DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #353144  autor: BL9393
 17 sie 2009, 20:08
W dniu dzisiejszym sprawdziłem dzwonić pod *500 ofertę na przedłużenie umowy dla swojego numeru Play Online. Do tej pory korzystałem z oferty dla abonentów (roczna umowa, 10GB transferu, abonament 45zł, umowa z modemem).
Chciałem usłyszeć ofertę bez zakupu modemu licząc na jakieś rabaty i otrzymałem ofertę:

Umowa bez modemu to TYLKO 12miesięcy,
Abonament 45zł brutto
Limit transferu danych - 10GB

Eeee... jak zapytałem czym różni się ta oferta od mojej gdy przejdzie na czas nieokreślony, to Pan wyciszył rozmowę i po ponad minucie poinformował mnie, że jeśli otrzymałem jakieś dodatkowe bonusy w trakcie trwania obecnej umowy i ją przedłużę to one nie przepadną. Ciekawe tylko jakie to bonusy Play dawał w trakcie trwania lojalki??

Dostał ktoś jakąś lepszą ofertę? Czy też ta parodia to standard?

czas na Orange

 #353217  autor: Sirmark
 18 sie 2009, 01:40
no to rozwiazac umowe i podpisac nowa ;)

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #353218  autor: mikolajjj
 18 sie 2009, 02:07
Po 1. Dlatego są te same warunki ponieważ rok temu Play chciał zwabić jak największą ilość klientów taką promocją, że dla obecnych klientów 2 razy taniej...

Po2. Konsultanci w Play ( innych sieciach zresztą też) są zbyt głupi wiec nie ma co zadawać im pytań na które nie znajdą odpowiedzi na ekranie bo sami nie pomyślą;)

Po3. Panie administratorze jak by podpisał umowę jeszcze raz to przez 3 miesiące nie płacił by nic a potem 80zł za 10 giga;) tylko ze z modemem ale za to umowa na 18:]

 #353222  autor: BL9393
 18 sie 2009, 05:13
wypisałem formularz rezygnacji (po co im numer umowy na formularzu to nie wiem...) może po czarują z czymś lepszym. Jeśli nie, to iPlus z abonamentem 49zł i znacznie większą dostępnością usługi :P

czas na Orange

 #353225  autor: Patryk_
 18 sie 2009, 08:40
BL9393 pisze:Dostał ktoś jakąś lepszą ofertę? Czy też ta parodia to standard?
Na nic więcej nie ma szans.
P4 nie stać na zwiekszenie limitów/obniżenie abonamentu.

 #353246  autor: Marens
 18 sie 2009, 10:27
Dodam, że obecna oferta nie jest taka zła 45zł=10GB i nie można do niej nic mieć.

 #353254  autor: www.fazafm.com
 18 sie 2009, 11:02
To trzeba napisac rezygnacje i poczekac. Ewentualnie podpisac nowa umowe na 18 miesiecy z modemem nowym (45zl za 10GB) lepsze to niz smieszne 3 miesiace gratis a pozniej 80 zl za 10 GB. Przez pomylke Pani w salonie wpisala do wypowiedzenia moj numer na ktorym mam umowe jeszcze przez rok zamiast mixa z ktorego rezygnuje i odziwo rok wczesniej przyslali mi juz warunki przedluzenia umowy :)

 #353284  autor: Patryk_
 18 sie 2009, 13:12
Marens pisze:Dodam, że obecna oferta nie jest taka zła 45zł=10GB i nie można do niej nic mieć.
Nie jest zła,owszem (jesli komus naturalnie odpowiada Play),ale to samo dostaje człowiek z ulicy na start.

 #353399  autor: BL9393
 18 sie 2009, 20:17
rezygnacje złożona - trwało to 20 min, masakra...

czas na Orange

 #354005  autor: www.fazafm.com
 21 sie 2009, 11:51
3 minuty temu zadzonila do mnie Pani z pytaniem o rezygnacje ktora wyslalem na Play Online 10GB dla abonetow.

To trzeba pogrubionymi literami napisac.

Umowa na 12 miesiecy - 3 miesiace pierwsze gratis - pozostale miesiace platne 80 zl

Dobrze widzicie 80 zl , a nie 45 zl jak jest przy podpisaniu nowej umowy w salonie. Pytalem sie o co tu chodzi skoro w salonie podpisujac nowa umowe mam lepsze warunki. Pani twierdzila ze tylko taka oferte moze zaoferowac. Wiec albo totalna nieznajomosc ofert utrzymaniowych albo jakas kpina. Zdaje sobie sprawe ze nowe umowy z modemem na 18 miesiecy sa.


Jak wam sie podoba?



Po rozmowie spodziewalem sie zamkniecia zgloszenia o rozwiazanie umowy na koncie internetowym w playmobile. Tak sie tez stalo i o dziwo przyslali mi tam oferte zupelnie inna. Jak to mozliwe zeby pracownicy tej sieci byli przepraszam bardzo tak "ograniczeni" tylko tutaj nie wiem czy przez firme czy w innym tego slowa znaczeniu.
Pozwoliliśmy sobie na przygotowanie i przesłanie dedykowanej specjalnie dla Pana oferty, która pozwoli obniżyć koszty przyszłego użytkowania telefonu. Poniżej prezentujemy dwie propozycje. Pierwsza oferta obejmuje: Oferta z możliwością zakupu nowego modemu w cenie promocyjnej: - 0 zł za abonament przez 3 miesiące - 5 GB lub 10GB limit transferu danych Oferta zobowiązuje do przedłużenia umowy i korzystania z usług sieci Play przez kolejne 18 miesięcy. Druga oferta obejmuje: RePlay Online Ekstra – oferta bez nowego modemu: - 10GB limit transferu danych - Abonament 45 zł przez cały okres umowy (43% zniżki od standardowego cennika) Oferta zobowiązuje do przedłużenia umowy i korzystania z usług sieci Play przez kolejne 12 miesięcy. Powyższe propozycje nie mogą być łączone. Oferta jest ważna do dnia 28.08.2009r. Po tym terminie może ulec zmianie.

 #354086  autor: BL9393
 21 sie 2009, 17:21
Ta sieć to parodia tylko tyle mogę powiedzieć. Mają tanie telefony... ogólnie mają tanio, ale reputację to oni sobie swoim standardem obsługi pewnie wyrobią "lepszą" niż aktualnie ma Tele2 :D

[ Dodano: 2009-08-21, 17:23 ]
osobiście zakupiłem iPlusa 49, gdzie mam 1,5GB transferu za 49zł, internet działa w 3G ale nie tylko, więc tak naprawdę mam go wszędzie gdzie tylko jest zasięg Plusa i jeszcze dzięki ofercie "Razem Lepiej" mam bezpłatny internet w moim iPhonie :)

czas na Orange

 #354094  autor: Marens
 21 sie 2009, 17:37
www.fazafm.com pisze:Pytalem sie o co tu chodzi skoro w salonie podpisujac nowa umowe mam lepsze warunki.
Myślę, że najbardziej opłaca się przedłużyć: 10GB/45zł
Tutaj nie można specjalnie zejść z cennika, gdyż i tak sprzedają to na granicy opłacalności.

 #354097  autor: BL9393
 21 sie 2009, 17:45
usługa działa na ich nadajnikach bez roamingu Plusa, więc dla nich jedynym kosztem jest konserwacja nadajników itp.
Dla mnie idealnym rozwiązaniem byłoby np 1GB działające po ich nadajnikach, ale także po GPRS i EDGE za jakieś 15 - 20zł

czas na Orange

 #354101  autor: www.fazafm.com
 21 sie 2009, 17:58
Play ma tanio ale obsluga uzytkownika abonenta jest tragiczna . Kogo oni tam zatrudniaja. Bylem przez 10 lat w orange czasami skladalem jakas reklamacje ale zawsze bylo to kulturalnie i w logiczny sposob wyjasnione. Srodki jesli jakies byly pobrane to zostaly zwaracane nawet te za polaczenia z BOK. Tutaj jakbym z kosmitami rozmawial totalna zlewka. Najlepszy numer ze juz ze dwie osob ktore dzwonily z PLAY w jakiejs sprawie w czasie rozmowy cos jadlo. Haha przerw im tam nie robia sniadaniowych .

Cena cena cena i nic poza tym !!!
Ostatnio zmieniony 22 sie 2009, 03:33 przez www.fazafm.com, łącznie zmieniany 1 raz.

 #354139  autor: tajniak
 21 sie 2009, 20:13
BL9393, a ty nie masz specjalnej oferty dla pracowników Orange? :evil3:

 #354140  autor: BL9393
 21 sie 2009, 20:15
1. Oferta jest ale dla osób na umowę o prace na czas nieokreślony, a ja takowej nie posiadam (jeszcze :))
2. Muszę mieć zasięg Orange, a z tym nawet po GSM u mnie ciężko...

czas na Orange

 #357295  autor: www.fazafm.com
 03 wrz 2009, 18:14
Idz do przedstawiciela play dadza ci druk gotowy do wypelnienia zlozysz podpisy i oni wszystko wyślą.

 #357335  autor: BL9393
 03 wrz 2009, 20:31
mnie zdziwiło to że potrzebowali na gotowcu numer umowy... ale na 790500500 mi go podali :) jak zaproponują przedstawienie oferty utrzymaniowej i się zgodzisz to i tak Cię przełączą, bo gotowca dla wszystkich nie każdy konsultant może przeczytać :D

czas na Orange

 #357347  autor: www.fazafm.com
 03 wrz 2009, 21:12
Moje wypowiedzenie czeka do konca umowy aby je anulowac. Watpie jednak by sie tak stalo bo warunki przy przedluzeniu sa gorsze niz przy podpisaniu nowej umowy ze znizka dla abonentow play . Jesli konsultant pyta sie po co mi nowy modem to sie zastanawiam czy nie zasmiac sie. Przeciez moze go wykorzystac ktos inny z rodziny z karta prepaid wiec jesli juz mam modem to mam go w promocyjnej cenie nie brac ? Tylko wybrac gorsza wersje umowy. :)

 #357376  autor: Sławek
 03 wrz 2009, 22:16
Takie te przedluzenia jak abonamentow telefonicznych w Erze ;)
Ja dzwonilem, zeby mi zmienili adres korespondencyjny, bo na stronie nie moglem wpisac miejscowosci (wywalalo blad). No wiec zmieniono mi... zmieniono mi takze ulice w adresie zameldowania <sciana> (myslicie, ze moge zerwac umowe, udowadniajac, ze nie mam takiego adresu zameldowania? :D)

A w necie mogliby sie wysilic troszke- 45zl za 10GB to powinno byc minimum dla przedluzajacych. Mysle, ze nawet mogliby dac za 35zl, skoro nie daja modemu.