujesz zapewne podobnie jak w TP.

Aha, i oczywiście najpierw musisz zarejestrować kartę, wchodząc na >>>tę stronę<<<

Uśmiechnij się! ;)

Nokia 3310 -> Sony Ericsson T630 -> LG KU800 Chocolate -> Nokia N76 - > Samsung S8500 Wave -> LG L9 -> Samsung Galaxy S5 -> Samsung Galaxy S6 EDGE 64GB

 #360686  autor: elkanguro
 20 wrz 2009, 01:43
Ja mam podobną sytuację jak trus1991, kartę z reala dostała mama, ma ona jeszcze NOG, mój brat ma NOG i moja siostra Zetafona a ja Abonament. Ja mam konto na Allegro i brat ma też osobne konto. Rozumiem, że nie ma problemów z danymi osobowymi i można te wszystkie konta upchać na tą jedną kartę payback z reala, tak?

Virgin Mobile
--------------------------------------------
LTE Cyfrowy Polsat + HaloNet
--------------------------------------------
NaszaSiec.net 15 Mbps + HaloNet

 #360697  autor: BarthezzLodz
 20 wrz 2009, 09:35
U mnie tylko telefon stacjonarny jest na kogo innego, ale nie było problemu, więc z Allegro i Orange powinno być podobnie.

Uśmiechnij się! ;)

Nokia 3310 -> Sony Ericsson T630 -> LG KU800 Chocolate -> Nokia N76 - > Samsung S8500 Wave -> LG L9 -> Samsung Galaxy S5 -> Samsung Galaxy S6 EDGE 64GB

 #360700  autor: Vieslav
 20 wrz 2009, 10:08
Zarejestrowałem się przez stronę orange. Ile muszę czekać na kartę? Rozumiem, że przyjdzie pocztą? Jeszcze jedno pytanie: punkty będą naliczane dopiero po aktywacji karty?

 #360704  autor: michalus
 20 wrz 2009, 10:18
Formularze zarejestrowane poprzez strone Orange beda przetworzone 23 wrzesnia a wiec tego dnia Orange prześle do PAYBACK informacje o Twoim uczestnictwie.Czas oczekiwania na kartę to maksymalnie 4 tygodnie od chwili rejestracji.Karta przyjdzie pocztą

 #360705  autor: aizo
 20 wrz 2009, 10:33
aizo pisze:[



Caly czas mam na orange ,,Wprowadź numer karty,, Nie powinno byc ze juz mam karte? Czy cos?Numer juz wprowadziłem
Bo szczerze mówiąc nie wiem. Numer wprowadziłem a info mam cały czas

Na kartę musze czekać 4tyg ok. NA głównej www paybacku tez nie mam sie jak zarejestrować bo nie mam karty a tam potrzeba jakiś kod

Czy punkty już mi sie naliczają czy dopiero jak dostane kartę i sie zaloguje do Paybacka

)

 #360747  autor: lukasz.wr
 20 wrz 2009, 12:32
Tak pobierznie przegladajac strone progaramu natknołem sie na coś takiego-iż karte można odebrać w realu bądz w salonoe orange\tp.
Czy ktoś rzeczywiście natknął sie na taka karte?
Jeśli wraz z zoną mamy dwa numery orange-a chciałbym zbierać punkty na jedno konto-to musze mieć dwie karty i zarejestrować je na jedno konto?czy jakoś inaczej?

 #360748  autor: BarthezzLodz
 20 wrz 2009, 12:35
aizo pisze:Caly czas mam na orange ,,Wprowadź numer karty,, Nie powinno byc ze juz mam karte? Czy cos?Numer juz wprowadziłem
U mnie (na koncie w tp) wygląda to tak:
Obrazek

[ Dodano: 2009-09-20, 12:36 ]
lukasz.wr pisze:Tak pobierznie przegladajac strone progaramu natknołem sie na coś takiego-iż karte można odebrać w realu bądz w salonoe orange\tp.
Czy ktoś rzeczywiście natknął sie na taka karte?
W Realu w Manufakturze w Łodzi karty dają przy kasie, a i oprócz tego po sklepie chodzi koło 10 hostess, które również te karty dają i od razu u nich je rejestrujesz

[ Dodano: 2009-09-20, 12:37 ]
lukasz.wr pisze:Jeśli wraz z zoną mamy dwa numery orange-a chciałbym zbierać punkty na jedno konto-to musze mieć dwie karty i zarejestrować je na jedno konto?czy jakoś inaczej?
Możesz zbierać punkty na jedną kartę - w tym przypadku wpisujesz numer karty na obu kontach w Orange.

Uśmiechnij się! ;)

Nokia 3310 -> Sony Ericsson T630 -> LG KU800 Chocolate -> Nokia N76 - > Samsung S8500 Wave -> LG L9 -> Samsung Galaxy S5 -> Samsung Galaxy S6 EDGE 64GB

 #360752  autor: aizo
 20 wrz 2009, 12:57
U mnie (na koncie w tp) wygląda to tak:
A jak wygląda to u kogś na koncie orange?Ma ktoś taki problem jak ja ?

 #360758  autor: Prezesek
 20 wrz 2009, 13:39
Małe pytanko. Czy jest możliwość przerejestrowania programu PAYBACK na inną osobę? Przykładowo jedna osoba z mojej rodziny zarejestrowała się w programie a teraz chce mi oddać konto....

 #360764  autor: pumba
 20 wrz 2009, 14:19
Prezesek, zajrzyj do regulaminu bo pamiętam że było coś o tym mowa ale jak się nie mylę to pisali że nie ma takiej mozliwości choć mogę się mylić... ;)
  • Strona 1 z 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10