DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #346074  autor: aizo
 12 lip 2009, 11:28
Jak sprawdzić w jakiej sieci znajduję sie dany numer?
Bo np mam tańsze połącznie do Plusa a numer okaże sie,że jest w Orange.Czy jak dzwonie będę miał o tym jakiś komunikat?(przed rozmowa)

Proszę o podanie bezpłatnego sposobu sprawdzania numerów z telefonu(stron www jest bardzo duzo ale nie zawsze jest dostęp do netu)
Może jakiś kod jest czy numer ?Sms pewnie kosztuje
Chodzi mi o to jak sprawdzić z Plusa oraz Orange

 #346079  autor: lukaszw
 12 lip 2009, 11:38
przez SMS
Należy wysłać SMS o treści "plus numer" pod numer 2609, gdzie numer oznacza numer komórkowy, np. 601222333, 48501334455, o którym chcemy uzyskać informację.

System wyśle zwrotnego SMS-a o treści: " numer xxxxxxxxx należy do sieci Plus" lub " numer xxxxxxxxx nie należy do sieci Plus".

Numer 2609 jest dostępny tylko z sieci Plus. Koszt wysłania wiadomości - jak za wysłanie standardowego SMS-a według taryfy wysyłającego.

telefonicznie pod numerem 605812609
Należy zadzwonić na dedykowany dla tego serwisu numer 605812609, pod którym jest bezpośrednio dostępny automatyczny serwis głosowy.

Postępując zgodnie z instrukcją lektora, należy we wskazanym momencie na klawiaturze telefonu wpisać numer komórkowy (9-cyfrowy, bez zera na początku), o którym chcemy uzyskać informację, a następnie wysłuchać komunikatu zwrotnego informującego o tym, że w prowadzony numer należy bądź nie należy do sieci Plus.

Numer 605812609 jest dostępny w sieci Plus i z innych sieci komórkowych (bez SamiSwoi) i stacjonarnych.

Połączenie z sieci Plus na numer 605812609 jest płatne 0,20 zł/min netto. Z innych sieci połączenie jest płatne według taryfy dzwoniącego, jak za połączenia do Plusa.
Ze strony:

http://www.plus.pl/oferta_indywidualna/ ... _do_plusa/
 #346080  autor: matteo
 12 lip 2009, 11:50
aizo pisze:Jak sprawdzić w jakiej sieci znajduję sie dany numer?
Bo np mam tańsze połącznie do Plusa a numer okaże sie,że jest w Orange.Czy jak dzwonie będę miał o tym jakiś komunikat?(przed rozmowa)

Proszę o podanie bezpłatnego sposobu sprawdzania numerów z telefonu(stron www jest bardzo duzo ale nie zawsze jest dostęp do netu)
Może jakiś kod jest czy numer ?Sms pewnie kosztuje
Chodzi mi o to jak sprawdzić z Plusa oraz Orange
Dzwonić z sieci ORANGE na *555, potem wybierasz opcję "1".

Numer jest darmowy. Podaje Ci do jakiej sieci należy wpisywany numer.

 #346323  autor: niezwiadek
 13 lip 2009, 15:44
Hej przesyłam Ci link do takiej fajnej strony gdzie sprawdzisz do jakiej sieci należy numer:)
http://www.gsmcenter.pl/chkpnum.php

Mam nadzieje, że pomogłam:)

 #346365  autor: Prometo
 13 lip 2009, 19:05
niezwiadek pisze:Hej przesyłam Ci link do takiej fajnej strony gdzie sprawdzisz do jakiej sieci należy numer:)
http://www.gsmcenter.pl/chkpnum.php
Czy Wy nie umiecie czytać :?: aizo, napisała
aizo pisze:Proszę o podanie bezpłatnego sposobu sprawdzania numerów z telefonu(stron www jest bardzo duzo ale nie zawsze jest dostęp do netu)
Może jakiś kod jest czy numer ?Sms pewnie kosztuje

Pozdrawiam - Prometo
http://www.forum-soccer.home.pl

 #346402  autor: aizo
 13 lip 2009, 22:23
Prometo pisze:Czy Wy nie umiecie czytać :?: aizo, napisała
Napisał:P

Takich www jest masa i nie zaregowalem nawet na to

Połączenie nie może być zrealizowane.

 #346566  autor: lukaszw
 14 lip 2009, 18:03
Prometo - nie chcem się czepiać ale przeczytaj dokładnie mój post i zobacz co w nim jest :)

 #346569  autor: matteo
 14 lip 2009, 18:20
Czytanie to trudna sztuka więc:



matteo
PostWysłany: 2009-07-12, 11:50 Temat postu: Re: Jak sprawdzić bezpłatnie z jakieś sieci jest numer ?
aizo napisał/a:
Jak sprawdzić w jakiej sieci znajduję sie dany numer?
Bo np mam tańsze połącznie do Plusa a numer okaże sie,że jest w Orange.Czy jak dzwonie będę miał o tym jakiś komunikat?(przed rozmowa)

Proszę o podanie bezpłatnego sposobu sprawdzania numerów z telefonu(stron www jest bardzo duzo ale nie zawsze jest dostęp do netu)
Może jakiś kod jest czy numer ?Sms pewnie kosztuje
Chodzi mi o to jak sprawdzić z Plusa oraz Orange

Moja odp:

Dzwonić z sieci ORANGE na *555, potem wybierasz opcję "1".

Numer jest darmowy. Podaje Ci do jakiej sieci należy wpisywany numer.